NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 września 2011 (pierwszy post)

A więc czas na temat o długo wyczekiwanej w Polsce walce o zawodowy tytuł mistrza świata kategorii WBC w wadze ciężkiej :



Pełna lista walk gali we Wrocławiu:


Tomasz Adamek - Witalij Kliczko, 12 rund, stawka: mistrzostwo świata WBC wagi ciężkiej

Mateusz Masternak - Carl Davis, 10 rund, waga junior ciężka

Andrzej Wawrzyk - Devin Vargas, 10 rund, waga ciężka

Łukasz Rusiewicz - Ola Afolabi, 8 rund, waga junior ciężka

Jonathon Banks - Ivica Bacurin, 8 rund, waga ciężka

Saddam Ali - Borid Berg, 8 rund, waga półśrednia

Mariusz Cendrowski - Anton Sjomkin, 8 rund, waga średnie (tzw. swing bout - pojedynek może się nie odbyć, jeśli wszystkie pozostałe zostaną rozegrane na pełnym dystansie).

Jak sądzicie kto wygra? Będzie KO czy któryś z zawodników wygra na punkty?


Wykupiliście PPV? Gdzie oglądacie?

Dla nabuzowania się :ziober2:
dobra zapowiedź z YT :

Zapowiedź walki Adamek - Kliczko



Piszcie o walce a także o tym wszystkim co się przed nią ciekawego dzieje.
Zapraszam!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Trajker
Trajker
  9 września 2011

Pany pytanie mam a za razem prośbę. Czy ktoś z Was mógłbym transmitować na fotce tv właśnie w/w walkę . ???

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pany pytanie mam a za razem prośbę. Czy ktoś z Was mógłbym transmitować na fotce tv właśnie w/w walkę . ???

ok, przelej mi 40 zł.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Trajker
Trajker
  9 września 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Trajker:Pany pytanie mam a za razem prośbę. Czy ktoś z Was mógłbym transmitować na fotce tv właśnie w/w walkę . ??? ok, przelej mi 40 zł.


OJP chłopaku za RTL chcesz 40 zł, chyba jak zaspokoisz mojego psa oralnie.

PYTAM POWAŻNIE
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: OJP chłopaku za RTL chcesz 40 zł, chyba jak zaspokoisz mojego psa oralnie. PYTAM POWAŻNIE

Dostałbyś Polsat Sport HD transmisja 2mb.
A tak to sam sobie z nim rób lody skoro go tego nauczyłeś.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

ogarniamtemat
Posty: 347 (po ~145 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 10
ogarniamtemat
  9 września 2011

Kliczko jak schudł o0 jeśli to sprawa tego co myślę i o tym mówił Kliczko to Adamek jak dożyje 6 rundy to będzie cud :/ ale może ucieczką i punktowaniem jakoś sobie poradzi tak czy siak na ptk tej walki nie wygra raczej bo jest challengerem.

?

WueRZet
WueRZet
  10 września 2011

A wiedzieliście, że Michael Buffer będzie anonsował wejście dzisiaj zawodników :wtf:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A wiedzieliście, że Michael Buffer będzie anonsował wejście dzisiaj zawodników

Oczywko, już wczoraj podczas ważenia zrobił małe show :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  10 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niekoniecznie przez to , ale to był pierwszy Polak , który tak daleko zaszedł w zawodowym boksie i dla niego bez dyskusji zarywało się noce :)

Dokładnie. Co by o nim nie mówić to rzadko później się zdarzało, aby do 3-4 nad ranem ślęczeć w oczekiwaniu na walkę Polaka :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 września 2011

Kliczko w obronach pasa WBC pokonał m.in. Juana Carlosa Gómeza (TKO w 9. rundzie; 21.03.2009), Chrisa Arreolę (TKO w 10. rundzie; 26.09.2009), Kevina Johnsona (jednogłośna decyzja; 12.12.2009), Alberta Sosnowskiego (KO w 10. rundzie; 29.05.2010), Shannona Briggsa (jednogłośna decyzja; 16.10.2010) oraz Odlaniera Solísa (KO/kontuzja kolana w 1. rundzie; 19.03.2011).

Wcześniej 2 jego porażki: jedna z Chrisem Byrdem i druga z Lenoxem Luisem. To są nazwiska a nie te z obrony nie ujmując żadnemu z bokserów.

Mam nadzieję, że dziś polegnie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  10 września 2011
ogarniamtemat
ogarniamtemat: ale może ucieczką i punktowaniem jakoś sobie poradzi tak czy siak na ptk tej walki nie wygra raczej bo jest challengerem.

co za bzdura.Punktowaniem walki nie wygra? myslisz, ze to bedzie walka jak Wlodarczyk-Palacios?
Gutek909
Gutek909
  10 września 2011

chyba wybiorę imprezę zamiast tej walki :ninja:

Gutek909
Gutek909
  10 września 2011

dobra robimy nastrój:
http://www.youtube.com/watch?v=MBqUK8Xq7bQ

jak byłem w Irlandii pół roku to słuchaliśmy cały czas tego :mrgreen:

Akatasz
Akatasz
  10 września 2011

Powitać :)
Może ktoś wie czy jakoś online można RTL oglądać ? lub może wiecie czy na polsacie cyfrowym jest RTL ?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra robimy nastrój:

także w temacie dobry link.

Konto usunięte
Konto usunięte: Może ktoś wie czy jakoś online można RTL oglądać ? lub może wiecie czy na polsacie cyfrowym jest RTL ?

Będzie online a w CP nie ma RTL.
jest tylko jakieś RTL Ch

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  10 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Może ktoś wie czy jakoś online można RTL oglądać ?

www.meczyki.pl i masz tam linki do transmisji.

Konto usunięte
Konto usunięte: lub może wiecie czy na polsacie cyfrowym jest RTL ?

można, ale najpierw musisz przestawić w ustawieniach satelitę z Hotbirta na Astre, a później antenę tylko nie wiem, w którym kierunku :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.