Radomatu11
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  19 maja 2009 (pierwszy post)

Wreszcie zarzad Juve wywalil Ranierego.
Jak mylicie czy to dobrze?
Kto powinien zostac nowym trenerem?
Czy wplynie to na transfery?

Pomocnik1987
Pomocnik1987
  19 maja 2009
Radomatu11
Radomatu11: Jak mylicie czy to dobrze?

bardzo dobrze bo szczerze juz mialem dosc patrzenia na to slabe pod jego wodza JUVE... nawet w meczach o nic nie dal szansy Giovinco... oby jak najmniej takich trenerow.... jednym slowe jak przeczytalem ze zostal zwolniony cieszylem sie jakby JUVE wygralo LM :P

Radomatu11
Radomatu11: Kto powinien zostac nowym trenerem?

nie wiem mam nadzieje ze ktos z wizja gry i nie bojacy sie stawiac na mlodszych zawodnikow

Radomatu11
Radomatu11: Czy wplynie to na transfery?

nie i tak z gory wiadomo ze za transfery odpowiada zarzad na czele z Secco i Blankiem.... gdyby bylo inaczej Deschamp dalej bylby tenerem JUVE
JoseMourinhoJr
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jednym slowe jak przeczytalem ze zostal zwolniony cieszylem sie jakby JUVE wygralo LM :P

Mniej więcej to samo miałem, jak przeczytałem że Klinsmanna zwolnili xD

Radomatu11

Patrząc na wyniki Juve nie ma wątpliwości, że to była słuszna decyzja - nawet jeśli do końca sezonu zostały dwie kolejki.
RossoneriAdamus
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
RossoneriAdamus
  19 maja 2009
Radomatu11
Radomatu11: Kto powinien zostac nowym trenerem?

nie wiem czy powinien ale podobno został:
Cytat
Cytat: Trener Juventusu Claudio Ranieri został zwolniony z funkcji. Jego posadę obejmie były zawodnik "Starej Damy" - Ciro Ferrara. - Od dzisiaj nowym szkoleniowcem Juventusu został Ciro Ferrara. Nasz klub chciałby podziękować dotychczasowemu szkoleniowcowi Claudio Ranieriemu za pracę, która wykonał przez te dwa lata - czytamy w oficjalnym komunikacie. - Życzymy nowemu trenerowi sukcesów. Nowy szkoleniowiec Juventusu dotychczas pracował z młodzieżą klubu z Turynu. Wcześniej w latach 1994-2005 występował w barwach Juventusu, dla którego zagrał ponad trzysta meczów, wiele z nich jako kapitan zespołu. Wystąpił również 49 razy w narodowej reprezentacji Włoch. Teraz zastępuje Claudio Ranieriego, który był trenerem Juve od 2007 roku. WP.PL / Goal.com
http://i37.tinypic.com/23wmsyp.jpg ;]
Z Pałacem przemierzamy cały świat.Wiele sezonów, kilkanaście lat.Jesteśmy zawsze tam, Potęga nasza trwa. Pałacyku nigdy nie będziesz sam!!
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  19 maja 2009
RossoneriAdamus
RossoneriAdamus: nie wiem czy powinien ale podobno został: Cytat: Trener Juventusu Claudio Ranieri został zwolniony z funkcji. Jego posadę obejmie były zawodnik "Starej Damy" - Ciro Ferrara. - Od dzisiaj nowym szkoleniowcem Juventusu został Ciro Ferrara. Nasz klub chciałby podziękować dotychczasowemu szkoleniowcowi Claudio Ranieriemu za pracę, która wykonał przez te dwa lata - czytamy w oficjalnym komunikacie. - Życzymy nowemu trenerowi sukcesów. Nowy szkoleniowiec Juventusu dotychczas pracował z młodzieżą klubu z Turynu. Wcześniej w latach 1994-2005 występował w barwach Juventusu, dla którego zagrał ponad trzysta meczów, wiele z nich jako kapitan zespołu. Wystąpił również 49 razy w narodowej reprezentacji Włoch. Teraz zastępuje Claudio Ranieriego, który był trenerem Juve od 2007 roku. WP.PL / Goal.com

no tak poprowadzi JUVE w tych 2 pozostalych do konca kolejkach :P tzw tymczasowy trener:P
RossoneriAdamus
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
RossoneriAdamus
  19 maja 2009

aaa myślałem ze już tak na stałe...tzn na dłużej
ciężko mi dzisiaj cokolwiek rozkminic chyba muszę się przespać ;P

http://i37.tinypic.com/23wmsyp.jpg ;]
Z Pałacem przemierzamy cały świat.Wiele sezonów, kilkanaście lat.Jesteśmy zawsze tam, Potęga nasza trwa. Pałacyku nigdy nie będziesz sam!!
JoseMourinhoJr
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no tak poprowadzi JUVE w tych 2 pozostalych do konca kolejkach :P tzw tymczasowy trener:P

