dexxxter17sexi
Posty: 16 (po ~67 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
dexxxter17sexi
  7 maja 2009 (pierwszy post)

Jak dla mnie najładniejsza bramka padła w meczu Chelsea - Barcelona gdy Essien wbił od poprzeczki w 9 min

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem czemu ale wedlug mnie chyba najbardziej niedoceniany brazylijski pilkarz

No aktor z niego marny... :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Marcin masz za bujną wyobraźnie

Oj nie musisz mi się tłumaczyć... Nikomu nie powiem, że TO TY DONIOSŁEŚ :ssh:
Freddie2007
Freddie2007
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj nie musisz mi się tłumaczyć... Nikomu nie powiem, że TO TY DONIOSŁEŚ

Ok przyznaje sie choc nie wiem w ogole o co chodzi:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: No aktor z niego marny...

Najlepsze jak w nogi piłką dostał a zlapal sie za twarz i rzucil na ziemie:lol2:
NeverMind1910
NeverMind1910
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no dokladnie :P i wszystkie 3 bramki Rivadlo :P nie wiem czemu ale wedlug mnie chyba najbardziej niedoceniany brazylijski pilkarz

Czy ja wiem? Złotą piłkę dostał, w reprezentacji był wiodącą postacią. W Barcelonie był prawdziwym liderem.. Może rzeczywiście końcówka kariery to niezbyt udane przygody w Milanie, AEK, Olimpiakosie chyba Cruzeiro Bello Horizonte i klub z Uzbekistanu.

Konto usunięte
Konto usunięte: JUVE-...od kiedy pamiętam...nigdy nie zapomnę...

Miło widzieć twarz kibicującą największemu klubowi na świecie :).
Forza Juve.
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ja wiem? Złotą piłkę dostał, w reprezentacji był wiodącą postacią. W Barcelonie był prawdziwym liderem.. Może rzeczywiście końcówka kariery to niezbyt udane przygody w Milanie, AEK, Olimpiakosie chyba Cruzeiro Bello Horizonte i klub z Uzbekistanu.


tzn nie chodzilo mi o jego osiagniecia :P bo jak wiadomo mial je.... tylko zastanawiam sie czy z ta reprezentacja troche nieprzesadziles w mojej opini zawsze byl w cieniu pierw Romario... potem Ronaldo i Ronaldinho

Konto usunięte
Konto usunięte: Miło widzieć twarz kibicującą największemu klubowi na świecie :). Forza Juve.


no ja rowniez sie ciesze ze bedzie z kims tu mozna popisac na temat atmosfery jaka panuje w JUVE.... apropo jak sie zapatrujesz na osobe Ranierego???
NeverMind1910
NeverMind1910
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja rowniez sie ciesze ze bedzie z kims tu mozna popisac na temat atmosfery jaka panuje w JUVE.... apropo jak sie zapatrujesz na osobe Ranierego???


Nie widzę żadnych szans i możliwości, żeby miał nas poprowadzić w następnym sezonie. Nie ma charyzmy, jest minimalistą, boi się ryzyka, jego ustawienie i wybór piłkarzy wywołuje wątpliwości na twarzach kibiców. W tym sezonie miał walczyć o mistrza i wygrać Coppa Italia. Na ten moment, przegraliśmy ze słabym Lazio i bronimy trzeciej pozycji. Wniosek? W tym sezonie nie zrobiliśmy niczego więcej niż poprzednim. Ba.. upokorzyliśmy się bardziej. Sam fakt sadzania na ławce Giovinco kosztem Nedveda czy Boskiego Marchionniego przyprowadza o mdłości.
Najgorsze są jego wypowiedzi po konferencjach prasowych. Zarówno on, jak i Secco, Gigli i Blanc powinni podać się do dymisji.
Nie oszukujmy się latem niezbędne są wzmocnienia. I to na kilku pozycjach. Począwszy od prawej obrony, skrzydła, środek pomocy i środkowego obrońce. Na dzień dzisiejszy wraca świetny Criscito na lewą obronę ( Daj Boże kosztem Molinaro) i Diego, do pary z Sissoko.

Trenerem powinien zostać Bianconerro Gasperini, Bilic lub Hiddink ( Kończy mu się kontrakt po sezonie z The Blues).
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Trenerem powinien zostać Bianconerro Gasperini, Bilic lub Hiddink

Z tej 3 najbardziej widziałbym Hiddinka. Wydaję mi się, że najlepiej jego styl pracy pasowałby do stylu gry Juventusu. Oczywiście kto by trenerem nie został, a mam nadzieję, że do zmiany na tym stanowisku dojdzie, to ustawi zespół pod względem dostępnych piłkarzy. Jeżeli z Diego nic się nie zmieni to środek pomocy będzie wyglądał przyzwoicie, natomiast w obronie pozostaną luki.

