FejkiemJestem
FejkiemJestem
  30 maja 2011 (pierwszy post)

LIGA MISTRZÓW

-----------------------------------------------------------------------------------------------


Do boju o Champions League staje po raz kolejny Wisła Kraków która zdobyła po raz 13. Mistrzostwo Polski.

Wisła Kraków
Współczynnik: 10,183pkt

Wisła zacznie swoją przygodę od II fazy eliminacji - będzie w niej ROZSTAWIONA.
Losowanie par odbędzie się 20 czerwca a spotkania 12/13 i 19/20 lipca.
Potencjalni rywale w II rundzie eliminacji:

Dacia Kiszyniów (Mołdawia), Mogren Budva (Czarnogóra), Pjunik Erywań (Armenia), Skonto Ryga (Łotwa), Videoton FC Fehervar (Węgry), Bangor City (Walia), HB Torshavn (Wyspy Owcze), Linfield Belfast (Irlandia Północna), Toboł Kostanaj (Kazachstan), Flora Tallin (Estonia), Breidablik (Islandia), Neftczi Baku (Azerbejdżan), Skenderbeu Korcza (Albania), FK Skendija (Macedonia), F91 Dudelange (Luksemburg), FC Valletta (Malta), FC Santa Coloma (Andora), Tre Fiori (San Marino).

Jeśli Wisła przebrnie II rundę czeka ją III runda eliminacji CL - w niej też będzie ROZSTAWIONA.
Losowanie par odbędzie się 15 lipca, a spotkania 26/27 lipca i 2/3 sierpnia.
Potencjalni rywale w III rundzie eliminacji:

Racing Genk (Belgia), Litex Łowecz (Bułgaria), Slovan Bratysława (Słowacja), Viktoria Pilzno (Czechy), NK Maribor (Słowenia), FF Malmoe (Szwecja), HJK Helsinki (Finlandia), Ekranas Poniewież (Litwa), FC Zestafoni (Gruzja) oraz Shamrock Rovers (Irlandia).

Jeśli i tym razem Wisła przebrnie eliminacje (wow!) to czeka ją IV runda w której będzie NIEROZSTAWIONA.
Losowanie par odbędzie się 5 sierpnia, a spotkania 16/17 i 23/24 sierpnia.
Potencjalni rywale w IV rundzie eliminacji:

Glasgow Rangers (Szkocja), FC Kopenhaga (Dania), BATE Borysów (Białoruś), Maccabi Hajfa (Izrael) oraz Dynamo Zagrzeb (Chorwacja).


---------------------------------------------------------------------



LIGA EUROPEJSKA

-----------------------------------------------------------------


Jagiellonia Białystok

Zespół Michała Probierza zacznie przygodę z pucharami od I rundy eliminacji. (52 drużyny). Jaga będzie zespołem ROZSTAWIONYM.
Losowanie par odbędzie się 20 czerwca, a spotkania 30 czerwca i 7 lipca.
Potencjalni rywale w I rundzie eliminacji (wybrałem te ciekawsze zespoły):

FK Mińsk (Białoruś), New Saints FC (Walia), FK Rad Belgrad (Serbia), Szachtar Soligorsk (Białoruś), FH Hafnarfjardar (Islandia), FK Ventspils (Litwa), Ulisses Erewań (Armenia), Irtysz Pawłodar (Kazachstan), NK Olimpija Ljubljana (Słowenia), Qarabağ Ağdam :ziober2: (Azerbejdżan)

------------------------------------------------------------------


WKS Śląsk Wrocław

Rewelacja wiosny zaczyna przygodę od II rundy eliminacji LE (80 drużyn -> 54 drużyny rozpoczynających grę od II rundy eliminacyjnej (w tym druga drużyna Ekstraklasy) + 26 zwycięzców I rundy eliminacyjnej.), Śląsk będzie zespołem NIEROZSTAWIONYM.
Losowanie par odbędzie się 20 czerwca, a spotkania 14 i 21 lipca.
Potencjalni rywale w II rundzie eliminacji:

Fulham Londyn (Anglia), Dynamo Bukareszt (Rumunia), austriackie FC Salzburg i Austria Wiedeń, Anorthosis Famagusta (Cypr) oraz MSK Zilina (Słowacja).

---------------------------------------------------------


Legia Warszawa

Zwyciężca Pucharu Polski rozpocznie przygodę z pucharami od III rundy eliminacji. 70 drużyn -> 30 drużyn rozpoczynających grę od III rundy eliminacyjnej (w tym zdobywca Pucharu Polski - Legia Warszawa) + 40 zwycięzców II rundy eliminacyjnej. Niestety legioniści będą NIEROZSTAWIENI.
Losowanie par odbędzie się 15 lipca, a spotkania 28 lipca i 4 sierpnia.
Potencjalni rywale w III rundzie eliminacji:

Atletico Madryt (Hiszpania), AZ Alkmaar (Holandia), Happoel Tel-Awiw (Izrael), Club Brugge (Belgia), Sparta Praga (Czechy).

