FejkiemJestem
FejkiemJestem
  30 maja 2011 (pierwszy post)

LIGA MISTRZÓW

-----------------------------------------------------------------------------------------------


Do boju o Champions League staje po raz kolejny Wisła Kraków która zdobyła po raz 13. Mistrzostwo Polski.

Wisła Kraków
Współczynnik: 10,183pkt

Wisła zacznie swoją przygodę od II fazy eliminacji - będzie w niej ROZSTAWIONA.
Losowanie par odbędzie się 20 czerwca a spotkania 12/13 i 19/20 lipca.
Potencjalni rywale w II rundzie eliminacji:

Dacia Kiszyniów (Mołdawia), Mogren Budva (Czarnogóra), Pjunik Erywań (Armenia), Skonto Ryga (Łotwa), Videoton FC Fehervar (Węgry), Bangor City (Walia), HB Torshavn (Wyspy Owcze), Linfield Belfast (Irlandia Północna), Toboł Kostanaj (Kazachstan), Flora Tallin (Estonia), Breidablik (Islandia), Neftczi Baku (Azerbejdżan), Skenderbeu Korcza (Albania), FK Skendija (Macedonia), F91 Dudelange (Luksemburg), FC Valletta (Malta), FC Santa Coloma (Andora), Tre Fiori (San Marino).

Jeśli Wisła przebrnie II rundę czeka ją III runda eliminacji CL - w niej też będzie ROZSTAWIONA.
Losowanie par odbędzie się 15 lipca, a spotkania 26/27 lipca i 2/3 sierpnia.
Potencjalni rywale w III rundzie eliminacji:

Racing Genk (Belgia), Litex Łowecz (Bułgaria), Slovan Bratysława (Słowacja), Viktoria Pilzno (Czechy), NK Maribor (Słowenia), FF Malmoe (Szwecja), HJK Helsinki (Finlandia), Ekranas Poniewież (Litwa), FC Zestafoni (Gruzja) oraz Shamrock Rovers (Irlandia).

Jeśli i tym razem Wisła przebrnie eliminacje (wow!) to czeka ją IV runda w której będzie NIEROZSTAWIONA.
Losowanie par odbędzie się 5 sierpnia, a spotkania 16/17 i 23/24 sierpnia.
Potencjalni rywale w IV rundzie eliminacji:

Glasgow Rangers (Szkocja), FC Kopenhaga (Dania), BATE Borysów (Białoruś), Maccabi Hajfa (Izrael) oraz Dynamo Zagrzeb (Chorwacja).


---------------------------------------------------------------------



LIGA EUROPEJSKA

-----------------------------------------------------------------


Jagiellonia Białystok

Zespół Michała Probierza zacznie przygodę z pucharami od I rundy eliminacji. (52 drużyny). Jaga będzie zespołem ROZSTAWIONYM.
Losowanie par odbędzie się 20 czerwca, a spotkania 30 czerwca i 7 lipca.
Potencjalni rywale w I rundzie eliminacji (wybrałem te ciekawsze zespoły):

FK Mińsk (Białoruś), New Saints FC (Walia), FK Rad Belgrad (Serbia), Szachtar Soligorsk (Białoruś), FH Hafnarfjardar (Islandia), FK Ventspils (Litwa), Ulisses Erewań (Armenia), Irtysz Pawłodar (Kazachstan), NK Olimpija Ljubljana (Słowenia), Qarabağ Ağdam :ziober2: (Azerbejdżan)

------------------------------------------------------------------


WKS Śląsk Wrocław

Rewelacja wiosny zaczyna przygodę od II rundy eliminacji LE (80 drużyn -> 54 drużyny rozpoczynających grę od II rundy eliminacyjnej (w tym druga drużyna Ekstraklasy) + 26 zwycięzców I rundy eliminacyjnej.), Śląsk będzie zespołem NIEROZSTAWIONYM.
Losowanie par odbędzie się 20 czerwca, a spotkania 14 i 21 lipca.
Potencjalni rywale w II rundzie eliminacji:

Fulham Londyn (Anglia), Dynamo Bukareszt (Rumunia), austriackie FC Salzburg i Austria Wiedeń, Anorthosis Famagusta (Cypr) oraz MSK Zilina (Słowacja).

