Kombatant
Kombatant
  12 lipca 2011 (pierwszy post)

Siemka siemka

Jezeli ktos z was sie orientuje, ma doswiadczenie, to podpowiedzcie mi gdzie zalozyc konto u bukmachera? bo chce zaczac grac przez neta.
No i jak to wyglada, na jakiej zasadzie wyplaca sie kase ktora sie wygra ?

Renifer
Renifer
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a moge juz taki puscic na sierpien ?

Malaga Barcelona Ci nawali :ziober2:
Kombatant
Kombatant
  13 lipca 2011
Renifer
Renifer: Malaga Barcelona Ci nawali

Czemu? wiem ze sie Malaga znaczaco wzmocnila , ale to bedzie 1 kolejka nie sadze ze juz sie zgraja by pokonac FCB.
Obstawiam 0:2, lub 1:2 :D

btw. http://www.forum.bukmacherskie.com/f188/
w uj tych internetowych buków, najpierw pobawie sie stsem.

Plusem netowych jest na pewno to, ze nie jest obciachem obstawianie 2 meczy po 5 zeta i tak stopniowe wzbogadzanie konta:ninja:
Renifer
Renifer
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Plusem netowych jest na pewno to, ze nie jest obciachem obstawianie 2 meczy po 5 zeta i tak stopniowe wzbogadzanie konta

Co fakt to fakt .
Powoli sukcesywnie można niezłą sumkę uzbierać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu? wiem ze sie Malaga znaczaco wzmocnila , ale to bedzie 1 kolejka nie sadze ze juz sie zgraja by pokonac FCB.

Sądzę że jak Arab sypnie kasą to będzie stać Malagę na wygraną na początek liczę że Malaga wciśnie się między Real a Barcelonę.

Konto usunięte
Konto usunięte: btw. http://www.forum.bukmacherskie.com/f188/ w uj tych internetowych buków, najpierw pobawie sie stsem.

Sam bym grał w necie ale jestem świadomy że musiał bym się odegrać i żaden z tego był by zysk :ziober2:
Kombatant
Kombatant
  13 lipca 2011
Renifer
Renifer: Co fakt to fakt . Powoli sukcesywnie można niezłą sumkę uzbierać.

Dlatego mysle by i sts i wspomagajaco np tobet, tam czytalem ze z konta bankowego moge przelac sobie i na nie rowniez odebrac wygrana, dosc prosty system.

Renifer
Renifer: Sądzę że jak Arab sypnie kasą to będzie stać Malagę na wygraną na początek liczę że Malaga wciśnie się między Real a Barcelonę.

Ruszą ligi bedzie spory wybor meczy:)

btw.

jak mam na kuponie Zespol A vs Zespol B typ 1 2

czyli tzn ze wygrywam kase jezeli wygra zespol A lub zespol B w meczu, ale nie moze pasc remis, tak ? :mrgreen:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  13 lipca 2011
Renifer
Renifer: Sądzę że jak Arab sypnie kasą to będzie stać Malagę na wygraną na początek liczę że Malaga wciśnie się między Real a Barcelonę.

Getafe chyba tez teraz arabskie :woot:
MisterKulka
MisterKulka
  13 lipca 2011

Paksi (Węg)-Tromso (Norw)22.40
FC Vaduz (Liechtenstein)-FK Vojvodina (Serb)21.75
KR Reykjavik (Isl)-MSK Zilina (Słowa)03.30
Brazylia-Ekwador 1/2 02.30
Paragwaj-Wenezuela DW 1:1/2:2/0:1/1:217.80

System: 4z5
Stawka: 2 zł
Wartość kuponu: 10 zł
Wygrana max: 811.40 zł

Co myślicie?

Kombatant
Kombatant
  14 lipca 2011

Czy w internetowych bukach nie ma opcji 1x, x2 ? :ninja:
tylko 1 , x , 2 ?

