Radomatu11
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  19 maja 2009 (pierwszy post)

Wreszcie zarzad Juve wywalil Ranierego.
Jak mylicie czy to dobrze?
Kto powinien zostac nowym trenerem?
Czy wplynie to na transfery?

Freddie2007
Freddie2007
  19 maja 2009
Radomatu11
Radomatu11: Czy wplynie to na transfery?

Podobno już Cannavaro podpisał kontrakt:woot:
PodwodnySpawacz
PodwodnySpawacz
  19 maja 2009
wyrafinowany
wyrafinowany: tak jakby najwięcej od trenera zależało kto jest w klubie.

no może nie ale gdyby ładnie prosił to by sypnęli kasą chociażby na tak potrzebnego przez cały sezon bocznego obrońcę
wyrafinowany
wyrafinowany
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no może nie ale gdyby ładnie prosił to by sypnęli kasą chociażby na tak potrzebnego przez cały sezon bocznego obrońcę

gdybać można, jak dla mnie to trenerzy w większości klubów mają bardzo mało wpływ na politykę transferową klubów :ninja:
NeverMind1910
NeverMind1910
  21 maja 2009
Radomatu11
Radomatu11: Jak mylicie czy to dobrze?

Oczywiście. Trener który boi się ryzyka, brak mu charyzmy i rządny zwycięstwa. Ciepła klucha, nie może trenować taki klub jak Juventus.

Radomatu11
Radomatu11: Kto powinien zostac nowym trenerem?

Kandydatów widzę dwóch. Prandelli i Gasperini.

Radomatu11
Radomatu11: Czy wplynie to na transfery?

Możliwe, że po przejściu Gaspariniego zażyczy on sobie powrotu Criscito i Palladino.

Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze odsuną secco

Cały zarząd jest kupę wart.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jedziecie po tym Ranierim, a mi się wydaje, że Juve po prostu nie ma aktualnie składu do osiągania sukcesów

Uwierz mi, że są powody do pojazdów.

wyrafinowany
wyrafinowany: ale przecież oni nie spadli słabą grą do Serii B, więc co to za argument.

Odeszli tacy piłkarze jak Vieira, Ibrahimovic, Cannavaro, Thuram, Zambrotta, Emerson, Mutu. Mało?

Konto usunięte
Konto usunięte: ranieriemu jakos nie szło wzmacnianie składu.wczesniej widocznie nikogo bardziej odpowiedniego nie było.wierzę ze teraz będzie lepiej

Nie trener, lecz zarząd odpowiadał za transfery.

Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno już Cannavaro podpisał kontrakt

Skoro podana jest, że podpisał oficjalnie kontrakt roczny, to jak to rozumiesz?

wyrafinowany
wyrafinowany: gdybać można, jak dla mnie to trenerzy w większości klubów mają bardzo mało wpływ na politykę transferową klubów

Za wyjątek można podać Wengera.
Freddie2007
Freddie2007
  21 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro podana jest, że podpisał oficjalnie kontrakt roczny, to jak to rozumiesz?

Rozumiem to tak jak Ty myślisz ze ja nie rozumiem:ninja:
I już mnie powoli wnerwiasz tymi prowokacyjnymi tekstami...
NeverMind1910
NeverMind1910
  21 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozumiem to tak jak Ty myślisz ze ja nie rozumiem I już mnie powoli wnerwiasz tymi prowokacyjnymi tekstami...

Zadając głupie pytanie, oczekuj głupiej odpowiedzi. Zastanów się, czy pisanie posta, po to aby się pokazać jest stosowne.
I średnio interesują mnie twoje odczucia.
wyrafinowany
wyrafinowany
  21 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Odeszli tacy piłkarze jak Vieira, Ibrahimovic, Cannavaro, Thuram, Zambrotta, Emerson, Mutu. Mało?

ale co mają zawodnicy do ciągłości szkolenia w klubie... zawodnicy przychodzą i odchodzą, ale trenerów nie powinno się tak szybko zmieniać.
niestety w wielu przypadkach lepiej wymienić trenera niż kilku zawodników.

Konto usunięte
Konto usunięte: Za wyjątek można podać Wengera.

tak i jest on też doskonałym przykładem, że jeden trener może przez długi czas pracować w jednym klubie.
Chudyyy71
Chudyyy71
  21 maja 2009
Radomatu11
Radomatu11: Wreszcie zarzad Juve wywalil Ranierego. Jak mylicie czy to dobrze? Kto powinien zostac nowym trenerem? Czy wplynie to na transfery?

Ciro Ferrara chyba został trenerem ? :woot:
Freddie2007
Freddie2007
  21 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zadając głupie pytanie, oczekuj głupiej odpowiedzi. Zastanów się, czy pisanie posta, po to aby się pokazać jest stosowne. I średnio interesują mnie twoje odczucia.

