matedinho
matedinho
  15 maja 2009 (pierwszy post)

Witam :)
zalozylem ten temat aby pogadac o naszych przedwakacyjnych cyklach.
Fajnie byloby pogadac na ten temat, moze wyciagnac jakies wnioski...
Mozna pisac o dlugosci swojego cyklu, suplach i odzywkach, diecie, planie treningowym (wiadomo ze nie kazdy sie chce nim dzielic i watpie zeby ktos chwalil sie szczegolami no ale jakis zarys czemu nie :) ), o priorytecie cyklu i gdzie cwiczymy.
Dobrze byloby zeby posty mialy jakis porządek.
Pozdrawiam

matedinho
matedinho
  15 maja 2009

mozna dodac swoj wiek oraz wymiary

powerorginal
powerorginal
  15 maja 2009

o cos nowego :) zapowiada sie fajnie a wiec jestem pierwszy :mrgreen:
Niestety nie zrobie planowanego cyklu .... miala byc lekka wycinka zejscie z wagi z 80 na 75 .... kupiony juz Thyotherm w diecie obnizylem kcal a tu nagle wykrylem swoje problemy z cisneniem :( ... wiec jak narazie o odzywkach nie mysle a tym bardziej termogenikach, no-bosterach .... ale bez supli tez idzie :) Zaczynam biegac 1 raz w tyg HiiT i 1 raz normalnie 40-50 min ....
Co do treningu to intuicyjny jak narazie ... :) a wczesniej robilem HSS-100
A cwicze na normalnej silce ... troche brakuje nam niektorych zeczy : Hantle do 30 kg :woot:
Wiek 19
Wymiary : zboczeniec .....

matedinho
matedinho
  15 maja 2009

Ja mam zaplanowany cykl 8 tygodniowy od poczatku czerwca.
Chce polaczyc gainera Sports Nutrition z SizeOne i glutamina GLT-3. ktore dzisiaj kupilem.
Dieta bez wiekszych modyfikacji, niz ta ktora teraz stosuje. Standardowo 6 posilkow dziennie.
Plan treningowy 4 dniowy, wiekszosc cwiczen na wolnych ciezarach, kilka na atlasie.
Chce osiagnac jak najwieksza mase,pompe bez zbytniej utraty rzezby.

Avatar użytkownika ErickXXXErickXXX
Posty: 2160 (po ~99 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 135
ErickXXX
  15 maja 2009

Ja Natomiast skonczyłem ostatni cykl dopieor przed sylwestrem miałem zaczac nowy ale nie wychodziło bo to swiete bo to czyjes urodziny i sie piło ... tak czy siak zaczełem cwiczyc juz 3 tydzien na sucho bez jakich kolwiek wspomagaczy . W nastepnym tygodniu zaczynam cykl na czystej kreatynie w proszku do tego gdy mi jej o połowe ubedzie zaczne brac Nitrobolon II kiedy bym tego nie zrobił bo podobno nie mozna tego mieszac ale to tylko chwyt marketingowy wielkich firm Suplementowych . Mozna spokojnie brac tylkoz odstepami czasowymi do tego wszystkiego wspomoge sie białkiem i Masowka Cykl ma potrwac według moich wyliczen 5 tyg mam nadzieje ze uda mis ei osiagnac duzy przyrost masowy i siłowy

'' Shame on you when you step through to
The Ol Dirty Bastard, Brooklyn Zoo''

powerorginal
powerorginal
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chce osiagnac jak najwieksza mase,pompe bez zbytniej utraty rzezby.

a jak obecnie stoisz z waga , i przy jakim wzroscie ?? Mi obecnie nie zalezy na masie ... jesli przez wakacje wyjade do roboty ( mam nadzieje) to i tak guzik z cwiczenia przez 2 miechy ...

ErickXXX
ErickXXX: W nastepnym tygodniu zaczynam cykl na czystej kreatynie w proszku do tego gdy mi jej o połowe ubedzie zaczne brac Nitrobolon II

mhmm a moze lepiej odrazu polaczyc o tak:
dzien treningowy:
mono na czczo + nitro przed treningiem
dzien nie treningowy :
mono na czczo ...
Dobrze to przelicz :mrgreen: zeby np. nie zostal potem sam nitrobolon ..
matedinho
matedinho
  15 maja 2009

z waga srednio, ok 71 kg., chce przybrac do 76 czystej masy przy 178/180 cm.
Biceps 38.5 cm. Innych wymiarow nie pamietam. Poza tym skupie sie bardzo na nogach bo musze je do reszty troche dociagnac

matedinho
matedinho
  15 maja 2009

nie odstaja jakos bardzo ale sa troche gorsze niz gora

Avatar użytkownika ErickXXXErickXXX
Posty: 2160 (po ~99 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 135
ErickXXX
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mhmm a moze lepiej odrazu polaczyc o tak: dzien treningowy: mono na czczo + nitro przed treningiem dzien nie treningowy : mono na czczo ... Dobrze to przelicz zeby np. nie zostal potem sam nitrobolon ..

no w dni nietreningowe nie bede brał nitro i zaczne je dopiero brac jak mi duzo krety ubedzie te nitro t i tak taki tylko wspomagacz na dobra pompe najbardzej zalezy mi na masie szczerzemasowka duzo nie pomaga mi nawet bardzo dobra dieta mam starsznie szybki metabolizm fakt po cyklach sa postepy a miałem ich juz 2 ale w kg nie wielkie duzo wieksze zmieny natomiast zachodza co do siły i rzezby

