speedboy7
speedboy7
  14 maja 2009 (pierwszy post)

zwracam sie do osób które znaja sie na wyciskaniu sztangii i mam takie pytanie jakie sa najlepsze ćwiczenia na mięsnie klatki piersiowej?? i jakim ciężarem robić powtórzenia i w jakich seriach żeby były szybko widzoczne efekty???

powerorginal
powerorginal
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zwracam sie do osób które znaja sie na wyciskaniu sztangii

znam sie takze na wyciskaniu hantelek :)

Konto usunięte
Konto usunięte: jakie sa najlepsze ćwiczenia na mięsnie klatki piersiowej??

nie ma chyba takiej klasyfikacji "najlepsze" a samych cwiczen na klatke piersiowa jest bardzo duzo ...:

zobacz sobie Atlas Cwiczen :) tam dokladnie masz opisane cwiczenia ..

Konto usunięte
Konto usunięte: i jakim ciężarem robić powtórzenia

a jak napisze ze masz robic 8 powt. 120kg to zrobisz ?? .... rob takim bys mogl wykonac 8-12 powt

Konto usunięte
Konto usunięte: żeby były szybko widzoczne efekty???

zrezygnuj ...
speedboy7
speedboy7
  14 maja 2009

no co ty nie zrobie i watpie zebys ty zrobil 8 razy 120 kg

matedinho
matedinho
  14 maja 2009

chlopie... masz zerowa wiedze na temat silowni.. myslisz ze rozbudujesz sama klate i bedziesz piekniejszy? a moze bedziesz nieproporcjonalny?

matedinho
matedinho
  14 maja 2009

"JAK COS ROBISZ, TO ROB TO DOBRZE"!!!

speedboy7
speedboy7
  14 maja 2009

a czy mi chodzi zeby byc piekniejszym czy cos takiego ja sie tylko pytam jakie cwiczenia moge robic na klate a te uwagi zachowaj dla siebie

matedinho
matedinho
  14 maja 2009

wiec mozesz sobie robic wyciskanie sztangi na lawce plaskiej 4 serie x 12,10,10,8 powt., wyciskanie hantli na skosie dodatnim 4x10 powt. i rozpietki na skosie ujemnym 4 x10, jesli tego bedzie ci malo mozesz dolozyc 4x10 powt. na plaskiej sztanga waskim chwytem. w 1 i 4 cwiczeniu dokladasz ciezar 50%>60% itd.
Trening musi byc poprzedzony rozgrzewka

speedboy7
speedboy7
  14 maja 2009

ok dzieki za info. jutro sobie to porobie

matedinho
matedinho
  14 maja 2009

proponuje zaczac cwiczyc kazda partie miesni

speedboy7
speedboy7
  14 maja 2009

to jak te cwiczenia łaczyc biceps +klata , triceps +plecy czy inaczej

matedinho
matedinho
  14 maja 2009

mozesz np.
klata, triceps
dzien przerwy
biceps przedramie,
dzien przerwy
grzbiet bary
dzien przerwy
dwuglowe,czteroglowe i lydki
dzien przerwy

Przemu1616
Przemu1616
  15 maja 2009

poczytaj lepiej na jakimś innym forum bo na fotce raczej dużo się nie dowiesz na temat siłowni.

paweldst9090
paweldst9090
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to jak te cwiczenia łaczyc biceps +klata , triceps +plecy czy inaczej


hihihi ale zero:mrgreen:.

kapitalne połączenie majn master do tego oczywiście meta ziomek bo PLECY SIE KU**A SAME NIE ZROBIĄ!!!
mrmnml
mrmnml
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to jak te cwiczenia łaczyc biceps +klata , triceps +plecy czy inaczej

nie chce mi się tobie pisać na czym to polega ale na początek przez ok 6 tygodni poćwicz sobie tzw. FBW (FULL BODY WORKOUT)
powerorginal
powerorginal
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no co ty nie zrobie i watpie zebys ty zrobil 8 razy 120 kg

pisze tak bo zadajesz dziwne pytania ... musisz zdobyc troche wiedzy na temat treningu na silowni...
Ps. 120 udalo mi sie zrobic 11 razy :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.