MultumInParvo
MultumInParvo
  7 maja 2009 (pierwszy post)

Witam .Forum sport ,wiec mam pytanie dla ludzi uczęszczająych na siłownie .

1. Czy stosujecie białko , kreatyne bądź inne rzeczy ,które mogą w naturalny sposób wspomóc budowe masy mięsniowej ? Jeżeli tak to prosze o opis danego produktu , ponieważ " jade na czysto " ponad 1,5 miesiaca i mysle nad " wspomagaczami " . POzdrawiam .

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale citek się postarałeś żeby chłopak wiedział co bierze.

nie tak bardzo ,skopiowalem str ,aby jasnosc byla nie ja jestem autorem tego tekstu tylko go wkleilem a jak chce ktos sie wiecej dowiedziec o odrzywkach, treningach ,diecie to zapraszam na sfd sportowe forum dyskusyjne i nalerzy pamietac ze odrzywki to nie cudowny srodek na przyrost mięsni bo jakby bylo tak jak piszą na pudelkach iw gazetach to kazdy by mial wygląd kulturysty ja tez naiwny bylem i sporo kasy poszlo w bloto dopiero po kilku straconych tys doszlem do tego ze trzeba dostarcyc odpowiednia ilosc bialka wegli tłuszczy i kalori wtedy mozna czegos oczekiwac no chyba ze ktos ma gen to wystarczy pomachac troche
paweldst9090
paweldst9090
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: citek24L


dobrze gadasz.
potem mówią że siłownia jest do dupy :D
Przemu1616
Przemu1616
  14 maja 2009

@citek24L:
jaki masz nick na SFD???

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  14 maja 2009

ale jutro jade do roboty do monachium i nie wiem jak z netem tam sprawy bedą wygladac ale trening bedzie tyle ze w domowych warunkach z czasem cos sie skołuje przestudiowalem trening domatora wiec cwiczen troche jest trzeba urzyc tylko troche wyobrazni

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: @citek24L: jaki masz nick na SFD???

comey (no to daje te min 10 znak)bo cos sie z tym postem mecze:-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.