hydeparkowy
hydeparkowy
  14 maja 2009 (pierwszy post)

...mój kochany Leoś po raz kolejny powołał grupę zdolnych, utalentowanych, polskich grajków na bardzo potrzebne zgrupowanie gdzieś w Afryce.

Boruc i Błaszczykowski wykazali się inteligencją i poprosili trenera o wolne :)
brawa dla nich :brawo:

Obraniak obywatelstwa jeszcze nie ma i pewnie szybko go nie otrzyma.

Kadra wygląda następująco:

Bramkarze:
Ł. Fabiański (Arsenal), Ł. Załuska (Dundee), S. Przyrowski (Polonia W.).

Obrońcy:
M. Wasilewski (Anderlecht), D. Dudka (Auxerre), T. Jodłowiec (Polonia), B. Bosacki (Lech), J. Wawrzyniak (Panathinaikos), M. Żewłakow (Olympiakos), J. Krzynówek (Hannover).

Pomocnicy:
M. Lewandowski (Szachtar), Ł. Trałka (Polonia W.), R. Guerreiro (Legia), R. Boguski (Wisła), R. Murawski (Lech), S. Peszko (Lech).

Napastnicy:
E. Smolarek (Bolton), R. Lewandowski (Lech), D. Nowak (Bełchatów), Paweł Brożek (Wisła), I. Jeleń (Auxerre), M. Saganowski (Southapmpton).

Rezerwowi:

A. Stachowiak (Odra), J. Rzeźniczak (Legia), P. Polczak (Cracovia), Piotr Brożek (Wisła), T. Bandrowski (Lech), D. Janczyk (Lokeren), Ł. Sosin (Anorthosis), J. Wilk (Lech).

tradycyjnie parę pytań:
1. Czy to ostatni w ciągu najbliższych lat wyjazd naszych do RPA?
2. Pokonamy dumny naród iracki czy może stoczymy się na kolejne dno?
3. Po co komu wyjazd na zgrupowanie w środku lata? Ile na tym zarobi Sportfive?
4. Kogo wam w kadrze brakuje? mnie najbardziej porządnego selekcjonera :lol2:


to wszystko.

Freddie2007
Freddie2007
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: cóż , lato sie zaczyna , a w tym roku w lecie nie ma za dużo wielkich imprez sportowych

Ale typer się zacznie w sierpniu/wrześniu to się zacznie:ziober2:
Jeśli będzie miał go kto prowadzić:jezyk2:
koraspl
koraspl
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To u nas w Lesznie stadion IV-ligowej Polonii jest większy

U mnie jest wiekszy na 5 tysiecy :rock: a ten to mi przypominal stadion Jagiellonki Nieszawa tez takie waly maja heh ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe czy jakby mieli eliminacyjne mecze jak np. Holandia, też by tak się kompromitowali...

Cale szczescie ze nie gralismy w tym terminie meczow o punkty ...
NeverMind1910
NeverMind1910
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt tu nie zagląda i nawet się nie dziwie, bo atmosfera dzięki pewnemu panu tu się zrobiła grobowa


Powiem szczerze, że zdanie takiego znawcy jak ty nie interesuje mnie wcale. Napiszesz, uderz w stół a nożyce się odezwą.. Powiem tak widzę, że masz jakieś żale wobec mojej osoby i kompleksy. Na każdym kroku schodzisz na mój temat, mówiąc jaki jestem "be".
Otóż nie obrażam użytkowników, moje posty są zawsze pisane na temat, nie nabijam.
Więc o co ci tak naprawdę chodzi?

A co do meczu. Ani meczu z RPA ani Irakiem nie oglądałem. Nie przepadam za meczami towarzyskimi w dodatku nie odbywającymi się w kraju. Wyjazd był zbędny. Zresztą sam Leo przyznał się do błędu. Powołania były nietrafione. Bo, czym wyróżniał się Trałka, Komorowski, Wilk czy Rzeźniczak? :and:

Mecz z Grecją obejrzę ze względu na możliwą grę Boenisha i Obraniaka. Na wieść, że Niemiec może grac w reprezentacji zapewne Romek Kołtoń spadł z krzesła i się przeturlał.
krzychu7818
krzychu7818
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na jesien sie zacznie ;D


no teraz w lecie to jedynie mistrzostwa świata w lekkiej atletyce

DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  9 czerwca 2009

Czemu wy wszyscy nie możecie żyć w zgodzie ?? powiem wam że jak korzystam z wielu forum to tylko tutaj ktoś na kogoś pluje jadem. Na forum bukmacherskim np, tam są kibice każdego klubu i sobie doradzają i pomagają na co stawiać i gdzie jest haczyk, dlaczego tutaj nie może tak być ??. Każdy do każdego ma jakieś ale, zamiast pisać na temat i się kulturalnie poprawiać w razie jakiegoś nieumyślnego błędu albo z braku wiedzy bo nie każdy jest chodząca encyklopedią. Zastanówcie się wszyscy czy nie może być tu tak fajnie ?? a później dziwimy się czemu pół Polski się z fotki śmieje ja np konto mam tylko po to aby tutaj napisać od czasu do czasu albo dowiedzieć się czegoś ciekawego od was o sporcie bo nie wierze w media. Wiadomo że każdy z każdym się nie dogada ale już można się powstrzymać od tego aby tylko dogryźć tej osobie albo upokorzyć przed innymi na forum sam nie jestem święty pamiętam jak ja miałem z dwiema osobami małą sprzeczkę ale to było dawno jak byłem początkującym forumowiczem :mrgreen: Zakopcie topory wojenne jak one są bo od tego nie jest forum.

