NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 września 2011 (pierwszy post)

A więc czas na temat o długo wyczekiwanej w Polsce walce o zawodowy tytuł mistrza świata kategorii WBC w wadze ciężkiej :



Pełna lista walk gali we Wrocławiu:


Tomasz Adamek - Witalij Kliczko, 12 rund, stawka: mistrzostwo świata WBC wagi ciężkiej

Mateusz Masternak - Carl Davis, 10 rund, waga junior ciężka

Andrzej Wawrzyk - Devin Vargas, 10 rund, waga ciężka

Łukasz Rusiewicz - Ola Afolabi, 8 rund, waga junior ciężka

Jonathon Banks - Ivica Bacurin, 8 rund, waga ciężka

Saddam Ali - Borid Berg, 8 rund, waga półśrednia

Mariusz Cendrowski - Anton Sjomkin, 8 rund, waga średnie (tzw. swing bout - pojedynek może się nie odbyć, jeśli wszystkie pozostałe zostaną rozegrane na pełnym dystansie).

Jak sądzicie kto wygra? Będzie KO czy któryś z zawodników wygra na punkty?


Wykupiliście PPV? Gdzie oglądacie?

Dla nabuzowania się :ziober2:
dobra zapowiedź z YT :

Zapowiedź walki Adamek - Kliczko



Piszcie o walce a także o tym wszystkim co się przed nią ciekawego dzieje.
Zapraszam!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

222slodki222
222slodki222
  9 września 2011

to ze aby zobaczyc trzeba zapłącic 40zł ;/ ale ogladne sobie mecz na RTL

kuba92762
kuba92762
  9 września 2011

Mam problemy ze snem przez tą walkę.Czuję sie jakbym to ja mial walczyc z Witalijem.
Ciezkie zadanie czeka Adamka, ale z calych sil wierze, ze jest w stanie wypunktowac Kliczke. Wszystko bedzie zalezne od kondycji Tomka.
Szkoda jeszcze, ze Masternak nie walczy z Afolabim, bo w przypadku zwyciestwa pojawilaby sie masa propozycji, ale dobrze, ze nie przyjal tej walki tak krotko przed gala.
Walke obejrze w kinie.Nie chcialo mi sie do rachunku dobijac 40 zl.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to ze aby zobaczyc trzeba zapłącic 40zł ;/ ale ogladne sobie mecz na RTL

Zawsze można z kumplami się umówić, zrzuta po pare złoty na pakiet tv i wódę :ziober2:
Raz na sto lat taka walka :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Walke obejrze w kinie.Nie chcialo mi sie do rachunku dobijac 40 zl.

Z tego co słyszałem bilet także nie za tani, ponoć 38 zł tak?

Wspomagacze przemycasz? :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam problemy ze snem przez tą walkę.


to ja tak miałem przed walkami Gołoty o pas a szczególnie przed walką z Lennoxem , były czasy :)

Adamek mnie ani ziębi ani grzeje , komlpetnie bez emocji podchodzę do tej jego walki z Vitkiem , wygra fajnie , przegra płakać nie będę
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to ja tak miałem przed walkami Gołoty o pas a szczególnie przed walką z Lennoxem , były czasy :)

Przed Gołotą to każdy tak miał, przede wszystkim dlatego że nie wiadomo było co on w ringu zrobi. Adamek będzie wstawał i walczył chociażby leżał 2 razy na deskach.
A Andrzeja zabolało i sobie poszedł do szatni jak z Tysonem.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  9 września 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Przed Gołotą to każdy tak miał, przede wszystkim dlatego że nie wiadomo było co on w ringu zrobi


niekoniecznie przez to , ale to był pierwszy Polak , który tak daleko zaszedł w zawodowym boksie i dla niego bez dyskusji zarywało się noce :)

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Adamek będzie wstawał i walczył chociażby leżał 2 razy na deskach.


