Kombatant
Kombatant
  12 lipca 2011 (pierwszy post)

Siemka siemka

Jezeli ktos z was sie orientuje, ma doswiadczenie, to podpowiedzcie mi gdzie zalozyc konto u bukmachera? bo chce zaczac grac przez neta.
No i jak to wyglada, na jakiej zasadzie wyplaca sie kase ktora sie wygra ?

Kombatant
Kombatant
  12 lipca 2011

Liga Europy , czwartek



jakie szanse?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie szanse?

Na papierze wszystko może wejść, ja bym się bał tego Irtysha i Varazdina.

Te mecze jak i mecz Śląska w moich typowaniach ominąłem.

Odnośnie tematu to za bardzo nie orientuje się gdyż raczej odwiedzam STS i profesjonal osobiście, ale słyszałem że spoko się gra w necie na bwin. Tyle, że wypłata bodajże po wygraniu co najmniej swojego wkładu.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kombatant
Kombatant
  12 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Na papierze wszystko może wejść, ja bym się bał tego Irtysha i Varazdina.

No wiesz, taki ryzykowny troche, bo i kursy dosc ciekawe. Mala stawka a do zgarniecia ciekawa kwota za malo meczy.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Odnośnie tematu to za bardzo nie orientuje się gdyż raczej odwiedzam STS i profesjonal osobiście, ale słyszałem że spoko się gra w necie na bwin. Tyle, że wypłata bodajże po wygraniu co najmniej swojego wkładu.

A jak to jest z ta ustawa antyhazardowa?
przeciez jest aktywna, to co , sts-y moga funkcjonowac? nie lamia ustawy ?
przeciez to hazard
Kombatant
Kombatant
  12 lipca 2011

Jezeli grasz w stsie, to powiedz mi czy mozna na 1 kuponie zagrac np

Roma - Lazio 1x
Juve - Inter x2
Wisla - Legia 1
Porto - Sporting 2

w sensie ze niektore mecze systemem 1x, x2 a niektore bezposrednio kto wygra 1 , 2.
?

Renifer
Renifer
  12 lipca 2011

Można tyle że ligi polskiej w Stacjonarnych punktach nie uświadczysz na dziś dzień .
Masz wiele możliwości np. dwa błędy albo dokładny wynik .
Ogólnie bardziej sobie cenie STS'y bo mimo że w internecie chyba nie musisz podatku płacić o tyle jak masz Buka 24h to zawsze będziesz się odgrywał .
Poczytaj na weszło tam jakieś promocje są , albo wejdź na http://www.livesports.pl/
Kliknij na dowolny mecz i popatrz kto gdzie ma korzystniejsze oferty.
A wpłaty do buka przez internet to pewnie przelewy :ziober2:.
I kiedyś słyszałem (ale głowy nie daje) Że jak na początku dostajesz 300 zł na zachęte to musisz wpłacić jakas kwotę i wygrać (załóżmy) 600 wtedy możesz odebrać darmowe 300 zł ale głowy nie dam.
No i w necie masz takie zakłady jak :
Co będzie pierwsze :
Niemcy zostaną Mistrzem Świat - 1,80
Człowiek stanie na marsie - 4,00

Kombatant
Kombatant
  12 lipca 2011
Renifer
Renifer: Ogólnie bardziej sobie cenie STS'y bo mimo że w internecie chyba nie musisz podatku płacić o tyle jak masz Buka 24h to zawsze będziesz się odgrywał .

No wlasnie blisko mam placówke sts-a i nie trzeba podawac zadnych swoich danych jak podczas rejestracji internetowej...

czyli mozna tak ? jak nizej ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Jezeli grasz w stsie, to powiedz mi czy mozna na 1 kuponie zagrac np Roma - Lazio 1x Juve - Inter x2 Wisla - Legia 1 Porto - Sporting 2 w sensie ze niektore mecze systemem 1x, x2 a niektore bezposrednio kto wygra 1 , 2. ?


:ninja:

bo na czwartek sobie zbieram mecze
Kombatant
Kombatant
  12 lipca 2011
Renifer
Renifer: Renifer


http://w.fotka.pl/f705bdc3cc.jpg

o cos takiego mi chodzi czy przejdzie, jak tak ide wyslac jutro :mrgreen:
Renifer
Renifer
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo na czwartek sobie zbieram mecze

Można dla przykładu :
http://www.sts.pl/kupon/pokaz/WWW193729165
Renifer
Renifer
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o cos takiego mi chodzi czy przejdzie, jak tak ide wyslac jutro

Pewni że możesz.
Jest limit do 32 meczów na kuponie a próbowałem też jechać po kursach 1,z groszem ale słaba taktyka :ziober2:
Kombatant
Kombatant
  12 lipca 2011
Renifer
Renifer: Można dla przykładu : http://www.sts.pl/kupon/pokaz/WWW193729165

Ahahaha 2 zlote a 27 tys do wyciagniecia, dobre dobre.