---------------------------------------------------------


Legia Warszawa

Zwyciężca Pucharu Polski rozpocznie przygodę z pucharami od III rundy eliminacji. 70 drużyn -> 30 drużyn rozpoczynających grę od III rundy eliminacyjnej (w tym zdobywca Pucharu Polski - Legia Warszawa) + 40 zwycięzców II rundy eliminacyjnej. Niestety legioniści będą NIEROZSTAWIENI.
Losowanie par odbędzie się 15 lipca, a spotkania 28 lipca i 4 sierpnia.
Potencjalni rywale w III rundzie eliminacji:

Atletico Madryt (Hiszpania), AZ Alkmaar (Holandia), Happoel Tel-Awiw (Izrael), Club Brugge (Belgia), Sparta Praga (Czechy).

----------------------------------------------------------------------

Jeśli któryś z naszych zespołów dojdzie do IV rundy eliminacji LE (74 drużyny -> 24 drużyny rozpoczynające grę od IV rundy eliminacyjnej + 35 zwycięzców III rundy eliminacyjnej + 15 drużyn wyeliminowanych w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.) to:
Losowanie par odbędzie się 5 sierpnia, a spotkania 18 i 25 sierpnia.
Potencjalni rywale w IV rundzie eliminacji:

Tottenham Londyn (Anglia), FC Sevilla (Hiszpania), Schalke 04 Gelsenkirchen (Niemcy), Paris Saint-Germain (Francja), Spartak Moskwa (Rosja), PSV Eindhoven (Holandia), Celtic Glasgow (Szkocja).

---------------------------------------------------------------------------------------------

Powodzenia!

---------------------------------------------------------------------------------------------

W tym temacie postujemy wszystko nt. polskich drużyn w pucharach.
W miarę możliwości prosiłbym o podwieszenie tematu.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  20 czerwca 2011
Enkido
Enkido: Bo coś nie mamy szczęścia do naszych bałtyckich sąsiadów => vide Levadia czy Vetra

Teraz zagraniczna mysl szkoleniowa, w skladze malo polaków, tym bardziej jest szansa na sukces :ziober2:
Renifer
Renifer
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a Lech kogo wylosował? bo nie widze

A gdzie był Wisła jak Lech ogrywał City czy wyeliminował Juve? ;)
Przegrywała z I ligowym Podbeskidziem które grało w 10 :rotfl: .
2009 - Levadia Tallin
2010 - Qarabağ Ağdam
2011 - Skonto Ryga ;)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  20 czerwca 2011
Renifer
Renifer: A gdzie był Wisła jak Lech ogrywał City czy wyeliminował Juve? ;)

To bylo glupie z Twojej strony, serio.

Bo rownie dobrze mozna napisac, gdzie był Lech jak Wisła grala w 1/8 pucharu Uefa po drodze wyeliminowujac Schalke czy Parme.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  20 czerwca 2011
LeonGrande
LeonGrande: wpisy kolegów z poznania.

koledzy z poznania czuja ból odbytnicy ze Lech nie przeszedł eliminacji przedstepnych do eliminacji w tym roku :D
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  20 czerwca 2011
Renifer
Renifer: A gdzie był Wisła jak Lech ogrywał City czy wyeliminował Juve? ;)

a gdzie był Lech jak Wisła ogrywała Schalke 04 czy AC Parmę? w II lidze? :rotfl:

Twoje argumenty są tam samo idiotyczne jak napinka całego Wroznania :D
nikt Ci Wisle kibicowac nie kaze, sciskaj kciuki za bakera :ziober2:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Twoje argumenty są tam samo idiotyczne jak napinka całego Wroznania :D

A możecie przestać jeden z drugim?

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Renifer
Renifer
  20 czerwca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Bo rownie dobrze mozna napisac, gdzie był Lech jak Wisła grala w 1/8 pucharu Uefa po drodze wyeliminowujac Schalke czy Parme.

Tylko to było blisko 10 lat temu. Było tak samo głupie jak tekst "gdzie jest Lech".

