FejkiemJestem
FejkiemJestem
  30 maja 2011 (pierwszy post)

LIGA MISTRZÓW

-----------------------------------------------------------------------------------------------


Do boju o Champions League staje po raz kolejny Wisła Kraków która zdobyła po raz 13. Mistrzostwo Polski.

Wisła Kraków
Współczynnik: 10,183pkt

Wisła zacznie swoją przygodę od II fazy eliminacji - będzie w niej ROZSTAWIONA.
Losowanie par odbędzie się 20 czerwca a spotkania 12/13 i 19/20 lipca.
Potencjalni rywale w II rundzie eliminacji:

Dacia Kiszyniów (Mołdawia), Mogren Budva (Czarnogóra), Pjunik Erywań (Armenia), Skonto Ryga (Łotwa), Videoton FC Fehervar (Węgry), Bangor City (Walia), HB Torshavn (Wyspy Owcze), Linfield Belfast (Irlandia Północna), Toboł Kostanaj (Kazachstan), Flora Tallin (Estonia), Breidablik (Islandia), Neftczi Baku (Azerbejdżan), Skenderbeu Korcza (Albania), FK Skendija (Macedonia), F91 Dudelange (Luksemburg), FC Valletta (Malta), FC Santa Coloma (Andora), Tre Fiori (San Marino).

Jeśli Wisła przebrnie II rundę czeka ją III runda eliminacji CL - w niej też będzie ROZSTAWIONA.
Losowanie par odbędzie się 15 lipca, a spotkania 26/27 lipca i 2/3 sierpnia.
Potencjalni rywale w III rundzie eliminacji:

Racing Genk (Belgia), Litex Łowecz (Bułgaria), Slovan Bratysława (Słowacja), Viktoria Pilzno (Czechy), NK Maribor (Słowenia), FF Malmoe (Szwecja), HJK Helsinki (Finlandia), Ekranas Poniewież (Litwa), FC Zestafoni (Gruzja) oraz Shamrock Rovers (Irlandia).

Jeśli i tym razem Wisła przebrnie eliminacje (wow!) to czeka ją IV runda w której będzie NIEROZSTAWIONA.
Losowanie par odbędzie się 5 sierpnia, a spotkania 16/17 i 23/24 sierpnia.
Potencjalni rywale w IV rundzie eliminacji:

Glasgow Rangers (Szkocja), FC Kopenhaga (Dania), BATE Borysów (Białoruś), Maccabi Hajfa (Izrael) oraz Dynamo Zagrzeb (Chorwacja).


---------------------------------------------------------------------



LIGA EUROPEJSKA

-----------------------------------------------------------------


Jagiellonia Białystok

Zespół Michała Probierza zacznie przygodę z pucharami od I rundy eliminacji. (52 drużyny). Jaga będzie zespołem ROZSTAWIONYM.
Losowanie par odbędzie się 20 czerwca, a spotkania 30 czerwca i 7 lipca.
Potencjalni rywale w I rundzie eliminacji (wybrałem te ciekawsze zespoły):

FK Mińsk (Białoruś), New Saints FC (Walia), FK Rad Belgrad (Serbia), Szachtar Soligorsk (Białoruś), FH Hafnarfjardar (Islandia), FK Ventspils (Litwa), Ulisses Erewań (Armenia), Irtysz Pawłodar (Kazachstan), NK Olimpija Ljubljana (Słowenia), Qarabağ Ağdam :ziober2: (Azerbejdżan)

------------------------------------------------------------------


WKS Śląsk Wrocław

Rewelacja wiosny zaczyna przygodę od II rundy eliminacji LE (80 drużyn -> 54 drużyny rozpoczynających grę od II rundy eliminacyjnej (w tym druga drużyna Ekstraklasy) + 26 zwycięzców I rundy eliminacyjnej.), Śląsk będzie zespołem NIEROZSTAWIONYM.
Losowanie par odbędzie się 20 czerwca, a spotkania 14 i 21 lipca.
Potencjalni rywale w II rundzie eliminacji:

Fulham Londyn (Anglia), Dynamo Bukareszt (Rumunia), austriackie FC Salzburg i Austria Wiedeń, Anorthosis Famagusta (Cypr) oraz MSK Zilina (Słowacja).