Dokładnie, tak jak Jupp Heynckes w Bayernie jest tylko do końca sezonu a po nim przychodzi L. van Gaal z AZ Alkmaar.
PodwodnySpawacz
PodwodnySpawacz
  19 maja 2009
Radomatu11
Radomatu11: Wreszcie zarzad Juve wywalil Ranierego. Jak mylicie czy to dobrze? Kto powinien zostac nowym trenerem? Czy wplynie to na transfery?

cuda się zdarzają!! już myślałem ze zarząd się zadowoli takim poziomem jaki Juventus prezentował za Ranierego...
na transfery na pewno wpłynie.jeszcze odsuną secco i bedzie super.cannavarro już jest, jakiś młodzian z sao paulo za 8,5 milionów ale napastnik...podobno się bili o niego ale nie pamiętam nazwiska...do tego jeszcze jakis obrońca powinien przyjsc bo nie wiadomo jak się będzie dziadek cannavarro prezentował i diego oczywiście:mrgreen:
smencik
smencik
  19 maja 2009

Jedziecie po tym Ranierim, a mi się wydaje, że Juve po prostu nie ma aktualnie składu do osiągania sukcesów :and: 2-3 miejsce w Serie A to szczyt ich możliwości wg mnie.

wyrafinowany
wyrafinowany
  19 maja 2009

Kolejny klub, który nie potrafi zachować ciągłości szkoleniowej...

co z tego, że przyjdzie nowy trener skoro pewnie góra po 2 latach go znowu wyrzucą :ninja:

takimi sposobami niczego w futbolu się nie osiągnie :nie:

NuTiiiiii
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 maja 2009
Radomatu11
Radomatu11: Ranieri Zwolniony

o tak szybko?:)

Radomatu11

dla wielu sympatyków to bdb wiadomość.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

PodwodnySpawacz
PodwodnySpawacz
  19 maja 2009
wyrafinowany
wyrafinowany: Kolejny klub, który nie potrafi zachować ciągłości szkoleniowej...

jaka ciągłość skoro juve od niedawna jest w serie A wiele klubów wkraczających na wyzszy poziom rozgrywek potrzebuje lepszego szkoleniowca a kibice tak długo narzekali aż w końcu się udało :mrgreen: ranieri po prostu nie wyrabiał się

Konto usunięte
Konto usunięte: Jedziecie po tym Ranierim, a mi się wydaje, że Juve po prostu nie ma aktualnie składu do osiągania sukcesów 2-3 miejsce w Serie A to szczyt ich możliwości wg mnie.

trener mógł bardziej nalegać na transfery potrzebnych piłkarzy a nie zrobił nic!! i próbować wprowadzać młodzież z primavery.
na razie może szczyt bo skład poza atakiem i wyjątkami średni a jak na juve słaby ale za rok(bez duracela:smutny:) będzie lepiej.boczni obrońcy z prawdziwego zdarzenia powinni przyjsc no i diego...:mrgreen:
co do następcy to lippi może wracać albo rijkard...chyba że ferrara da radę było by świetnie zobaczymy co pokażą ostatnie mecze
FORZA JUVE
wyrafinowany
wyrafinowany
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jaka ciągłość skoro juve od niedawna jest w serie A wiele klubów wkraczających na wyzszy poziom rozgrywek potrzebuje lepszego szkoleniowca a kibice tak długo narzekali aż w końcu się udało ranieri po prostu nie wyrabiał się

ale przecież oni nie spadli słabą grą do Serii B, więc co to za argument.
A nie chodzi mi tu o Ranierego tylko o zasady, przecież władze klubu doskonale sobie zdawały sprawę kogo zatrudniają i jakim trenerem jest Ranieri... trzeba było wcześniej zatrudnić kogoś bardziej odpowiedniego.
PodwodnySpawacz
PodwodnySpawacz
  19 maja 2009
wyrafinowany
wyrafinowany: ale przecież oni nie spadli słabą grą do Serii B, więc co to za argument. A nie chodzi mi tu o Ranierego tylko o zasady, przecież władze klubu doskonale sobie zdawały sprawę kogo zatrudniają i jakim trenerem jest Ranieri... trzeba było wcześniej zatrudnić kogoś bardziej odpowiedniego.

co nie zmienia faktu ze jednak paru świetnych zawodników opusciło klub a ranieriemu jakos nie szło wzmacnianie składu.wczesniej widocznie nikogo bardziej odpowiedniego nie było.wierzę ze teraz będzie lepiej
wyrafinowany
wyrafinowany
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co nie zmienia faktu ze jednak paru świetnych zawodników opusciło klub a ranieriemu jakos nie szło wzmacnianie składu.wczesniej widocznie nikogo bardziej odpowiedniego nie było.wierzę ze teraz będzie lepiej

tak jakby najwięcej od trenera zależało kto jest w klubie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.