Konto usunięte
Konto usunięte: koledzy z poznania czuja ból odbytnicy ze Lech nie przeszedł eliminacji przedstepnych do eliminacji w tym roku :D

Nie , ja jestem obiektywny bo nie ma mojego zespołu wiec nikomu nie kibicuje.
Najłatwiej ma Śląsk mimo wszystko , Polskim zespołom gra się lepiej z potencjalnie silniejszymi zespołami.
Wisła ma patent na ośmieszanie się w na europejskich boiskach i wiem że i w tym roku nie zawiedzie.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  20 czerwca 2011

W zasadzie, kibice Lecha jak najbardziej powinni dopingowac polskie zespoly, by jak najdalej doszly, w koncu to sa pkt do rankingu uefa, wiemy jak on jest wazny przy kolejnych eliminacjach.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  20 czerwca 2011
LeonGrande
LeonGrande: W zasadzie, kibice Lecha jak najbardziej powinni dopingowac polskie zespoly, by jak najdalej doszly, w koncu to sa pkt do rankingu uefa, wiemy jak on jest wazny przy kolejnych eliminacjach.

ale kibice Lecha to strajkowicze i oni robia tylko pod siebie :ziober2:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  20 czerwca 2011
LeonGrande
LeonGrande: W zasadzie, kibice Lecha jak najbardziej powinni dopingowac polskie zespoly, by jak najdalej doszly, w koncu to sa pkt do rankingu uefa, wiemy jak on jest wazny przy kolejnych eliminacjach.

W sumie racja, bo może się okazać, że to co Lech przez kilka ostatnich sezonów zdobył dla Polski zostanie zmarnowane. realnie patrząc tylko Jagiellonia może coś ugrać.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Renifer
Renifer
  20 czerwca 2011
LeonGrande
LeonGrande: W zasadzie, kibice Lecha jak najbardziej powinni dopingowac polskie zespoly, by jak najdalej doszly, w koncu to sa pkt do rankingu uefa, wiemy jak on jest wazny przy kolejnych eliminacjach.

Niech każdy gra pod siebie, typowe polaczkowe gadanie bo reprezentują Polskę...
Nie lubię żadnego z w/w klubów więc nie kibicuje im, mecz obejrzę ale bez żadnych emocji.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  20 czerwca 2011
Renifer
Renifer: Niech każdy gra pod siebie, typowe polaczkowe gadanie bo reprezentują Polskę...


Zauwaz jedno, dobre wystepy polskich zespolów rownaja sie dodatkowe pkt dla calej ligi, mysle ze dwa sezony jakby polskie kluby awansowaly do rozgrywek grupowych uefa, polska liga dostala by dodatkowe miejsce w pucharach. Wymierne korzysci jak najbardziej, polaczkowe to jest zle zyczenie rywalom zza miedzy, choc reprezentuja nasza lige nasz kraj.

Ja mam to gdzies, gdy gra Lech trzymam kciuki za nich by awansowali, jak Wisla to niech Wisla zagra w pucharach itd. Pieprze jakies animozje, mozliwe nie jestem takim kibolem jak wy tutaj. po prostu jestem zwyczajnym kibicem ktory chce by jakakolwiek polska druzyna zaistniala w europie. Koniec wypracowania pt Leon piknik fan polish club.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale kibice Lecha to strajkowicze i oni robia tylko pod siebie

Ja tam trzymalbym kciuki nawet za Ruchem Radzionków :rotfl:
WueRZet
WueRZet
  20 czerwca 2011
LeonGrande
LeonGrande: uwaz jedno, dobre wystepy polskich zespolów rownaja sie dodatkowe pkt dla calej ligi, mysle ze dwa sezony jakby polskie kluby awansowaly do rozgrywek grupowych uefa, polska liga dostala by dodatkowe miejsce w pucharach. Wymierne korzysci jak najbardziej, polaczkowe to jest zle zyczenie rywalom zza miedzy, choc reprezentuja nasza lige nasz kraj.

Awans którejkolwiek z drużyn do CL, czy EL = dużo hajsu = możliwość zakupienia lepszych zawodników = odskoczenie drużyn, które tego hajsu nie zarobiły i nie mogły kupić lepszych piłkarzy.

Każdy kij ma dwa końce jak widać.

Przy okazji. Zaczynają mnie irytować publiczne pyskówki na forum. Chcecie sobie na siebie powarczeć ? PW. Od teraz gwarantuje, że każdy post łamiący drugi punkt regulaminu forum poleci a autor otrzyma tydzień wakacji :evil: I mam głęboko w pompce czy będzie to ktoś z Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia, czy Suwałk.

I liczcie się z nalotem ABW o 6 rano :ninja:

Tako rzekłem.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tako rzekłem.

ale skoro milicjanci sa dozwoleni to kuchenni też :ziober2:

LeonGrande
LeonGrande: Zauwaz jedno

Rafał szkoda czasu :D
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale skoro milicjanci sa dozwoleni to kuchenni też

Jakoś nie widzę związku :and:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.