speedboy7
speedboy7
  14 maja 2009 (pierwszy post)

zwracam sie do osób które znaja sie na wyciskaniu sztangii i mam takie pytanie jakie sa najlepsze ćwiczenia na mięsnie klatki piersiowej?? i jakim ciężarem robić powtórzenia i w jakich seriach żeby były szybko widzoczne efekty???

powerorginal
powerorginal
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kapitalne połączenie majn master do tego oczywiście meta ziomek bo PLECY SIE KU**A SAME NIE ZROBIĄ!!!

:crylol:
wkoncu wakacje ida ...
wczoraj na silce mialem 2 sezonowcow... i zdechlem ze smiechy odrazu na wejsciu

:w00t:
Przemu1616
Przemu1616
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wczoraj na silce mialem 2 sezonowcow... i zdechlem ze smiechy odrazu na wejsciu

ach Ci sezonowcy ja ostatnio wyciągałem jednego z pod sztangi 60 kg=)
paweldst9090
paweldst9090
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wkoncu wakacje ida ...


więc sezon w pełni!!!
na siłkę przychodzą prawdziwi siłacze kręcąc się obok maszyny na brzuch i do wyciskania:D:D:D

Konto usunięte
Konto usunięte: wczoraj na silce mialem 2 sezonowcow... i zdechlem ze smiechy odrazu na wejsciu


:D:D:D:D na pewno byli mega silni lecz nie chcieli pokazać swojej si ly :D:D:D
matedinho
matedinho
  15 maja 2009

no zero zaangazowania z jego strony ;p mysli ze zrobi jakis "cykl" przed wakacjami i bedzie niczym kai..

powerorginal
powerorginal
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ach Ci sezonowcy ja ostatnio wyciągałem jednego z pod sztangi 60 kg=)

a to jeszcze spoko :)
wczoraj bylem wchodze na silke witam sie - odrazu poczulem ich sile ... uscisk dloni jakby chcieli mnie zabic :) ... robie rozgrzewke na orbitreku oni w stroju "sportowym" -dlugie jeansy i bez koszulek przed lustrem :crylol: robia biceps lapa 32 ... pozy jak na Mr. Olimpia ... jeden chyba juz cos szamie (cos mi smierdzi meta) :kv3: a na dodatek prezentacja sztuk walki ... jeden chyba udawal ze tanczy capoerie (tak sie to pisze?) wysokie kopniecia itp ....
speedboy7
speedboy7
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hihihi ale zero

jakos nie obchodzi mnie ta twoja opinia a ta meta moze i jest dobra dla takich jak ty ja i bez niej sobie poradze
speedboy7
speedboy7
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no zero zaangazowania z jego strony ;p mysli ze zrobi jakis "cykl" przed wakacjami i bedzie niczym kai..

a co ty człeniu możesz wiedziec co ja myśle i dla twojej wiadomości ćwicze juz około pół roku wiec nie jestem żadnym sezonowcem jak to niektórzy pisza
matedinho
matedinho
  15 maja 2009

skoro cwiczysz pol roku to przy odrobinie checi poglebienia wiedzy bys o tym wiedzial

speedboy7
speedboy7
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro cwiczysz pol roku to przy odrobinie checi poglebienia wiedzy bys o tym wiedzial

a skad wiesz ze napisałem te pytania niewiedzac jak cwiczyć?? chciałem zobaczyc jak to ci wszyscy napinacze sie rozpisuja
speedboy7
speedboy7
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ach Ci sezonowcy ja ostatnio wyciągałem jednego z pod sztangi 60 kg=)

tak?? i dałes rade to ja cie podziwiam
powerorginal
powerorginal
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ćwicze juz około pół roku wiec nie jestem żadnym sezonowcem


Konto usunięte
Konto usunięte: a skad wiesz ze napisałem te pytania niewiedzac jak cwiczyć?? chciałem zobaczyc jak to ci wszyscy napinacze sie rozpisuja

wez sie troszke ogarnij ... skoro wiesz jak cwiczyc to po co zakladasz temat przez ktory pokazujesz ze nia masz pojecia o silowni ...??
speedboy7
speedboy7
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro wiesz jak cwiczyc to po co zakladasz temat przez ktory pokazujesz ze nia masz pojecia o silowni ...??

ale to jest twoja opinia która wogóle niema dla mnie znaczenia
powerorginal
powerorginal
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to jest twoja opinia która wogóle niema dla mnie znaczenia

wiec po co zakladasz temat bez sensu ??
speedboy7
speedboy7
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiec po co zakladasz temat bez sensu ??

żeby poczytać jaki to z ciebie siłacz
powerorginal
powerorginal
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: żeby poczytać jaki to z ciebie siłacz

widze ze rozmowa z Toba to jak z 12 letnim dzieckiem ...
ps. silacz to jest z Ciebie .. wkoncu chodzisz pol roku na silke ...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.