hydeparkowy
hydeparkowy
  14 maja 2009 (pierwszy post)

...mój kochany Leoś po raz kolejny powołał grupę zdolnych, utalentowanych, polskich grajków na bardzo potrzebne zgrupowanie gdzieś w Afryce.

Boruc i Błaszczykowski wykazali się inteligencją i poprosili trenera o wolne :)
brawa dla nich :brawo:

Obraniak obywatelstwa jeszcze nie ma i pewnie szybko go nie otrzyma.

Kadra wygląda następująco:

Bramkarze:
Ł. Fabiański (Arsenal), Ł. Załuska (Dundee), S. Przyrowski (Polonia W.).

Obrońcy:
M. Wasilewski (Anderlecht), D. Dudka (Auxerre), T. Jodłowiec (Polonia), B. Bosacki (Lech), J. Wawrzyniak (Panathinaikos), M. Żewłakow (Olympiakos), J. Krzynówek (Hannover).

Pomocnicy:
M. Lewandowski (Szachtar), Ł. Trałka (Polonia W.), R. Guerreiro (Legia), R. Boguski (Wisła), R. Murawski (Lech), S. Peszko (Lech).

Napastnicy:
E. Smolarek (Bolton), R. Lewandowski (Lech), D. Nowak (Bełchatów), Paweł Brożek (Wisła), I. Jeleń (Auxerre), M. Saganowski (Southapmpton).

Rezerwowi:

A. Stachowiak (Odra), J. Rzeźniczak (Legia), P. Polczak (Cracovia), Piotr Brożek (Wisła), T. Bandrowski (Lech), D. Janczyk (Lokeren), Ł. Sosin (Anorthosis), J. Wilk (Lech).

tradycyjnie parę pytań:
1. Czy to ostatni w ciągu najbliższych lat wyjazd naszych do RPA?
2. Pokonamy dumny naród iracki czy może stoczymy się na kolejne dno?
3. Po co komu wyjazd na zgrupowanie w środku lata? Ile na tym zarobi Sportfive?
4. Kogo wam w kadrze brakuje? mnie najbardziej porządnego selekcjonera :lol2:


to wszystko.

odwieczna
odwieczna
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Kogo wam w kadrze brakuje? mnie najbardziej porządnego selekcjonera

Fajnie,że jest Peszko. Chyba te 'nominacje' nie są takie złe?
Co do braków to Błaszczykowski i Boruc? - Wiem względy osobiste jakieś problemy, ale liczę, że w eliminacjach Ci dwaj będą filarami.
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Czy to ostatni w ciągu najbliższych lat wyjazd naszych do RPA?


Mam nadzieję że nie :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Pokonamy dumny naród iracki czy może stoczymy się na kolejne dno?


Szczerze dawno nie widziałem Iraku grającego w nogę :nie::lol2: Ale powinnismy dać radę :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Kogo wam w kadrze brakuje? mnie najbardziej porządnego selekcjonera


Osobiście nie bardzo wiem, co w kadrze robią Ebi i Roger, który od dłuższego czasu prezentują słabiutką formę:and: Warto by zerknąć na Grosickiego, Leo niestety ma odmienne zdanie.:and: No i brakuje nam porządnego trenera :rock: :lol2:
Freddie2007
Freddie2007
  21 maja 2009

Wilk i Janczyk zastąpili Smolarka i Jelenia, dziwne trochę te nowe powołania:and:

koraspl
koraspl
  21 maja 2009

Janczyk zgodze sie ale Wilk to chyba bedzie podawal pilki i reczniki.Nie jest to zawodnik ktory moglby cos wniesc do kadry narodowej...

Freddie2007
Freddie2007
  21 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Janczyk zgodze sie ale Wilk to chyba bedzie podawal pilki i reczniki.Nie jest to zawodnik ktory moglby cos wniesc do kadry narodowej...