A widziałeś znak zapytania w tym stwierdzeniu?

Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno już Cannavaro podpisał kontrakt

:ninja:
NeverMind1910
NeverMind1910
  21 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciro Ferrara chyba został trenerem ?

Tymczasowo, na dwa spotkania.

Konto usunięte
Konto usunięte: A widziałeś znak zapytania w tym stwierdzeniu? Freddie2007: Podobno już Cannavaro podpisał kontrakt

A ta emotikona czemu służyła?
Zresztą nie ważne.

Głupio byłoby się ponownie kłócić i zniżać się do twojego poziomu.
Freddie2007
Freddie2007
  21 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A ta emotikona czemu służyła?

Ozdobie zdania:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Głupio byłoby się ponownie kłócić i zniżać się do twojego poziomu.

:zonk:
Radomatu11
Radomatu11
  22 maja 2009

Najlepszy w tym wszystkim jest transfer Diego.Od dwoch lat slysze ze pozostaja szczegoly.Naprawde smieszny jest Secco.Normalny czlowiek juz dawno by zalatwil ten transfer.Slyszalem jeszcze o Grosso i Quagriarelli.Ciekawe.

NeverMind1910
NeverMind1910
  22 maja 2009
Radomatu11
Radomatu11: Najlepszy w tym wszystkim jest transfer Diego.Od dwoch lat slysze ze pozostaja szczegoly.Naprawde smieszny jest Secco.Normalny czlowiek juz dawno by zalatwil ten transfer

Nie koniecznie. Szkopuł w tym, że Werder posiada 85% praw do zawodnika, pozostałą cześć posiada jego ojciec. Juventus oferuje 25 mln euro. Werder tą kwotę zaakceptował. Szkopuł jest w tym, że nie chce oddać Ojcu Diego 4 mln euro. Dlatego transfer się wydłuża. Według mnie jest pewny.

Radomatu11
Radomatu11: Slyszalem jeszcze o Grosso

Transfer mało realny. Grosso to lewy obrońca, a prawdopodobnie wróci do nas Criscito czyli nominalny lewy obrońca. Ten sezon miał niesamowity w Genoi. Dlatego tylko w przypadku sprzedaży Domenico, wzmocni nas lewy obrońca. Priorytetem będzie prawa flanka.

Radomatu11
Radomatu11: Quagriarelli

Owszem, ale w przypadku odejścia Trezeguet. Poza Quagiarellą Stara Dama interesuje się Lavezzim, Cassano i Tevezem. Każdego z wymienionych cenie bardziej od gracza Udinese. Jednak jest najtańszy.

Iaquinta na następny sezon powinien zostać w Juventusie pomimo ofert The Spurs i Zenitu. I słusznie na dzień dzisiejszy jest w najlepszej formie z napastników.

Na środek pomocy poza Diego zarząd poluje na Xabiego Alonso lub Geatano D'Agostino. Wiąże się to ze sprzedażą Tiago i możliwe, że Poulsena.

Z Alonso mamy śmieszną sytuacje. Secco stwierdził, że Xabi nie podpisał kontraktu w tamtym roku ponieważ był za wolny.. Sprowadził więc sprintera Poulsena.

Zarząd powinien ustąpić. Na ich następców widziałbym Bettege i Lippiego. Nie pogardziłbym Viallim.
Radomatu11
Radomatu11
  22 maja 2009

Moim zdaniem Juve nie ma szans na Teveze.Zarzad zaoferuje 20 mln a to za malo.Juz predzej mu do Liverpoolu lub Interu.
Na prawej stronie widzialbym rafinhe z Schalke lub Srne z Szachtara.

NeverMind1910
NeverMind1910
  23 maja 2009
Radomatu11
Radomatu11: Moim zdaniem Juve nie ma szans na Teveze

Dlaczego nie? Zarząd jest pod kreską, brak wartościowych transferów postawi ich pod ścianą i naciskami na utratę posady.
Myślę, że 25-30 mln euro Juventus jest w stanie zaoferować. Zwłaszcza, przy ewentualnej sprzedaży Trezeguet 10-15 mln euro. Wyceniany jest na 21. Ostatnio obiły mi się o uszy plotki dotyczące wymiany Trezeguet plus pieniądze na Benzeme.

Radomatu11
Radomatu11: Juz predzej mu do Liverpoolu lub Interu.

Inter wydał już pieniądze na Milito. Nie kupią Teveza.

Radomatu11
Radomatu11: Na prawej stronie widzialbym rafinhe z Schalke lub Srne z Szachtara.

Szczególnie Srna to ciekawy piłkarz.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.