mathiuz
mathiuz
  20 lutego 2012 (pierwszy post)

Mamy jednego bramkarza oprócz Boruca,
który regularnie gra jest to Wojciech Szczęsny.Przypuśćmy, że Wojciech Szczęsny złapie kontuzje i kto
wejdzie za niego? Nie mamy dobrego bramkarza, który gra regularnie w dobrej lidze oprócz
Boruca. Fabiański rezerwowy bramkarz Arsenalu i to się nie zmieni. Sandomierski nie poradził sobie w
Belgii. Nie zagrał ani jednego meczu! To jest priorytet, żeby walczyć o dobro kadry. Tutaj już nie chodzi
o to jaki on charakter, ale dla kadry trzeba poświecić nawet fakt, iż kogoś się nie lubi. W tym przypadku
widać ewidentnie, że Smuda niecierpi wręcz Boruca. A Boruc wiele by wniósł do kadry i nie należy
podawać absurdalnych wręcz powodów nie powołania do kadry takich jak słaba forma podczas eliminacji MŚ
RPA 2010. Nie należy patrzeć do tyłu tylko żyć dalej. Smudzie proponowałbym jednak obejrzenie Serie A, a
co za tym idzie mecz Fiorentiny. Smudę wybrali kibice. Od razu zaznaczam, że nie byłem za tym, aby objął
te stanowisko. Ale skoro udało się kibicom wywalczyć trenera dla polskiej reprezentacji, to moze i
wywalczymy też Boruca. Smuda mówił, że Peszko nie dostanie powołania, a jednak potem znów go powołał.
Może wystarczyłoby, aby Boruc przeprosił Smudę, choć jak mówił już w jednym z wywiadów chciałby
jeszcze wystapić w kadrze. "Zawsze jestem otwarty na grę w reprezentacji. Nasz selekcjoner jednak nie chce
mnie zauważyć. Mimo to każdego dnia ciężko pracuje. " Wszystko jest możliwe. Kiedyś powiedział, że
Niemcy to farbowane lisy, a dzisiaj podobnie postepuje jak oni. Szuka piłkarzy nawet w Argentynie.
Bardzo bym was prosił oto, abyście poparli tą akcje. Myślę, że razem możemy wiele osiągnąć.
Wstawiajcie na fejsa. Klikajcie "mocne" jeśli macie konto na demotach. Kadra to dobro narodowe. Dlatego trzeba o nie walczyć i licze na was.
Oto link do całej akcji ---------->
http://demotywatory.pl/3704481

mathiuz
mathiuz
  21 lutego 2012
Enkido
Enkido:

Za to ty jesteś taki młody, że mógłbyś go zastapić idealnie co?
Edwin van der Sar był o wiele starszy o Boruca i pokazywał wielką klase.
Mówi się, że bramkarz jest jak wino im starsze tym lepsze i coś chyba w tym prawdy jest. Pewnie twoja wypowiedź była dość chaotyczna. Nie znasz się zbytnio na futbolu. Obejrzałeś kiedyś jeden mecz i taki wniosek wysunąłes. Boruc powininien grać w kadrze..
Pozdrawiam.
egze
egze
  21 lutego 2012

Od tego jest selekcjoner by wybierał skład. Jeżeli skład mieliby wybierać kibice, to po co byłby nam Smuda? Można mieć do Franza wiele zastrzeżeń, ale to on bierze za to wszystko odpowiedzialność.

Poza tym nic nie wskazuje na to, by Boruc miał się zniżyć do poziomu Smudy i go przeprosić, a nawet gdyby to zrobił, to raczej nie z powodu skruchy, a chęci powrotu. A to gówno a nie przeprosiny.

Chętnie bym Boruca w kadrze widział, ale go w niej nie będzie, dopóki kadrę prowadzi Smuda (czyli plus minus do lipca).

WueRZet
WueRZet
  21 lutego 2012

O skandal ociera się fakt, że na Euro najprawdopodobniej pojedzie 2 bramkarzy, którzy w swoich klubach jedynie grzeją tyłki na ławkach rezerwowych.

Niestety, ale Smudzisz jest w tym wypadku niereformowalny. Ale czego sądzić po człowieku który potrafi ocenić piłkarza po sposobie poruszania się po schodach ;) Trener bramkarzy w kadrze ma gówno do gadania. A jakim specem w tej dziedzinie jest Smuda ? Wystarczy przypomnieć fakt, iż uznał, że Burić nie ma papierów na bycie bramkarzem.

Enkido
Enkido: lepiej stawiać na młodzież.

Taki turniej za naszego życia już się pewnie nie wydarzy. Od trenera kadry żądam aby grali jedynym kryterium była forma , a nie wiek, upodobania trenera, czy wygląd zewnętrzny ;]
Gutek909
Gutek909
  21 lutego 2012
Enkido
Enkido: . Jak się piło podczas zgrupowania

przecież oni pili dopiero jak już wracali samolotem do Polski, kurde co w tym złego wypić piwo czy lampkę szampana ? LOL

Smuda to debil i tyle.
Boruc w kadrze być powinien, chociażby jako zmiennik.