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  19 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No i jak to wyglada, na jakiej zasadzie wyplaca sie kase ktora sie wygra ?

Wydaje mi sie ze przelewem do banku, podajesz nr konta itd...
sam mam zamiar grac !

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nawet bankowego własnego nie mam, a z tego co mam nie moge korzystać, choć mam współwłasność.


Co Ty gadasz? :ziober2:

mysle o bet at home :ninja: stsy nie dla mnie bo wole z domu dzialac:ninja:
tibauld
tibauld
  19 lipca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Co Ty gadasz?

No figuruję na jednym koncie ale kasę mogę pobrać tylko w nagłym wypadku ale to i tak nie moje. :ziober2:

LeonGrande
LeonGrande: mysle o bet at home stsy nie dla mnie bo wole z domu dzialac

Podobno niezłe. Koledzy chyba gdzieś indziej grali ale musiałbym popytać. :ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  19 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No figuruję na jednym koncie ale kasę mogę pobrać tylko w nagłym wypadku ale to i tak nie moje.

Ech, drugi Jaroslaw :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno niezłe. Koledzy chyba gdzieś indziej grali ale musiałbym popytać.

No tych firm jest multum, najlepsze ze sts wystapil o rejestracje zakladow przez neta w polsce jako pierwsza firma do ministerstwa finansów

wtedy moze byloby to na legalu :ninja:
tibauld
tibauld
  19 lipca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Ech, drugi Jaroslaw

A na cholere mi konto? :rotfl:
Chociaż czasem ubolewam, bo mam dostęp do kont bankowych a nie chcą dać mi się nimi na allegro po posługiwać. :mrgreen:

Kota nie mam. :ziober2:

LeonGrande
LeonGrande: No tych firm jest multum, najlepsze ze sts wystapil o rejestracje zakladow przez neta w polsce jako pierwsza firma do ministerstwa finansów wtedy moze byloby to na legalu

Myślę, że to byłoby dobrym rozwiązaniem. Zwłaszcza, że właśnie to by była już Polska firma. :mrgreen:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  19 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A na cholere mi konto?

Zeby cokolwiek przez neta kupic? rachunki zeby placic ?:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zwłaszcza, że właśnie to by była już Polska firma.

No i us by sie nie czepial w razie co bo z gory by opodatkowali, te wszystkie inne firmy maja siedziby na malcie takze tu jest ten caly haczyk :ninja:
tibauld
tibauld
  19 lipca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Zeby cokolwiek przez neta kupic? rachunki zeby placic ?

Czasem nad tym ubolewam, wcześniej wolałem brać coś za pobraniem. Zastanawiam się nad założeniem, bo tak to pieniądze butwieją w domu. Zresztą ostatnio mam modę prać je w pralce. :rotfl:

LeonGrande
LeonGrande: No i us by sie nie czepial w razie co bo z gory by opodatkowali, te wszystkie inne firmy maja siedziby na malcie takze tu jest ten caly haczyk

U nas wszystko by chcieli opodatkować. :ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  19 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: U nas wszystko by chcieli opodatkować.

Wiesz , wole juz opodatkowane ale zgodne z prawem na legalu, bo teraz to troche tak nie wiadomo jak rozpatrywac ta cala ustawe antyhazardowa. Ma wiele niedociagniec, wolalbym miec jasnosc ze potem mnie nie beda scigac :ziober2:
tibauld
tibauld
  19 lipca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Wiesz , wole juz opodatkowane ale zgodne z prawem na legalu, bo teraz to troche tak nie wiadomo jak rozpatrywac ta cala ustawe antyhazardowa. Ma wiele niedociagniec, wolalbym miec jasnosc ze potem mnie nie beda scigac

Podatek powinien być w cenie usługi, tak jak w totalizatorze. Jeśli już wygrasz odciągają od razu 10%. Wtedy wszystko byłoby jasne. Potwierdzone info. :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.