MultumInParvo
MultumInParvo
  7 maja 2009 (pierwszy post)

Witam .Forum sport ,wiec mam pytanie dla ludzi uczęszczająych na siłownie .

1. Czy stosujecie białko , kreatyne bądź inne rzeczy ,które mogą w naturalny sposób wspomóc budowe masy mięsniowej ? Jeżeli tak to prosze o opis danego produktu , ponieważ " jade na czysto " ponad 1,5 miesiaca i mysle nad " wspomagaczami " . POzdrawiam .

leewyy
leewyy
  7 maja 2009

nie stosuj nic najlepiej wyrobić sobie mięśnie bez tego badziewia

MultumInParvo
MultumInParvo
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie stosuj nic najlepiej wyrobić sobie mięśnie bez tego badziewia


... bez tego doczekam sie moze efektów za 10 lat ;|
folkemon
folkemon
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ... bez tego doczekam sie moze efektów za 10 lat ;|

Konto usunięte
Konto usunięte: ponieważ " jade na czysto " ponad 1,5 miesiaca

ćwiczysz tyle co nic
a efekty powinieneś już jakieś mieć, bo na początku zawsze są, no chyba, że mało jesz i słabo ćwiczysz

no chyba, że myślisz, że jadząc cudowne 'wspomagacze' za drugie 1,5 miesiąca będziesz dwa razy szerszy

na szczęście to tak nie działa
powerorginal
powerorginal
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Czy stosujecie białko , kreatyne bądź inne rzeczy ,które mogą w naturalny sposób wspomóc budowe masy mięsniowej ? Jeżeli tak to prosze o opis danego produktu , ponieważ " jade na czysto " ponad 1,5 miesiaca i mysle nad " wspomagaczami " . POzdrawiam .

Stosuje .. ale jaki opis ? chodzi o dzialanie ?? jesli tak to jest tego pelno na necie ....
1.5 miesiaca to tyle co nic ... wpierw naucz sie ladnie technicznie wszystko robic , zdobadz troche wiedzy na temat ukladania planow treningowych , diety ... Suplementy i odzywki to nie cudowne wynalazki po ktorych bedziesz 2 razy wiekszy ...

Konto usunięte
Konto usunięte: ... bez tego doczekam sie moze efektów za 10 lat ;|

jesli masz tak tragiczne predyspozycje to i na odzywkach i suplementach bedziesz dlugo czekal ....
wez sie za miche i trening a efefkty z czasem beda ... w zyciu nie ma nic za darmo ... a szczegolnie w sportach silowych ..
MultumInParvo
MultumInParvo
  8 maja 2009

Ale zapomniałem dopisać ... ze od 7 lat pływam wyczynowo i mam sylwetke sportowca, teraz chce " wyrzeźbić " moje ciało jescze bardziej . Pzdr .

paweldst9090
paweldst9090
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ... bez tego doczekam sie moze efektów za 10 lat ;|


ja na sucho ćwiczę 3 lata:ziew:

Konto usunięte
Konto usunięte: Witam .Forum sport ,wiec mam pytanie dla ludzi uczęszczająych na siłownie . 1. Czy stosujecie białko , kreatyne bądź inne rzeczy ,które mogą w naturalny sposób wspomóc budowe masy mięsniowej ? Jeżeli tak to prosze o opis danego produktu , ponieważ " jade na czysto " ponad 1,5 miesiaca i mysle nad " wspomagaczami " . POzdrawiam .


a wpisz sobie w google:zonk:.
MultumInParvo
MultumInParvo
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a wpisz sobie w google.


Czy forum nie jest po to aby uzyskać informacji ? ;O !!
MultumInParvo
MultumInParvo
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja na sucho ćwiczę 3 lata


... i efekty kiepskie ;] mogę CI powiedzieć ,że dwa lata cwiczeń stracone :)) . Oprócz ciagle spalanego tłuszczu ... nic nie uzyskasz ;]
Przemu1616
Przemu1616
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie stosuj nic najlepiej wyrobić sobie mięśnie bez tego badziewia
widze nic się nie znasz na odżywkach więc się nie wypowiadaj!!

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Czy stosujecie białko , kreatyne bądź inne rzeczy ,które mogą w naturalny sposób wspomóc budowe masy mięsniowej ? Jeżeli tak to prosze o opis danego produktu , ponieważ " jade na czysto " ponad 1,5 miesiaca i mysle nad " wspomagaczami " . POzdrawiam .

nie stosuje bo po 7msc treningu ,,na sucho" uważam że odżywki na tym poziomie są zbędne ponieważ widzę efekty
ewentualnie możesz sobie kupić gainiera do uzupełnienia diety i na tym
ułuż sobie dobry plan dietę i ćwicz ćwicz i jeszcze raz ćwicz!
a na odżywki przyjdzie czas
paweldst9090
paweldst9090
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ... i efekty kiepskie ;] mogę CI powiedzieć ,że dwa lata cwiczeń stracone :)) . Oprócz ciagle spalanego tłuszczu ... nic nie uzyskasz ;]


nie mam zamiaru się chwalić wynikami bo to moja indywidualna sprawa ale niektórzy na odżywach nie mogą osiągnąć podobnych.
nic nie uzyskam :D?
już po roku miałem ogromne efekty.
nie mówiąc już o plecach które b ciężko jest wytrenować a ja jednak na suchara plecy wyyebałem.
nie wydaje mi się żebyś się cokolwiek znał dlatego radzę poczytać.
już nie mówiąc o tym że trening bez chemii doskonale pomaga mi w sportach walki.

Konto usunięte
Konto usunięte: widze nic się nie znasz na odżywkach więc się nie wypowiadaj!!


ale on ma rację.
najdłużej forma zachowa się na ćwiczeniu naturalnym.
a kiedyś ćwiczyć się skończy a wtedy chemia da znać o sobie.
2991emka1992
2991emka1992
  9 maja 2009

mój tata jest mistrzem świata w podnoszeniu ciężarów więc ma tm kilka białek itp. rzeczy więc mogę ci polecić Whey Amino 2000, Problab N-Large2, Prolab PURE WHEY...
to powinno ci pomóc tylko cena jest wysoka ale się opłaca bo pomaga ;)

Przemu1616
Przemu1616
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale on ma rację. najdłużej forma zachowa się na ćwiczeniu naturalnym. a kiedyś ćwiczyć się skończy a wtedy chemia da znać o sobie.


zależy od tego co chcesz osiągnąć... a jeśli odżywki/suple będzie brał z umiarem to nie odbije się to na zdrowiu...
Axiunos
Axiunos
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam .Forum sport ,wiec mam pytanie dla ludzi uczęszczająych na siłownie . 1. Czy stosujecie białko , kreatyne bądź inne rzeczy ,które mogą w naturalny sposób wspomóc budowe masy mięsniowej ? Jeżeli tak to prosze o opis danego produktu , ponieważ " jade na czysto " ponad 1,5 miesiaca i mysle nad " wspomagaczami " . POzdrawiam .


ćwicze od pół roku bez odżywek
Przemu1616
Przemu1616
  10 maja 2009

@Axiunos:
czy ty czasen nie jesteś z forum sfd masz taki sam avatar???
pozdrawiam przemu1616

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.