Już za Wilka bym wolał Małeckiego, albo skoro Obraniak już niby może grać to czemu jego nie dowołał...
koraspl
koraspl
  21 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Już za Wilka bym wolał Małeckiego

Oczywiscie tak jak napisales powninien byc powolany Malecki ktory w chwili obecnej jest lepszy od Wilka o dwie klasy ...
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  21 maja 2009
wyrafinowany
wyrafinowany: 4. Kogo wam w kadrze brakuje? mnie najbardziej porządnego selekcjonera
..taaaak zdecydowanie - wymieńmy Go na np. Gmocha...ahaj

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

NeverMind1910
NeverMind1910
  21 maja 2009

Ja się cieszę z kontuzji Smolarka. Wreszcie będę miał możliwość zobaczenia Jańczyka w kadrze. Chłopak wystarczająco długo czekał na szanse. A ostatnio w Lokeren gra bardzo dobrze. Może w końcu dołączyć do grona takich napastników jak Brożek, Lewandowski, Jeleń czy wspomniany Smolarek.

Jak spojrzymy na nazwiska polskich napastników. Możemy dojść do wniosku, że zarówno Saganowski, Brożek i Lewandowski zmienią kluby.

Pytaniem jest, czy Jańczyk i Nowak zadebiutują.

Małecki nie ma prawa grac w kadrze, póki nie wywalczy sobie pewnego miejsca w kadrze Wisły. Bo bywa z tym różnie. Jedna dobra runda zawodnika nie powinna decydować o powołaniu. Bo skoro Małecki ma być powołany, to dlaczego nie Pawlusiński, Małkowski czy Pawłowski?

koraspl
koraspl
  21 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jańczyk

On sie nazywa Janczyk nie Jańczyk...
Kiedys sam podkreslal ze denerwuje go te "Jańczyk"
koraspl
koraspl
  21 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Małecki nie ma prawa grac w kadrze, póki nie wywalczy sobie pewnego miejsca w kadrze Wisły

To co powiedziec o Wilku...

Konto usunięte
Konto usunięte: Jedna dobra runda zawodnika nie powinna decydować o powołaniu.

Wilk rozegral przynajmniej pol dobrej rundy???
Sorry ze dwa posty ale dodalem przypadkowo pierwszego...
NeverMind1910
NeverMind1910
  21 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wilk rozegral przynajmniej pol dobrej rundy???

A ja nie twierdze, że Wilk został słusznie powołany. To rezerwowy Lecha.

Konto usunięte
Konto usunięte: On sie nazywa Janczyk nie Jańczyk...

Ja mówię na niego nawet Jajczyk :and: . A jeżeli chodzi o nazwisko zrobiłem to prawdę mówiąc świadomie. Mozilla wykrywa błędy :and:. Taki uszczypliwy jestem. Uważam, że Małkowski z Odry jest lepszym zawodnikiem. Nie wspominając o Grosickim.

A najbardziej śmieszy mnie w kadrze Trałka. Kolejna niewypał w stylu "Piranii Pazdana". Już wolałbym postawić na młokosa Borysiuka.

Ja na dzień dzisiejszy sprawdziłbym Szukałę z Aachen i Glika z Bytomia. Tego drugiego widziałbym w Widzewie.
wyrafinowany
wyrafinowany
  21 maja 2009

w sumie to mi już wszystko jedno kto jest w tej kadrze, a kogo nie ma. :ninja:
czy będzie Wilk, Małecki czy Grosicki nie ma to znaczenia :ninja: i tak pewnie żaden z nich nie dostałby szansy zagrania ani minuty.

Freddie2007
Freddie2007
  1 czerwca 2009

Leo powiedział wczoraj że nie wie czy jeszcze kiedyś powoła Mariusza Lewandowskiego po tym jak ten nie przyjedzie na kadre:ninja:

Lartikin
Lartikin
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Czy to ostatni w ciągu najbliższych lat wyjazd naszych do RPA?

Serce podpowiada coś innego niż rozum.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Pokonamy dumny naród iracki czy może stoczymy się na kolejne dno?

Pewnie wygramy jedną lub dwiema bramkami, nie spodziewałbym się jakiegoś spektakularnego wyniku.
NeverMind1910
NeverMind1910
  2 czerwca 2009

Nowak ponownie kontuzjowany. Ten zawodnik wcale nie ma pecha. To jego organizm jest strasznie podatny na kontuzję. Ta ponownie uniemożliwi mu debiut w reprezentacji, ale może też uniemożliwić transfer. Podobno Nowakiem interesuje się Widzew. Nie chcę widzieć tego zawodnika w zespole.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.