( w razie błędów nie krytykować bo zmęczony jestem :and: )

ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zakopcie topory wojenne jak one są bo od tego nie jest forum.


przecież tu był spokój do czasu kiedy ktoś nie zaczął się do wszystkiego dopierniczać.
krzychu7818
krzychu7818
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu wy wszyscy nie możecie żyć w zgodzie ?? powiem wam że jak korzystam z wielu forum to tylko tutaj ktoś na kogoś pluje jadem. Na forum bukmacherskim np, tam są kibice każdego klubu i sobie doradzają i pomagają na co stawiać i gdzie jest haczyk, dlaczego tutaj nie może tak być ??. Każdy do każdego ma jakieś ale, zamiast pisać na temat i się kulturalnie poprawiać w razie jakiegoś nieumyślnego błędu albo z braku wiedzy bo nie każdy jest chodząca encyklopedią. Zastanówcie się wszyscy czy nie może być tu tak fajnie ?? a później dziwimy się czemu pół Polski się z fotki śmieje ja np konto mam tylko po to aby tutaj napisać od czasu do czasu albo dowiedzieć się czegoś ciekawego od was o sporcie bo nie wierze w media. Wiadomo że każdy z każdym się nie dogada ale już można się powstrzymać od tego aby tylko dogryźć tej osobie albo upokorzyć przed innymi na forum sam nie jestem święty pamiętam jak ja miałem z dwiema osobami małą sprzeczkę ale to było dawno jak byłem początkującym forumowiczem Zakopcie topory wojenne jak one są bo od tego nie jest forum.


ale o co chodzi ?, nie widziałem tu ostatnio żadnej kłótni

Freddie2007
Freddie2007
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Cale szczescie ze nie gralismy w tym terminie meczow o punkty ...

A o bezsensowności tak dalekiego zgrupowania niech świadczą narzekania Żewłakowa, że to zgrupowanie było katorżnicze i cieszy się że to już koniec...

Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie jest wiekszy na 5 tysiecy

A która liga tam u Was?:ziober2:
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A która liga tam u Was?


moja drużyna spadła do B-klasy :smutny:
koraspl
koraspl
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A która liga tam u Was?

Okregowa i jak zawsze rozpaczliwe bronienie sie przed spadkiem.Po pierwszej rundzie Orleta mogly wlaczyc sie nawet o awans ale jak wiadomo to bardzo dziwny klub i na wiosne zdobyl 10 pkt i musi wygrac ostatni mecz u siebie ze zdegradowana juz druzyna i liczyc na potkniecie Noteci Labiszyn z Cuiavia Inowroclaw ktora wygrala lige heheh
Wiec chyba utrzymanie bedzie heh.
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale o co chodzi ?, nie widziałem tu ostatnio żadnej kłótni


nie chodzi w tym temacie, obserwuję od dłuższego czasu forum i dziś się ogólnie wypowiedziałem co o tym myślę. Wszyscy powinni z Ciebie brać przykład wtedy forum nie potrzebowało by administratorów.
Freddie2007
Freddie2007
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Okregowa i jak zawsze rozpaczliwe bronienie sie przed spadkiem.Po pierwszej rundzie Orleta mogly wlaczyc sie nawet o awans ale jak wiadomo to bardzo dziwny klub i na wiosne zdobyl 10 pkt i musi wygrac ostatni mecz u siebie ze zdegradowana juz druzyna i liczyc na potkniecie Noteci Labiszyn z Cuiavia Inowroclaw ktora wygrala lige heheh Wiec chyba utrzymanie bedzie heh.

Brawo:rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: moja drużyna spadła do B-klasy

Może Ciebie powinni zakontraktować?:and:

Patrząc na gre naszej kadry to chodząc czasem na IV-lige widzi się więcej zaangażowania i lepszej gry niż naszych "gwiazd"...
Freddie2007
Freddie2007
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie chodzi w tym temacie, obserwuję od dłuższego czasu forum i dziś się ogólnie wypowiedziałem co o tym myślę. Wszyscy powinni z Ciebie brać przykład wtedy forum nie potrzebowało by administratorów.

No ale Dziku popatrz kilka miesięcy wstecz, nigdy tu nie było niesnasek a każdy odzywał się do siebie z szacunkiem i aż miło było tu wchodzić:)
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Może Ciebie powinni zakontraktować?


grałem tam kiedyś, nawet byłem bardzo perspektywicznym zawodnikiem, ale w pewnym meczu trener postanowił mnie zmienić, ja się wkurzyłem i tyle mnie na boisku widzieli.
Ogólnie na murawie nie mam łatwego charakteru :and:
Freddie2007
Freddie2007
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: grałem tam kiedyś, nawet byłem bardzo perspektywicznym zawodnikiem, ale w pewnym meczu trener postanowił mnie zmienić, ja się wkurzyłem i tyle mnie na boisku widzieli. Ogólnie na murawie nie mam łatwego charakteru

I do tego ten alkoholizm:smutny:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.