Właśnie, Szczęsny to żaden autorytet, jak on pewnie krzyknie na obrońców w czasie meczu to nikt się nawet nie obróci :) A Boruc to klasa sama w sobie i renoma, gdyby nie on to najpierw z Niemiec a później z Austrii byśmy wyjechali z bagażem hmm 10 bramek pewnie. Szczęsny jest dobry, ale nie ma takiego autorytetu u kolegów jaki miałby Boruc i sądzę, że jeszcze parę lat bd musiał na to pracować.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  21 lutego 2012
RexMundi
RexMundi: przecież jest jeszcze Kuszczak

A żebyś się nie zdziwił ;) Kuszczak wlaśnie trafił do Watford ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Za to ty jesteś taki młody, że mógłbyś go zastapić idealnie co?

No raczej nie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Edwin van der Sar był o wiele starszy o Boruca i pokazywał wielką klase.

Porównanie Edwina do Boruca to jak porównać MP-5 z pepeszą :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znasz się zbytnio na futbolu.

:rotfl: Uwielbiam samozwańczych ekspertów.

Konto usunięte
Konto usunięte: przecież oni pili dopiero jak już wracali samolotem do Polski, kurde co w tym złego wypić piwo czy lampkę szampana ? LOL

Powrót samolotem to jeszcze nie koniec zgrupowania, a każdy znich przed każdym zgrupowaniem podpisuje coś na kształt regulaminu ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

WueRZet
WueRZet
  21 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie, Szczęsny to żaden autorytet,

Nie oszukujmy się. Nikt nie jest na tyle głupi, aby uważać, że Szczęsny stanowi jakikolwiek autorytet w kadrze.

Ogólnie obecny zespół PZPN-u nie ma żadnych, ale to żadnych piłkarzy z charakterem, niestety.
Alucard
Alucard
  21 lutego 2012
Enkido
Enkido: W dodatku jest tak słaby, że Fiołki oddają go za darmo po sezonie.

Jeden z najlepszych bramkarzy serie A za darmo, to najlepsze kluby zacierają ręce.
Renifer
Renifer
  21 lutego 2012
Enkido
Enkido: A żebyś się nie zdziwił ;) Kuszczak wlaśnie trafił do Watford ;)

A Matuszczyk do Fortuny Düsseldorf, ja dziękuję za II ligowych reprezentantów którzy nie graja w klubach.

egze
egze: Od tego jest selekcjoner by wybierał skład.

Skład z najlepszych piłkarzy w kraju, a nie ze swoich ulubieńców.

Enkido
Enkido: Powrót samolotem to jeszcze nie koniec zgrupowania, a każdy znich przed każdym zgrupowaniem podpisuje coś na kształt regulaminu ;)

Czy w samolocie czy w hotelu tak chleją, potem Peszkin z Pączkiem muszą na czworaka zapieprzać do sklepu bo Żewłakow nie był już w stanie wstać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeden z najlepszych bramkarzy serie A za darmo, to najlepsze kluby zacierają ręce.

A w Serie A są najlepsi bramkarze na świecie :zabawa:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  21 lutego 2012
Renifer
Renifer: A Matuszczyk do Fortuny Düsseldorf, ja dziękuję za II ligowych reprezentantów którzy nie graja w klubach.

Hehe, przecież w kadrze od zawsze tak było.

Renifer
Renifer: Skład z najlepszych piłkarzy w kraju, a nie ze swoich ulubieńców.

Jakby Engel, Leo czy też Janas powoływali sumiennie wybrańców kibiców :rotfl:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Renifer
Renifer
  21 lutego 2012
Enkido
Enkido: Hehe, przecież w kadrze od zawsze tak było.

Dla mnie głupota nie jesteśmy krajem III świata żeby powoływać piłkarzy z III ligi angielskiej tak jak T&T przed MŚ w 2006.

Enkido
Enkido: Jakby Engel, Leo czy też Janas powoływali sumiennie wybrańców kibiców

Piechniczek Okonia też nie zabrał w 82 mimo że był lepszy od Smolarka.
Możesz czepiać się o wszytko Boruca ale piłkarsko zasługuje bardziej niż Szczęsny na bluzę z nr 1. Ale piłkarz psujący atmosferę w szatni nie jest raczej mile widziany, przynajmniej wg mnie.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  21 lutego 2012

30 minuta, pierwszy celny strzał Bologni i Artur Boruc wędruje po piłkę do bramki :rotfl:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Gabriella2012
Posty: 13 (po ~121 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Gabriella2012
  21 lutego 2012

Zdecydowanie uważam, że Boruc powinien być pierwszym golkiperem kadry. Nie ma lepszego od niego w tej chwili. Sam Szczęsny nie podoła takiemu zadaniu, mimo że nie mogę mu zarzucić braku talentu. Ech, wolałabym Dudka, ale nieco młodszego o kilka lat niż w rzeczywistości.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  21 lutego 2012

Po pierwszej połowie Boruc na 2 strzały celne nie broni żadnego :D

Gabriella2012
Gabriella2012:

Hmm, czyżby powrót na forum?

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Gabriella2012
Posty: 13 (po ~121 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Gabriella2012
  21 lutego 2012
Enkido
Enkido: Hmm, czyżby powrót na forum?

Jaką dobrą pamięć masz
:ziober2: Tak mnie naszło i wróciłam tu. A Ty kto ? Znamy się ?
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  21 lutego 2012
Gabriella2012
Gabriella2012: Jaką dobrą pamięć masz Tak mnie naszło i wróciłam tu. A Ty kto ? Znamy się ?

Jak zaczynałem tu się udzielać to Ty byłaś chyba jeszcze moderatorem i bodajże jedyną szeroko udzielającą się kobietą.

Zapewne mnie nie kojarzysz, więc mój poprzedni login raczej nic Ci nie powie.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.