no jak będzie leżał po ciosach Kliczki to może nie mieć sił by powstać , nie zapominajmy , że on nie jest naturalnym ciężkim , w amatorstwie i na początku kariery zawodowej walczył w półciężkiej
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niekoniecznie przez to , ale to był pierwszy Polak , który tak daleko zaszedł w zawodowym boksie i dla niego bez dyskusji zarywało się noce :)

Nie raz wujek zasnął przy kielonie o 3 w nocy akurat na 5 minut gdy już było po walce :D

Konto usunięte
Konto usunięte: no jak będzie leżał po ciosach Kliczki to może nie mieć sił by powstać , nie zapominajmy , że on nie jest naturalnym ciężkim , w amatorstwie i na początku kariery zawodowej walczył w półciężkiej

No tak, pewnie gdy dostanie jeden potężny cios to się ugnie w kolanach.
Ja tak tylko zobrazowałem jego zaangażowanie i ambicje :P

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  9 września 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Z tego co słyszałem bilet także nie za tani, ponoć 38 zł tak?

No 39 zł, a nie wiem czy w dniu walki nie sa po 50 zl nawet, ale nie chcialem sobie do rachunku dobijac 40 zl.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wspomagacze przemycasz? :)

Może jakies piwko z soba wezme, bo w multikinie na pewno nie kupie 4paku za 200 zl.:P

Konto usunięte
Konto usunięte: to ja tak miałem przed walkami Gołoty o pas a szczególnie przed walką z Lennoxem , były czasy :)

Ja na Golote tak bardzo nie czekalem, bo byc moze tak bardzo sie boksem nie interesowalem.
A po walce z Brewsterem juz w ogole przestalem sie w najmniejszym stopniu Golota interesowac.
Warunki to on mial, ale glowy na bycie mistrzem na pewno nie, chociaz z Ruizem go troche w uja zrobili.

Konto usunięte
Konto usunięte: Adamek mnie ani ziębi ani grzeje , komlpetnie bez emocji podchodzę do tej jego walki z Vitkiem , wygra fajnie , przegra płakać nie będę

No ja wierze, ze mu sie uda i bardzo mu tego zycze.Na pewno umiejetnosci ma, mimo, ze na HW nokautujacego ciosu na Kliczke nie ma.
Wkurza mnie jedynie, ze wiele osob hejtuje Adamka i nazywaja go 'Amerykancem", ale gdyby nie wyjechal to by skonczyl jak taki Wawrzyk, chociaz w sumie jesli on sie dobrze zaprezentuje to od nastepnej walki bedzie startowal pod bandera K2.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Adamek będzie wstawał i walczył chociażby leżał 2 razy na deskach. A Andrzeja zabolało i sobie poszedł do szatni jak z Tysonem.

No jeszcze ta walka to wiadomo 'No contest", ale ogolem nie mam ogromnego szacunku bo Goloty bo nie byl wojownikiem. To co z Grantem zrobil to jest az smieszne, a jego walka z Pouhą byla parodią.Miec kolesia, ktory nie mogl oddychac, a jeszcze sam o malo nie zostal znokautowany.
Alucard
Alucard
  9 września 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Gdzie oglądacie?

W knajpie :P
kzyhu
kzyhu
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W knajpie :P


kajś w Katowicach ? :>

kuba92762
kuba92762
  9 września 2011

Konkretnie Witek wyglada na wazeniu.

kzyhu
kzyhu
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Konkretnie Witek wyglada na wazeniu.


no przewaga warunków fizycznych znaczna

http://sport.onet.pl/fotoreportaze/adamek-spojrzal-kliczce-w-oczy,4844575,10291357,fotoreportaz-maly.html
Alucard
Alucard
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kajś w Katowicach ? :>

Ja w Longmanie na gliwickiej koło placu wolności.
MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  9 września 2011

walka będzie satysfakcjonująca ale jak już inni forumowicze napisali trzeba zabulić.....nie mogłem się doczekac tej walki, a tu jeszcze wszedł problem naliczania przez osoby postronne, a mianowicie tv o opłatach..... MASAKRA

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.