'' Shame on you when you step through to
The Ol Dirty Bastard, Brooklyn Zoo''

Avatar użytkownika ErickXXXErickXXX
Posty: 2160 (po ~99 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 135
ErickXXX
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z waga srednio, ok 71 kg., chce przybrac do 76 czystej masy przy 178/180 cm. Biceps 38.5 cm. Innych wymiarow nie pamietam. Poza tym skupie sie bardzo na nogach bo musze je do reszty troche dociagnac

jesli łatwo nie spadasz na wadze poradzam kupic dobra masowke i białke a takze ułozyc sobei dobra diete bez picia alkoholu naprawde te pare kg pojdzie a co do pica ze swoich doswiadczen musze powiedziec ze najlepsze cwiczenie na zwiekszenie masy w bicepsie to uginanie ramion ze sztanga prosta na chwytem jak i pod chwytem a takze pompki na poreczach i francuz na tricepsy

'' Shame on you when you step through to
The Ol Dirty Bastard, Brooklyn Zoo''

matedinho
matedinho
  15 maja 2009

Moim zdaniem musisz podwyzszyc ilosc wegli w twojej diecie, nie wiem czy dobrym rozwiazaniem jest branie nitro z kretka... przeczytaj sobie na ten temat w google... rzezbe masz fajna, jeszcze troche masy i bedzie super. ja tez mam szybki metabolizm i mam problem z przybeiraniem masy chociaz jak chce to umiem. w moim przypadku nie moge przesadzic bo trenuje poza silownia sport walki i zbyt wiele nie moge przybrac.
masowke musisz miec obowiazkowo bo to jest budulec miesni, z powietrza sie nie zbuduja :)

Avatar użytkownika ErickXXXErickXXX
Posty: 2160 (po ~99 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 135
ErickXXX
  15 maja 2009

tak naprawde masówka to jest dla osob ktrym sie nie chce robic diety bo nie okłamujmy sie masowka to uzupełniasz diety co do miesznaia Nitro z Kreta najwiecej negatywnych opini jest wydawane przez samych wydawcow produktu Nitrobolon bo jak by nie patrzec nie bardzo by im sie opłacało by ktos ich produkt miesał z jakims innym :P a juz nie raz słyszałem osoby ktore mieszaja i naprawde wychodzi im to na plus bo po takim cyklu siła jest naprawde bardzo do przodu jak i rzezba a co do mojej masy to najwidoczneij musi jednak brakowac jakis składnikow w diecie ale i tak poczyniłem postepy bo niegdys bardzo łatwo było mi spasc a mega trudno przybrac na wadze teraz zarowno jest mi trudnu przytyc jak i spasc :P

'' Shame on you when you step through to
The Ol Dirty Bastard, Brooklyn Zoo''

matedinho
matedinho
  15 maja 2009

sprobuj z podwyzszeniem weglowodanow bo to wg mnie jest w 99% przyczyna.
masz racje ze gainer to uzupelnienie, ale pokaz mi kulturyste, ktory z niego nie korzysta. Z samego domowego jedzenia bedzie Ci bardzo trudno i musisz byc super wyjatkiem genetycznym, zebys na samej diecie mial duze przyrosty, a skoro masz duzy metabolizm to bez gainera raczej nie dasz rady

Misu666
Posty: 662 (po ~67 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Misu666
  15 maja 2009

ja bym z chęcią przybrał na masie, warze ok. 65kg, mam 180 wzrostu i 18 lat w łapie z 36;] podbił bym masę i zrobił łape 40 kg to by mi wystarczyło;] chodze do kumpla na siłkę i nawet nie wiem ile razy w tygodniu ćwiczyć. chce to zrobić na sucho bo pierrdole jakieś prochy;p

Blokadę mam do 4 lipca :rock:

Avatar użytkownika ErickXXXErickXXX
Posty: 2160 (po ~99 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 135
ErickXXX
  15 maja 2009
Misu666
Misu666: ja bym z chęcią przybrał na masie, warze ok. 65kg, mam 180 wzrostu i 18 lat w łapie z 36;] podbił bym masę i zrobił łape 40 kg to by mi wystarczyło;] chodze do kumpla na siłkę i nawet nie wiem ile razy w tygodniu ćwiczyć. chce to zrobić na sucho bo pierrdole jakieś prochy;p

Na Sucho to ci zmudnie bedzie to leciec szybjkie efekty sa po cyklach z Suplementami nie kieroj sie tym ze sa jakies szkodliwe bo to tylko jakis głupi stereotyp . co do masy ułuz sobie diete i jedz tak by nie czuc głodu :) do tego masowka co do tego by ci urosła łapa przeczytaj o cwiczeniach na biceps i triceps jakie podąłem wyzej . co do cwiczen to 3 razy w tygodniu starczy ułuz sobie np harmongram w jeden dzien Klata i Triceps w drugi Plecy i Biceps w 3 Brzuch i Barki wszystkoc o drugi dzien by miesnie mogły odpoczywac

'' Shame on you when you step through to
The Ol Dirty Bastard, Brooklyn Zoo''

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.