----------------------------------------------------------------------

Jeśli któryś z naszych zespołów dojdzie do IV rundy eliminacji LE (74 drużyny -> 24 drużyny rozpoczynające grę od IV rundy eliminacyjnej + 35 zwycięzców III rundy eliminacyjnej + 15 drużyn wyeliminowanych w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.) to:
Losowanie par odbędzie się 5 sierpnia, a spotkania 18 i 25 sierpnia.
Potencjalni rywale w IV rundzie eliminacji:

Tottenham Londyn (Anglia), FC Sevilla (Hiszpania), Schalke 04 Gelsenkirchen (Niemcy), Paris Saint-Germain (Francja), Spartak Moskwa (Rosja), PSV Eindhoven (Holandia), Celtic Glasgow (Szkocja).

---------------------------------------------------------------------------------------------

Powodzenia!

---------------------------------------------------------------------------------------------

W tym temacie postujemy wszystko nt. polskich drużyn w pucharach.
W miarę możliwości prosiłbym o podwieszenie tematu.
Gutek909
Gutek909
  30 maja 2011

nie za wcześnie ten temat ? :woot:

WueRZet
WueRZet
  30 maja 2011

II RUNDA

Pjunik Erywań (Armenia), Skonto Ryga (Łotwa), Videoton FC Fehervar (Węgry), Toboł Kostanaj (Kazachstan), Flora Tallin (Estonia), Neftczi Baku (Azerbejdżan) - jeśli Wisła trafi na któryś z tych zespołów to odpadnie.

III RUNDA

Racing Genk (Belgia), Litex Łowecz (Bułgaria), Slovan Bratysława (Słowacja), Viktoria Pilzno (Czechy), FF Malmoe (Szwecja) - jeśli Wisła trafi na któryś z tych zespołów to odpadnie.

IV RUNDA

Tutaj jasna sprawa ;)

Jagiellonia jeśli trafi na zespół "z nazwiskiem" to odpadnie.

Śląsk odpadnie od razu. Podobnie Legia.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W miarę możliwości prosiłbym o podwieszenie tematu.

za miesiąc :lol:

Aj CheF a Drim
4 Polskie kluby w Fazach zasadniczych Europejskich Pucharów
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 maja 2011

Rywale tak prosci i banalni ze grzechem byloby nie awansowac do grupowych rozgrywek.

Renifer
Renifer
  30 maja 2011

Oceńmy realnie szanse :
Wisła Kraków

Konto usunięte
Konto usunięte: Dacia Kiszyniów (Mołdawia), Mogren Budva (Czarnogóra), Pjunik Erywań (Armenia), Skonto Ryga (Łotwa), Videoton FC Fehervar (Węgry), Bangor City (Walia), HB Torshavn (Wyspy Owcze), Linfield Belfast (Irlandia Północna), Toboł Kostanaj (Kazachstan), Flora Tallin (Estonia), Breidablik (Islandia), Neftczi Baku (Azerbejdżan), Skenderbeu Korcza (Albania), FK Skendija (Macedonia), F91 Dudelange (Luksemburg), FC Valletta (Malta), FC Santa Coloma (Andora), Tre Fiori (San Marino).


Jagiellonia Białystok:
Konto usunięte
Konto usunięte: FK Mińsk (Białoruś), New Saints FC (Walia), FK Rad Belgrad (Serbia), Szachtar Soligorsk (Białoruś), FH Hafnarfjardar (Islandia), FK Ventspils (Litwa), Ulisses Erewań (Armenia), Irtysz Pawłodar (Kazachstan), NK Olimpija Ljubljana (Słowenia), Qarabağ Ağdam (Azerbejdżan)


Śląsk Wrocław:
Konto usunięte
Konto usunięte: Fulham Londyn (Anglia), Dynamo Bukareszt (Rumunia), austriackie FC Salzburg i Austria Wiedeń, Anorthosis Famagusta (Cypr) oraz MSK Zilina (Słowacja).


Legia Warszawa:

Konto usunięte
Konto usunięte: Atletico Madryt (Hiszpania), AZ Alkmaar (Holandia), Happoel Tel-Awiw (Izrael), Club Brugge (Belgia), Sparta Praga (Czechy).

Rywal trudny do przejścia
Wyrównane szanse
Łatwa przeprawa
Uwaga oceniłem obiektywnie.
Konto usunięte
Konto usunięte: W miarę możliwości prosiłbym o podwieszenie tematu.

