FejkiemJestem
FejkiemJestem
  7 grudnia 2011 (pierwszy post)

Czas na ostatnią w tym roku, 17. kolejkę zmagań najwyższej klasy rozgrywkowej:

Sytuacja w tabeli po 16 seriach spotkań:Wyniki spotkań 16 kolejki i rozkład jazdy 17 kolejki:Q: Gdzie hit kolejki a gdzie najnudniejsze spotkanie?
Q: Jak typujecie wyniki?

Gutek909
Gutek909
  22 grudnia 2011

kurde nie zauważyłem, że ten temat jeszcze otwarty jest ;p

jak ja nienawidzę Bakero :ninja:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 grudnia 2011

A jednak Hajto poprowadzi warunkowo Jagę bez licencji pro do końca sezonu.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kaminek4536
kaminek4536
  2 stycznia 2012
Cytat
Cytat: Śląsk Wrocław uniknie degradacji z T-Mobile Ekstraklasy, choć jego były trener ustawił co najmniej siedem meczów. Nie oznacza to jednak, że WKS uniknie kary. Sprawa ujrzała światło dzienne tuż przed końcem ubiegłego roku. Prokuratura postawiła siedem zarzutów korupcyjnych byłemu trenerowi Śląska Grzegorzowi K. Chodzi o mecze rozgrywane przez wrocławski klub w sezonie 2003/04, gdy Śląsk występował w III lidze. Dzięki ustawionym spotkaniom drużyna awansowała wówczas do barażów o II ligę, ale przegrała w nich z Arką Gdynia. Grzegorz K. przyznał się do winy i chce dobrowolnie poddać się karze. Grożą mu dwa lata więzienia w zawieszeniu na trzy lata oraz 10 tys. grzywny. Najprawdopodobniej działał na własną rękę, bowiem prokuratorzy nie dopatrzyli się udziału w korupcji ówczesnych władz klubu. Korupcją w Śląsku zajmie się oczywiście Wydział Dyscypliny PZPN. Zapewne ukarze wrocławian, jednak degradacja liderowi T-Mobile Ekstraklasy nie grozi. Tak powiedział "Przeglądowi Sportowemu" szef WD Artur Jędrych. Na korzyść klubu działają "ostateczne regulacje wynikające ze statutu PZPN, które mówią, że czyny sprzed 19 kwietnia 2004 roku się przedawniły", a także uchwała abolicyjna z 2008 roku. Według jej postanowień nie można degradować klubów, które w korupcji brały udział przed 30 czerwca 2005 roku. Chyba że chodzi o korupcję ciągłą. Co prawda, znamion właśnie takiego procederu można doszukać się w przypadku wrocławskiego klubu, jednak i tak nie powinno to wpłynąć na wyrzucenie WKS-u z TME. - Degradacja raczej nie wchodzi w rachubę. Możemy jednak ukarać klub odjęciem nawet 30 punktów, prawdopodobna jest również grzywna - mówi na łamach "PS" Artur Jędrych. Związkowy prokurator Wojciech Petkowicz, który będzie wnioskował o ukaranie klubu też przyznał, że w praktyce bardziej prawdopodobne od degradacji są łagodniejsze sankcje.

co ten PZPN nie zrobi zeby tylko ultawic Legionistom i innym.
a moze chca utrzymac w lidze Cracovie , Zaglebie ?
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a moze chca utrzymac w lidze Cracovie , Zaglebie ?

Zawsze jak Pasy są w strefie spadkowej to śmierdzi aferami. Zabiorą Śląskowi w uj pkt, że ledwo się utrzymają.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  2 stycznia 2012

Śląsk&Sion :D
Ciekawe co na to Solorz który pewnie uda że o niczym nie wiedział.
To co pewnie chciał zrobić to zrobił bo tam o jakieś centrum handlowe chodziło które sprzedał Azjatą.
Wcale się nie zdziwię gdyby postąpił jak Klicki.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  2 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: - Degradacja raczej nie wchodzi w rachubę. Możemy jednak ukarać klub odjęciem nawet 30 punktów, prawdopodobna jest również grzywna - mówi na łamach "PS" Artur Jędrych.

Nawet - czyli pewnie w najgorszym wypadku odejma z 9 pkt na start nowego sezonu i grzywna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.