Konto usunięte
Konto usunięte: am fakt sadzania na ławce Giovinco kosztem Nedveda czy Boskiego Marchionniego

Dokładnie. Nedved to już emeryt, a Juve musi inwestować w młodych, Giovinco jest obecnie jednym z najbardziej perspektywicznych graczy Juventusu w ostatnich latach i marnowanie go dając mu grać końcówki, to mało pomysłowe...
WueRZet
WueRZet
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tej 3 najbardziej widziałbym Hiddinka.

A czy On nie zapowiedział przypadkiem, że kończy karierę klubową ? :woot:
NeverMind1910
NeverMind1910
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli z Diego nic się nie zmieni to środek pomocy będzie wyglądał przyzwoicie, natomiast w obronie pozostaną luki.

Na ten moment najbardziej cierpi prawa obrona. Zarówno Zebina jak i Grygera to gracze bardzo przeciętni. Potrzebny nam gracz pokoju Rafinhy i na środek obrony ktoś z dwójki Santacroce-Zapata.

Konto usunięte
Konto usunięte: Juventusu w ostatnich latach i marnowanie go dając mu grać końcówki, to mało pomysłowe...

Niech on gra chociaż po kwadrans, a nie Ranieri sadza go na trybunach.. :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: A czy On nie zapowiedział przypadkiem, że kończy karierę klubową ?

Kto go tam wie?
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie widzę żadnych szans i możliwości, żeby miał nas poprowadzić w następnym sezonie. Nie ma charyzmy, jest minimalistą, boi się ryzyka, jego ustawienie i wybór piłkarzy wywołuje wątpliwości na twarzach kibiców. W tym sezonie miał walczyć o mistrza i wygrać Coppa Italia. Na ten moment, przegraliśmy ze słabym Lazio i bronimy trzeciej pozycji. Wniosek? W tym sezonie nie zrobiliśmy niczego więcej niż poprzednim. Ba.. upokorzyliśmy się bardziej. Sam fakt sadzania na ławce Giovinco kosztem Nedveda czy Boskiego Marchionniego przyprowadza o mdłości. Najgorsze są jego wypowiedzi po konferencjach prasowych. Zarówno on, jak i Secco, Gigli i Blanc powinni podać się do dymisji. Nie oszukujmy się latem niezbędne są wzmocnienia. I to na kilku pozycjach. Począwszy od prawej obrony, skrzydła, środek pomocy i środkowego obrońce. Na dzień dzisiejszy wraca świetny Criscito na lewą obronę ( Daj Boże kosztem Molinaro) i Diego, do pary z Sissoko.


no zgadzam sie z Toba w 100% jesli chodzi o Ranierego to juz dawno sam sie powinien podac do dymisji bo swoja postawa (remisy z ostatnimi druzynami) sie osmiesza.... i czasem szkoda mi sluchac komanatrzy co poniektorych ludzi ze Inter zasluzyl na mistrzostwo bo ma lepsza druzyne... jak dla mnie to jest smieszne stwierdzenie bo szczerze powiedziawszy to z ta druzyna Ranieri powinien zdobyc majstra (polowa to reprezentaci swoich krajow) tylko tak jak napisales nie ma on charyzmy i jak dla mnie jest najgorszym trenerem jaki moglby nas trenowac.... nie wiem czemu ale podobal mi sie JUVENTUS za czasow gry w serie B i Deschampa (moglby to byc nasz Guardiola, ale niestety nie mial takiej swobody w ruchach kadrowych jaka mial Guardiola)
Co do zawodnikow to hmmm Diego? cieszy mnie fakt ze on przychodzi do nas ale to juz calkowicie przekresla szanse Giovinco na gre (przynajmniej dopoki Ranieri bedzie trenerem).... Cristico? super obronca... pokazal przeciw JUVE ze zasluguje na miejsce w pierwszej jedenastce ale czy przekona Ranierego? Watpie... przydalby sie jeszcze jakis prawy obronca.... aaa i najwazniejsze... do gry musi wrocic Sissoko...

PS czytales moze wywiad z Tachinardim?? bardzo do rzeczy wywiad i jakze prawdziwe slowa

Konto usunięte
Konto usunięte: Trenerem powinien zostać Bianconerro Gasperini, Bilic lub Hiddink ( Kończy mu się kontrakt po sezonie z The Blues).


hmm mi sie marzy Lippi :) co do realnych posad trenerskich to tak jak piszesz na pewno Gasperini... no i nie wiem czemu ale sprobowalbym z Conte... to tez moglo by byc dobre posuniecie a czuje ze z niego moglby byc dobry trener

Hiddink?? jak dla mnie nierealne z 2 wzgledow:
po pierwsze obecnie nie stac nas na niego
po drugie skupi sie on juz tylko na reprezentacji Rosji (Chelsea to byl uklad kolezenski bo wiadomo kto w rosyjskiej federacji placi Hiddinkowi)
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na ten moment najbardziej cierpi prawa obrona. Zarówno Zebina jak i Grygera to gracze bardzo przeciętni. Potrzebny nam gracz pokoju Rafinhy i na środek obrony ktoś z dwójki Santacroce-Zapata.