---------------------------------------------------------


Legia Warszawa

Zwyciężca Pucharu Polski rozpocznie przygodę z pucharami od III rundy eliminacji. 70 drużyn -> 30 drużyn rozpoczynających grę od III rundy eliminacyjnej (w tym zdobywca Pucharu Polski - Legia Warszawa) + 40 zwycięzców II rundy eliminacyjnej. Niestety legioniści będą NIEROZSTAWIENI.
Losowanie par odbędzie się 15 lipca, a spotkania 28 lipca i 4 sierpnia.
Potencjalni rywale w III rundzie eliminacji:

Atletico Madryt (Hiszpania), AZ Alkmaar (Holandia), Happoel Tel-Awiw (Izrael), Club Brugge (Belgia), Sparta Praga (Czechy).

----------------------------------------------------------------------

Jeśli któryś z naszych zespołów dojdzie do IV rundy eliminacji LE (74 drużyny -> 24 drużyny rozpoczynające grę od IV rundy eliminacyjnej + 35 zwycięzców III rundy eliminacyjnej + 15 drużyn wyeliminowanych w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.) to:
Losowanie par odbędzie się 5 sierpnia, a spotkania 18 i 25 sierpnia.
Potencjalni rywale w IV rundzie eliminacji:

Tottenham Londyn (Anglia), FC Sevilla (Hiszpania), Schalke 04 Gelsenkirchen (Niemcy), Paris Saint-Germain (Francja), Spartak Moskwa (Rosja), PSV Eindhoven (Holandia), Celtic Glasgow (Szkocja).

---------------------------------------------------------------------------------------------

Powodzenia!

---------------------------------------------------------------------------------------------

W tym temacie postujemy wszystko nt. polskich drużyn w pucharach.
W miarę możliwości prosiłbym o podwieszenie tematu.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dwie drużyny grające w Lidze Europejskiej - Jagiellonia Bialystok i Varteks Varazdin - oraz piąta drużyna ligi chorwackiej Inter Zapresic to kolejni sparingowi rywale Śląska Wrocław - taką informację podała oficjalna witryna wicemistrza Polski.


Plan przygotowań Śląska do sezonu:

13 czerwca - wznowienie treningów
17-25 czerwca - zgrupowanie w Spale
24 czerwca - sparing z Jagiellonią Białystok
28 czerwca - 8 lipca - zgrupowanie w Chorwacji
28 czerwca - sparing ze Slovanem Bratysława
2 lipca - sparing z Dinamem Zagrzeb
3 lipca - sparing z Varteksem Varazdin
5 lipca - sparing z Interem Zapresic
8 lipca - sparing (rywal i do ustalenia)
9-13 lipca - treningi na własnych obiektach
14 lipca - pierwszy mecz w Lidze Europejskiej

Konto usunięte
Konto usunięte: Znamy ostateczny plan sparingów piłkarzy Legii Warszawa podczas zgrupowania w Austrii. Podopieczni Macieja Skorży w trakcie letniego obozu rozegrają pięć meczów towarzyskich.


Plan sparingów Legii podczas zgrupowania w Austrii:

05.07 - SV Horn
08.07 - MSV Duisburg
09.07 - SK Vorwarts Steyr
12.07 - FSV Mainz
15.07 - TSG Hoffenheim

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  22 czerwca 2011
RexMundi
RexMundi: jak mus to mus = cała seria spotkań na wyjeździe to tylko utrudnienie a nie przywilej jak dla mnie normalna decyzja

no ale jak widać w przypadku innych klubów "niedasię":
otóz Śląsk Wrocław występował do Ekstraklasy S.A. o rozegranie swoich dwóch pierwszych meczy na wyjeździe (na 3 mecz ligowy otwarty będzie już na pewno nowy stadion), no ale nidyrydy, powiedział jaśnie pan prezes Rusko. Zatem nowy stadion Śląska aż do rundy wiosennej będzie stać pusty.

Dlatego twierdzę że kuchenki mają przywileje.
Renifer
Renifer
  22 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Skonto Ryga, rywal Wisły Kraków w II rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów, wygrał w meczu 15. kolejki łotewskiej ekstraklasy z Metalurgsem Lipawa 1-0 (0-0).

Drużyna z Lipawy była faworytem z tego spotkania.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego twierdzę że kuchenki mają przywileje.