Renifer
Renifer: Jest limit do 32 meczów na kuponie a próbowałem też jechać po kursach 1,z groszem ale słaba taktyka

Zla bo te cholerne sensacje niespodzianki coraz czesciej sie zdarzaja.... ciekawe jaki kurs byl na Jage lol
a ten wyzej co wkleilem na ile procent oceniasz szanse ? : D

czyli ten - http://w.fotka.pl/6df94ff9d3.jpg, dosc odwazne typy.
Renifer
Renifer
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ahahaha 2 zlote a 27 tys do wyciagniecia, dobre dobre.

Nawciskałem byle co :ziober2:
Malmo rozniesie mistrza Wysp owczych :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Zla bo te cholerne sensacje niespodzianki coraz czesciej sie zdarzaja.... ciekawe jaki kurs byl na Jage lol

Na Jagiellonie dwa coś na Irysz 3,50 .

Konto usunięte
Konto usunięte: a ten wyzej co wkleilem na ile procent oceniasz szanse ? : D

TPS gra słabo w Fińskiej ekstraklasie . HJK i Inter Turku leją wszytkich równo wiec tam wydaje się pewne .
St.Patrick często nie doyebywał kupony ale Czy Kazachowie którzy nigdy nie awansowali do drugiej rundy wygrają u siebie :ziober2:.
Honka to szalony zespół ktoś tam ostre siano wykłada oni cały czas siedzieli w II lidze fińskiej teraz są na podium . A Sheriff to ciekawy typ ;)
Ja bym rozbił na 2 , 3 kupony na jednym pewniaki na drugi może się uda a na trzecim żeby puścić te baby z Torbami ;)
Renifer
Renifer
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ahahaha 2 zlote a 27 tys do wyciagniecia, dobre dobre.

Mam kolesia na osiedlu który za 2 zł wygrał 18 tyś :D Dwa wyniki 3:3 trafił i jeden 4:2 i reszte rezultaty ;)
A ja sam pierwszy raz zagrałem za dwa złote na pół z kumplem (mileiśmy po 15 lat) i mieliśmy do wygrania 13 tyś.
Nie wszedł jeden mecz Arka grała z Wisłą. Arka wszytko przegrywała Wisła lała wszytkich równo i Arka w Gdyni wygrała 1:0 :ziober2:
A tam były kosmiczne typy ;)
Kombatant
Kombatant
  12 lipca 2011
Renifer
Renifer: TPS gra słabo w Fińskiej ekstraklasie . HJK i Inter Turku leją wszytkich równo wiec tam wydaje się pewne . St.Patrick często nie doyebywał kupony ale Czy Kazachowie którzy nigdy nie awansowali do drugiej rundy wygrają u siebie . Honka to szalony zespół ktoś tam ostre siano wykłada oni cały czas siedzieli w II lidze fińskiej teraz są na podium . A Sheriff to ciekawy typ ;) Ja bym rozbił na 2 , 3 kupony na jednym pewniaki na drugi może się uda a na trzecim żeby puścić te baby z Torbami ;)

Kurcze chyba komentujesz ten gdzie mam tam 469 do zgarniecia...

a mi chodzilo o



ten odwazny : D

Renifer
Renifer: Mam kolesia na osiedlu który za 2 zł wygrał 18 tyś :D Dwa wyniki 3:3 trafił i jeden 4:2 i reszte rezultaty ;) A ja sam pierwszy raz zagrałem za dwa złote na pół z kumplem (mileiśmy po 15 lat) i mieliśmy do wygrania 13 tyś. Nie wszedł jeden mecz Arka grała z Wisłą. Arka wszytko przegrywała Wisła lała wszytkich równo i Arka w Gdyni wygrała 1:0 A tam były kosmiczne typy ;)


Dokładne wyniki to jednak nie dla mnie, dobrze byloby jakbym wytypowal wygranego : D

btw.

37'Mogren Budva1 - 0Litex Lovech

kurs był na Litex 1,50 ze wygra.
Renifer
Renifer
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kurcze chyba komentujesz ten gdzie mam tam 469 do zgarniecia...

Daj za 2 dla zabawy
dodaj coś jeszcze moze zrób dwa błędy i moze wejdzie .

Konto usunięte
Konto usunięte: ten odwazny : D

Za 10 zł nie jest odważny kupon :D
Daj nie zbiedniejsze tylko Ślask podejrzanie za dobrze radzi sobie w sparingach .
Zespół nie ma doświadczenia w europie tam może być pogrom albo Śląsk zagra jak z Wisłą ja bym tego nie dał.
Chyba że jesteś kibicem Ślaska to sobie daj :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 37' Mogren Budva 1 - 0 Litex Lovech kurs był na Litex 1,50 ze wygra.

1,50 na wyjeździe to jak 1,20 u siebie ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.