Na góra dwa miesiące :ziober2:
Po co :D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 maja 2011

Hahahah tak czulem ze poznaniacy solidarnie wszyskie klubu spisza na straty

:rotfl:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie za wcześnie ten temat ?

czy ja wiem, do 20 czerwca nie tak sporo czasu :woot:

RexMundi
RexMundi: 4 Polskie kluby w Fazach zasadniczych Europejskich Pucharów

marzenie, wtedy bankowo zwiekszyłaby sie liczba zespołów Ekstraklasy walczących o puchary o finaliste PP (jak wszystkie cztery zespoły z Polski podniosłyby znacząco punktację)

LeonGrande
LeonGrande: Rywale tak prosci i banalni ze grzechem byloby nie awansowac do grupowych rozgrywek.

przeprawa w LE jest masakryczna :ziober2:

Renifer
Renifer: Legia Warszawa:

skazana na pożarcie :rotfl:

Renifer
Renifer: Wisła Kraków

juz myslałem ze napiszesz GTS :rotfl:

Renifer
Renifer: Na góra dwa miesiące Po co :D

trzeba miec nadzieje :lol:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przeprawa w LE jest masakryczna

Wiem wiem, ale mam nadzieje ze powalcza i nie bedzie blamazu zadnego, ze pokaza klase.

Mozliwe ze jestem naiwny :ziober2:
Renifer
Renifer
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: skazana na pożarcie

Gdyby tylko te zespoły były przypisane dla Legii w tej rundzie to tak.

Konto usunięte
Konto usunięte: juz myslałem ze napiszesz GTS

Widzisz nie każdy ma kompleksy.

Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba miec nadzieje

Nadzieja nadzieją ale patrze realistycznie .
Wiedziałem że 1:0 w Baku może nie wystarczyć.
Nie dawałem Lechowi dużo szans z Dnipro.

LeonGrande
LeonGrande: Hahahah tak czulem ze poznaniacy solidarnie wszyskie klubu spisza na straty

Nie interesuje się Polską piłką od wczoraj więc nie wiem z czego ta radość.
Oceniłem szanse z składami takimi jak są na dzień dzisiejszy nie oddałem Morientesa do Legii , Ruuda i Kluiverta do Wisły.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  30 maja 2011
Renifer
Renifer: Nie interesuje się Polską piłką od wczoraj

jaki bunt :lol:

Renifer
Renifer: Widzisz nie każdy ma kompleksy.

ale pierwszy raz napisałes obecna nazwe klubu :P jestem mile zaskoczony :lol:

Renifer
Renifer: Nadzieja nadzieją ale patrze realistycznie .

podobniez jak i Wisle nie dawali szans z Parmą i Schalke :P

LeonGrande
LeonGrande: Mozliwe ze jestem naiwny

no jakby ŚLąskowi udało sie ugrac cos np z taką Austrią i zabrnąc dalej to mysle ze Lenczyk miałby pomnik, a jakby awansowali do grupowej to pewnie Lenczyk miałby ulice w centrum Wrocławia :rotfl:
Renifer
Renifer
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jaki bunt

Tam bunt , za długo w tym G. siedzę :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale pierwszy raz napisałes obecna nazwe klubu :P jestem mile zaskoczony

Ja nigdy nie zaczynam :ziober2:
Chyba że chodzi o Pogoń i Jagiellonię :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: podobniez jak i Wisle nie dawali szans z Parmą i Schalke :P

To jest historia , dziś są inne realia wszyscy poszli do przodu a my stoimy w miejscu.
pokahontazz
pokahontazz
  31 maja 2011

o matko, Michaś, jak Ty tutaj pięknie wszystko przygotowałeś, tylko brakuje mi tu jednego zespołu.. no tak dali ciała na zakończenie i to jeszcze w moje urodziny:and:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o matko, Michaś, jak Ty tutaj pięknie wszystko przygotowałeś, tylko brakuje mi tu jednego zespołu.. no tak dali ciała na zakończenie i to jeszcze w moje urodziny

ale w końcu dostali licencję wiec jakies szczescie w nieszczesciu jest :D
egze
egze
  31 maja 2011

Kibicować będę z całego serca wszystkim zespołom, w których będą występować Polacy. Jeśli w Wiśle będą grać w 99 procentach obcokrajowcy, to trudno będzie mi to zaakceptować. Będzie to już w praktyce zagraniczny zespół grający swoje mecze w naszym kraju. Jeśli odejdzie Patryk Małecki to sytuacja będzie wprost tragiczna. Wątpię, by nowymi celami transferowymi włodarzy krakowskiego klubu byli polscy zawodnicy.

Najbardziej ciekawi mnie jak spisywać się będzie Śląsk Wrocław, drużyna budowana z zawodników, którzy do tej pory byli nieco w cieniu, budowana na utalentowanych Polakach (Mila, Kaźmierczak, Celeban, Pawelec), których kariery nie potoczyły się tak jakby chcieli.

Ciekawe jak będzie wyglądała sytuacja Jagiellonii w nowym sezonie, kto będzie szkoleniowcem tego klubu, kto wzmocni zespół (szczególnie w ataku) i jak w nowym sezonie spisywać się będzie nasz 37-letni już król strzelców ekstraklasy.

Co do Legii to jej gra jest mi najbardziej obojętna. Nigdy specjalnie nie przepadałem za tym zespołem, a ostatnie wydarzenia - pozostawienie trenera Skorży i sporej części zawodników na nowy sezon i stwierdzenie, że to był generalnie dobry sezon warszawskiego zespołu - tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że przyszłość tego klubu nie wygląda zbyt różowo...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.