mathiuz
mathiuz
  20 lutego 2012 (pierwszy post)

Mamy jednego bramkarza oprócz Boruca,
który regularnie gra jest to Wojciech Szczęsny.Przypuśćmy, że Wojciech Szczęsny złapie kontuzje i kto
wejdzie za niego? Nie mamy dobrego bramkarza, który gra regularnie w dobrej lidze oprócz
Boruca. Fabiański rezerwowy bramkarz Arsenalu i to się nie zmieni. Sandomierski nie poradził sobie w
Belgii. Nie zagrał ani jednego meczu! To jest priorytet, żeby walczyć o dobro kadry. Tutaj już nie chodzi
o to jaki on charakter, ale dla kadry trzeba poświecić nawet fakt, iż kogoś się nie lubi. W tym przypadku
widać ewidentnie, że Smuda niecierpi wręcz Boruca. A Boruc wiele by wniósł do kadry i nie należy
podawać absurdalnych wręcz powodów nie powołania do kadry takich jak słaba forma podczas eliminacji MŚ
RPA 2010. Nie należy patrzeć do tyłu tylko żyć dalej. Smudzie proponowałbym jednak obejrzenie Serie A, a
co za tym idzie mecz Fiorentiny. Smudę wybrali kibice. Od razu zaznaczam, że nie byłem za tym, aby objął
te stanowisko. Ale skoro udało się kibicom wywalczyć trenera dla polskiej reprezentacji, to moze i
wywalczymy też Boruca. Smuda mówił, że Peszko nie dostanie powołania, a jednak potem znów go powołał.
Może wystarczyłoby, aby Boruc przeprosił Smudę, choć jak mówił już w jednym z wywiadów chciałby
jeszcze wystapić w kadrze. "Zawsze jestem otwarty na grę w reprezentacji. Nasz selekcjoner jednak nie chce
mnie zauważyć. Mimo to każdego dnia ciężko pracuje. " Wszystko jest możliwe. Kiedyś powiedział, że
Niemcy to farbowane lisy, a dzisiaj podobnie postepuje jak oni. Szuka piłkarzy nawet w Argentynie.
Bardzo bym was prosił oto, abyście poparli tą akcje. Myślę, że razem możemy wiele osiągnąć.
Wstawiajcie na fejsa. Klikajcie "mocne" jeśli macie konto na demotach. Kadra to dobro narodowe. Dlatego trzeba o nie walczyć i licze na was.
Oto link do całej akcji ---------->
http://demotywatory.pl/3704481

Gabriella2012
Posty: 13 (po ~121 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Gabriella2012
  21 lutego 2012
Enkido
Enkido:

Przypomnisz mi swój login ? Może pamiętam. Fakt, byłam moderatorem i zrezygnowałam. Ale widzę, że trochę tutaj zostało ze starej gwardii.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  21 lutego 2012
Gabriella2012
Gabriella2012: Przypomnisz mi swój login ? Może pamiętam. Fakt, byłam moderatorem i zrezygnowałam. Ale widzę, że trochę tutaj zostało ze starej gwardii.

Elliott19 miałem, od sierpnia 2011 mam ten. Ano, pozostało się sporo stałych bywalców, doszło paru nowych.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Gabriella2012
Posty: 13 (po ~121 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Gabriella2012
  21 lutego 2012
Enkido
Enkido:

Pewnie, że pamiętam ; ) Ok, koniec nabijania, bo jeszcze mnie zbanują ;P
thomas893
thomas893
  21 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczęsny to żaden autorytet

On do wszystkich w kadrze mówi per Pan :rotfl:
ogarniamtemat
Posty: 347 (po ~145 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 10
ogarniamtemat
  21 lutego 2012

haha szczególnie po meczu z Napoli. Chyba do kadry B.

?

WueRZet
WueRZet
  21 lutego 2012
Gabriella2012
Gabriella2012: Gabriella2012

No proszę proszę :* :pavarotti:
mathiuz
mathiuz
  23 lutego 2012

Wszyscy, którzy są za tym,a by to Boruc bronił na Euro 2012 albo chociaż żeby został powołany mogą zapisać się do specjalnej grupy :
http://www.fotka.pl/grupa/871469/Boruc_do_kadry/#32458890

Gutek909
Gutek909
  23 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszyscy, którzy są za tym,a by to Boruc bronił na Euro 2012 albo chociaż żeby został powołany mogą zapisać się do specjalnej grupy :

po jaki :cenzura: ? myślisz, że Smuda to przeczyta i posłucha głosu ludu ?
nie bądźmy śmieszni.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  23 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszyscy, którzy są za tym,a by to Boruc bronił na Euro 2012 albo chociaż żeby został powołany mogą zapisać się do specjalnej grupy : http://www.fotka.pl/grupa/871469/Boruc_do_kadry/#32458890

Taa, a w pierwszym poście wzmianka o Tytoniu, który jest po ciężkiej kontuzji. Z tyłka porównanie. Nie reklamuj grupy :ban:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Chudy
Chudy
  24 lutego 2012

znajac zlosliwosc Dyzmy , powola Artura do kadry i zrobi z niego 3 bramkarza

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.