Kombatant
Kombatant
  12 lipca 2011 (pierwszy post)

Siemka siemka

Jezeli ktos z was sie orientuje, ma doswiadczenie, to podpowiedzcie mi gdzie zalozyc konto u bukmachera? bo chce zaczac grac przez neta.
No i jak to wyglada, na jakiej zasadzie wyplaca sie kase ktora sie wygra ?

Kombatant
Kombatant
  12 lipca 2011
Renifer
Renifer: Daj za 2 dla zabawy dodaj coś jeszcze moze zrób dwa błędy i moze wejdzie

A to mozna sie pomylic dwa razy? o co chodzi?
sadzilem ze wszystko musi wejsc by wygrac?

Renifer
Renifer: Za 10 zł nie jest odważny kupon :D

Odwazny pod wzgledem typów a nie stawki :D
Nie wiem, no ale jakos czuje ze Slask nie przegra z Dundee, ze im dokopie :ninja:
jeszcze sie zastanowie

Renifer
Renifer: 1,50 na wyjeździe to jak 1,20 u siebie ;)

Do przerwy daja dupy.
Renifer
Renifer
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A to mozna sie pomylic dwa razy? o co chodzi? sadzilem ze wszystko musi wejsc by wygrac?

Możesz dać system .
np.http://www.sts.pl/kupon/pokaz/WWW193177533
Po porostu koło stawki na stronie STS'u ,masz system klikasz obstaw i masz kilometrowy kupon.

Konto usunięte
Konto usunięte: Odwazny pod wzgledem typów a nie stawki :D Nie wiem, no ale jakos czuje ze Slask nie przegra z Dundee, ze im dokopie jeszcze sie zastanowie

Typowa dla Polskich zespołów dobry sezon przygotowawczy a potem klapa w pucharach .
Kombatant
Kombatant
  12 lipca 2011
Renifer
Renifer: Możesz dać system . np.http://www.sts.pl/kupon/pokaz/WWW193177533

Nie wiem o co chodzi w tych systemach :ninja:
co tzn min wygrana maksymalna i co tzn rozpis 10 z 12 ? :ninja:
Renifer
Renifer
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co tzn min wygrana maksymalna i co tzn rozpis 10 z 12 ?

Jeżeli trafisz wszystkie rezultaty tych spotkań to wygrasz 5278.75 PLN
Ale możesz zrobić dwa błędy wtedy wygrana będzie niższa , w najgorszym wypadku 5.85 PLN.
a 10 z 12 czyli na 12 spotkań musi wejść przynajmniej 10 żeby odebrać kase.
Kombatant
Kombatant
  12 lipca 2011
Renifer
Renifer: Jeżeli trafisz wszystkie rezultaty tych spotkań to wygrasz 5278.75 PLN Ale możesz zrobić dwa błędy wtedy wygrana będzie niższa , w najgorszym wypadku 5.85 PLN. a 10 z 12 czyli na 12 spotkań musi wejść przynajmniej 10 żeby odebrać kase.

No teraz juz wszystko czaje :mrgreen:

Renifer
Renifer: w najgorszym wypadku 5.85 PLN.

Przeciez to skrajny obciach isc odbierac 6 złotych :rotfl: :rotfl:
Renifer
Renifer
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeciez to skrajny obciach isc odbierac 6 złotych

Nie kumam tych tabel , i mimo trafionego kuponu nigdy nie wiem ile dostane .
To raz sądziłem że wygrałem 20 zł a się okazało że było 230 a innym razem myślałem że będzie 30 zł a było...
0,46 gr.
To dopiero był wstyd :rotfl:.
Kombatant
Kombatant
  12 lipca 2011
Renifer
Renifer: To raz sądziłem że wygrałem 20 zł a się okazało że było 230 a innym razem myślałem że będzie 30 zł a było... 0,46 gr. To dopiero był wstyd

O kuwa :crylol:
ale nie wiedziales ze tyle wygrales? dopiero przy kasie baba Ci tyle wyliczyla ? :D

mega kwas :ziober2:
zawsze mnie koledzy rozpiedalali jak stawiali 2 zlote i wygrywali 9 zlotych lol
Renifer
Renifer
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O kuwa ale nie wiedziales ze tyle wygrales? dopiero przy kasie baba Ci tyle wyliczyla ? :D mega kwas zawsze mnie koledzy rozpiedalali jak stawiali 2 zlote i wygrywali 9 zlotych lol

To się jakoś liczy do dziś nie wiem jak .
Jak grała Brazylijska to szedłem spać bo nie będę czekał do 4 czy 5 :D
Biorę kupon i jadę zawsze z rana bo Singapur i Korea grają rano :ziober2: i wtedy dowiaduje sie ile wygrywam :)
Na początku jak STS próbował robić te e-kupony to stworzyłem i pojechałem wysłać .
Tam było coś koło 500 za 10 zł , dałem jej kupon wklepała numerki i okazało się że to nie działa i obstawiłem Czy Sampdoria strzeli gola i miałem do wygrania 11,70 :ziober2: też lekki wstyd był :D
Kombatant
Kombatant
  12 lipca 2011
Renifer
Renifer: Tam było coś koło 500 za 10 zł , dałem jej kupon wklepała numerki i okazało się że to nie działa i obstawiłem Czy Sampdoria strzeli gola i miałem do wygrania 11,70 też lekki wstyd był :D

A teraz to dziala? jak wezme sobie zrobie ten kupon bez systemu zwyke 1x, x2, 1, 2 i dam jej do wklepania/ czy mam sobie spisac mecze i wtedy na miejscu jeszcze raz wypelnic ? :D
Renifer
Renifer
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A teraz to dziala? jak wezme sobie zrobie ten kupon bez systemu zwyke 1x, x2, 1, 2 i dam jej do wklepania/ czy mam sobie spisac mecze i wtedy na miejscu jeszcze raz wypelnic ? :D

To było na początku z 3 lata temu .
Teraz daje tylko e-kupony bo się strasznie te baby mylą.
Kiedyś dałem Chyba że Real przegra z Levante i przegrał o ona dała mi 1....
Kombatant
Kombatant
  12 lipca 2011

Renifer , rzuc okiem na to

http://www.sts.pl/kupon/pokaz/WWW193500780

w sumie 2 zlote stawka, co mi tam : D

Renifer
Renifer
  12 lipca 2011

Željezničar ?
Co tak się na to uparłeś ??

Kombatant
Kombatant
  12 lipca 2011
Renifer
Renifer: Željezničar ? Co tak się na to uparłeś ??

Wiesz, kurs dobry, gra u siebie, a rywal z Mołdawii tak?
wiec a noz? zreszta, 2 zlote, ryzyk fizyk : )
jeszcze mam na jednym kuponie 1 2 postawione na ten mecz, wiec jak cos jeden pojdzie sie yebac, chyba ze remis, to dwa :lol:

ale mam zamiar puscic 5 kuponów.
Renifer
Renifer
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz, kurs dobry, gra u siebie, a rywal z Mołdawii tak? wiec a noz? zreszta, 2 zlote, ryzyk fizyk : ) jeszcze mam na jednym kuponie 1 2 postawione na ten mecz, wiec jak cos jeden pojdzie sie yebac, chyba ze remis, to dwa ale mam zamiar puscic 5 kuponów.

Ale Sheriff to aż takie ogórki nie są :)
Kombatant
Kombatant
  13 lipca 2011
Renifer
Renifer: Ale Sheriff to aż takie ogórki nie są :)

http://sts.pl/kupon/pokaz/WWW194422604

a moge juz taki puscic na sierpien ? :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.