hydeparkowy
hydeparkowy
  14 maja 2009 (pierwszy post)

...mój kochany Leoś po raz kolejny powołał grupę zdolnych, utalentowanych, polskich grajków na bardzo potrzebne zgrupowanie gdzieś w Afryce.

Boruc i Błaszczykowski wykazali się inteligencją i poprosili trenera o wolne :)
brawa dla nich :brawo:

Obraniak obywatelstwa jeszcze nie ma i pewnie szybko go nie otrzyma.

Kadra wygląda następująco:

Bramkarze:
Ł. Fabiański (Arsenal), Ł. Załuska (Dundee), S. Przyrowski (Polonia W.).

Obrońcy:
M. Wasilewski (Anderlecht), D. Dudka (Auxerre), T. Jodłowiec (Polonia), B. Bosacki (Lech), J. Wawrzyniak (Panathinaikos), M. Żewłakow (Olympiakos), J. Krzynówek (Hannover).

Pomocnicy:
M. Lewandowski (Szachtar), Ł. Trałka (Polonia W.), R. Guerreiro (Legia), R. Boguski (Wisła), R. Murawski (Lech), S. Peszko (Lech).

Napastnicy:
E. Smolarek (Bolton), R. Lewandowski (Lech), D. Nowak (Bełchatów), Paweł Brożek (Wisła), I. Jeleń (Auxerre), M. Saganowski (Southapmpton).

Rezerwowi:

A. Stachowiak (Odra), J. Rzeźniczak (Legia), P. Polczak (Cracovia), Piotr Brożek (Wisła), T. Bandrowski (Lech), D. Janczyk (Lokeren), Ł. Sosin (Anorthosis), J. Wilk (Lech).

tradycyjnie parę pytań:
1. Czy to ostatni w ciągu najbliższych lat wyjazd naszych do RPA?
2. Pokonamy dumny naród iracki czy może stoczymy się na kolejne dno?
3. Po co komu wyjazd na zgrupowanie w środku lata? Ile na tym zarobi Sportfive?
4. Kogo wam w kadrze brakuje? mnie najbardziej porządnego selekcjonera :lol2:


to wszystko.

wooyteek
wooyteek
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Leo powiedział wczoraj że nie wie czy jeszcze kiedyś powoła Mariusza Lewandowskiego po tym jak ten nie przyjedzie na kadre


pytanie zasadnicze kiedy zdaniem Leo Mariusz ma wypocząć?

skoro od 20 czerwca zaczyna przygotowania do nowego sezonu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nowak ponownie kontuzjowany. Ten zawodnik wcale nie ma pecha. To jego organizm jest strasznie podatny na kontuzję.


coś w stylu Błaszczykowskiego :ninja:
Freddie2007
Freddie2007
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pytanie zasadnicze kiedy zdaniem Leo Mariusz ma wypocząć? skoro od 20 czerwca zaczyna przygotowania do nowego sezonu.

No ale nie on jeden:woot:
wooyteek
wooyteek
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No ale nie on jeden


zawodnicy z polskich klubów pewnie będą mieli trochę więcej wolnego, a z tych zagranicznych to mało który w ogóle grał w klubie.

jak już wspomniałem przy okazji tworzenia tego tematu pomysł z wyjazdem w tym terminie do RPA jest dosyć egzotyczny i widać moje obawy zaczynają się potwierdzać.
NeverMind1910
NeverMind1910
  4 czerwca 2009

Wawrzyniak zawieszony na 3 miesiące. Wydaje się to być minimalną karą..

Konto usunięte
Konto usunięte: coś w stylu Błaszczykowskiego

Błaszczykowski ma problemy z mięśniami, a Nowak jest podatny na wszelkie kontuzje
wooyteek
wooyteek
  4 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wawrzyniak zawieszony na 3 miesiące. Wydaje się to być minimalną karą..


śmiech na sali normalnie.
WueRZet
WueRZet
  6 czerwca 2009

Skład naszych Orłów na dzisiejsze spotkanie.

Łukasz Załuska - Jakub Rzeźniczak, Bartosz Bosacki, Michał Żewłakow, Jacek Krzynówek - Sławomir Peszko, Rafał Murawski, Dariusz Dudka, Jakub Wilk - Roger Guerreiro - Robert Lewandowski.

Kadra Lechem stoi :ziober2:

Chociaż prawdę mówiąc ten mecz lata mi koło nosa.

NeverMind1910
NeverMind1910
  6 czerwca 2009

Brakuje mi tu tylko Komorowskiego za Krzynówka. Skład wygląda komicznie..
Dziwne, że Wilk gra w pierwszym składzie. W końcu nie zawsze był podstawowym piłkarzem Lecha.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chociaż prawdę mówiąc ten mecz lata mi koło nosa.

Zastanawiam się, czy go oglądać :and:
WueRZet
WueRZet
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziwne, że Wilk gra w pierwszym składzie. W końcu nie zawsze był podstawowym piłkarzem Lecha.

Widocznie jak zwykle Leo dojrzał coś, czego nikt inny nie widzi ;) Wilczek nie jest w formie :nie:
Carlsb
Carlsb
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanawiam się, czy go oglądać


se do obiadu obejrze, a potem będzie idealnie na poobiednią drzemkę ...

a tak poważnie, to rzeczywiście skład nie porzuca na kolana .. ale osobiście jestem ciekawy występu Załuski.. chyba tylko dla niego warto obejrzeć ten mecz ..zobaczymy jak sie spisze...

dziwi mnie osoba Krzynówka ..po co on ? przeciez i tak nikt go nie będzie brał pod uwage w meczach o punkty .. ehh
koraspl
koraspl
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale osobiście jestem ciekawy występu Załuski.. chyba tylko dla niego warto obejrzeć ten mecz ..zobaczymy jak sie spisze...

Wlasnie chcialem to napisac:D
Jestem ciekawy wystepu Zaluski.Mysle ze troche pracy bedzie mial.
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  6 czerwca 2009

Z chęcią obejrzę w akcji Rzeźniczaka czy Peszko.
Trochę dziwi Wilk w pierwszym składzie, ale to chyba tylko w związku z kontuzją Łobodzińskiego.

Ogólnie tak jak się spodziewałem większość zawodników sobie to zgrupowanie olała i ja im się nie dziwię :ninja:

krzychu7818
krzychu7818
  6 czerwca 2009

właczam TV a tu juz w plecy 0-1 :crylol:

Gutek909
Gutek909
  6 czerwca 2009

hahah i już 1-0 dla RPA :] po co te mecze zorganizowali w tym czerwcu to ja nie bardzo rozumiem

krzychu7818
krzychu7818
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: po co te mecze zorganizowali w tym czerwcu to ja nie bardzo rozumiem


w czerwcu zawsze są mecze , czy to eliminacji , czy to towarzyskie czy mistrzostwa Europy lub Świata
Gutek909
Gutek909
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w czerwcu zawsze są mecze , czy to eliminacji , czy to towarzyskie czy mistrzostwa Europy lub Świata

no tak, ale za dużo tych meczy towarzyskich dziś nie ma...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.