Skończ z tymi kuchenkami bo jesteś rozgarnięty jak Patryk Małecki.
W Poznaniu jest jeden stadion a we Wrocławiu mają na Oporowskiej i arenę euro.
Do 8 kolejki nie ma takiego hitu na który przyszło by więcej jak 8k ludzi.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  22 czerwca 2011
Renifer
Renifer: Do 8 kolejki nie ma takiego hitu na który przyszło by więcej jak 8k ludzi.

4. kolejka
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

12. kolejka
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

15. kolejka
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Renifer
Renifer
  22 czerwca 2011

Legia jest na wyjeździe więc o czym ty do mnie mówisz?
To co cały sezon Śląsk miał by grać na wyjeździe :zonk: , widzę że sam nie wiesz o co się spinasz.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  22 czerwca 2011
Renifer
Renifer: To co cały sezon Śląsk miał by grać na wyjeździe

a po co cały sezon?
wystarczy DWA PIERWSZE MECZE grać na wyjeździe a potem mozna od razu hulac na nowym.
Tylko ze co, jak liczba karnetów na Oporowska i na euro bedzie rozna to niektórzy musieliby dostac "ubozsze karnety" od 3. kolejki ?
Bezsens.

a na meczach przyjaźni komplet był jest i pewnie będzie (15 tys miejsc ma byc udostępnionych)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 czerwca 2011

Zaplanowane na 30 czerwca spotkanie Jagiellonii Białystok z Irtyszem Pawłodar będzie transmitowane na antenie stacji Polsat Sport Extra.

Wyjazdowy mecz Wisły Kraków ze Skonto Ryga, w ramach eliminacji Ligi Mistrzów (12 lub 13 lipca) będzie transmitowany w Polsacie Sport a także w ogólnodostępnym kanale Polsat.

Także domowy mecz Śląska Wrocław z Dundee United (14 lipca) będzie dostępny za pośrednictwem Polsatu Sport i głównego Polsatu.

Nie jest źle, ja wszystko zobaczę :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  24 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie jest źle, ja wszystko zobaczę

Jeszcze Legia ;)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  24 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: na antenie stacji Polsat Sport Extra.

:zonk: niech mnie w dupe pocaluja z extra
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 czerwca 2011
Renifer
Renifer: Jeszcze Legia ;)

Nie wiadomo ja na razie nic na ten temat.

LeonGrande
LeonGrande: niech mnie w dupe pocaluja z extra

Pozostaje transmisja w necie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 czerwca 2011
LeonGrande
LeonGrande: niech mnie w dupe pocaluja z extra

nie posiadasz Rafale? :ziober2:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Zaplanowane na 30 czerwca spotkanie Jagiellonii Białystok z Irtyszem Pawłodar będzie transmitowane na antenie stacji Polsat Sport Extra. Wyjazdowy mecz Wisły Kraków ze Skonto Ryga, w ramach eliminacji Ligi Mistrzów (12 lub 13 lipca) będzie transmitowany w Polsacie Sport a także w ogólnodostępnym kanale Polsat.Także domowy mecz Śląska Wrocław z Dundee United (14 lipca) będzie dostępny za pośrednictwem Polsatu Sport i głównego Polsatu.

chociaż coś zobaczę - jak mi dziewczyna pozwoli :lol:
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie posiadasz Rafale?

No extra moja kablówka nie nadaje :( coz .. ale i tak jest dobrze czytajac np takiego Kamila...

Konto usunięte
Konto usunięte: coś zobaczę - jak mi dziewczyna pozwoli


:rotfl: :rotfl: :rotfl:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 czerwca 2011

jestema na odległość i dzwoni do mnie co wieczór
ale może ubłagam ja by po meczu dopiero zadzwoniła ;p

chociaż kto wie -- bo może grać będą wczesniej

znane sa godziny :woot:

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 czerwca 2011
RexMundi
RexMundi: chociaż coś zobaczę - jak mi dziewczyna pozwoli

Ja swojej mówię, że teraz ma dużo spokoju aż do sierpnia bo potem karuzela rusza pełną parą.
A dziś nawet mecz siatkarzy sobie obejrzę :ziober2:
To się nazywa wyrozumiałość kobiety :]

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.