Rafinha ok chociaz wolalbym kogos z dwojki z Arsenalu Sagna/Eboue
na srodek pomocy... hmmm widzialbym tam miejsce dla Subotica
NeverMind1910
NeverMind1910
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak dla mnie to jest smieszne stwierdzenie bo szczerze powiedziawszy to z ta druzyna Ranieri powinien zdobyc majstra

Szczerze? Nie koniecznie.. Kadrowo zarówno Milan jak i Inter są lepsi. Rzuć okiem kto gra w naszej drużynie - Marchionni, Molinaro, Salihamidzic, Melberg, Grygera, Zanetti,Tiago. Są to piłkarze bardzo przeciętni. Nie zasługują aby nosić trykot czarno-biały.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co do zawodnikow to hmmm Diego? cieszy mnie fakt ze on przychodzi do nas ale to juz calkowicie przekresla szanse Giovinco na gre (przynajmniej dopoki Ranieri bedzie trenerem).

Ranieri po sezonie się z nami pożegna. Zresztą w Giovinco widzę zastępce Nedveda na lewej flance pomocy. Mogą grac obok siebie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Watpie... przydalby sie jeszcze jakis prawy obronca.

Zebina cały sezon kontuzjowany, a Grygera to najgorszy zawodnik obecnego sezonu. Nie widzę innej możliwości jak transfer zawodnika na tą pozycje.

Konto usunięte
Konto usunięte: Conte... to tez moglo by byc dobre posuniecie a czuje ze z niego moglby byc dobry trener

Zbyt duże ryzyko. Trener musi być gwarancją sukcesu.

Konto usunięte
Konto usunięte: na srodek pomocy... hmmm widzialbym tam miejsce dla Subotica

To środkowy obrońca. Zresztą niepewny, jedyny jego plus to bramki.

Konto usunięte
Konto usunięte: Arsenalu Sagna/Eboue

Eboue ostatnio podpisał nowy kontrakt a Sagna jest nie do wyjęcia.
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze? Nie koniecznie.. Kadrowo zarówno Milan jak i Inter są lepsi. Rzuć okiem kto gra w naszej drużynie - Marchionni, Molinaro, Salihamidzic, Melberg, Grygera, Zanetti,Tiago. Są to piłkarze bardzo przeciętni. Nie zasługują aby nosić trykot czarno-biały.


hmmm zgadzam sie... nie jest to JUVE sprzed lat ale poza Molinaro i Marchionim to sa wszyscy reprezentanci swoich krajow (przed kontuzja Lippi mial zamiar korzystac z uslug Zanettiego)... ale popieram chociaz spojrzmy tez na obrone Interu.... tez nie jest ona jakos super dobra.... i jak dla mnie sredniej klasy pilkarze....

Konto usunięte
Konto usunięte: Ranieri po sezonie się z nami pożegna. Zresztą w Giovinco widzę zastępce Nedveda na lewej flance pomocy. Mogą grac obok siebie.


oby oby sie pozegnal... co do tego czy beda mogli grac razem (Diego z Giovinco) w duzej mierze bedzie zalezec od taktyki nowego trenera.... dlatego mam nadzieje ze przyjdzie trener ktory bedzie stawial na ofensywny football... podoba mi sie ustawienie Barcy czy ManU

Konto usunięte
Konto usunięte: Zbyt duże ryzyko. Trener musi być gwarancją sukcesu.


hmm wiesz Barcy sie udalo... a Conte pokazuje z Bari ze jest dobrym trenerem

Konto usunięte
Konto usunięte: Eboue ostatnio podpisał nowy kontrakt a Sagna jest nie do wyjęcia.


no tak wiem a szkoda bo taki Sagna to bylo by to... bardzo mi sie podoba jego gra

Konto usunięte
Konto usunięte: Zebina cały sezon kontuzjowany, a Grygera to najgorszy zawodnik obecnego sezonu. Nie widzę innej możliwości jak transfer zawodnika na tą pozycje.


to kogo bys tutaj widzial poza Rafinha??

Konto usunięte
Konto usunięte: To środkowy obrońca. Zresztą niepewny, jedyny jego plus to bramki.


bramki i to ze jest mlody a i jego warunki by sie bardzo przydaly
NeverMind1910
NeverMind1910
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm wiesz Barcy sie udalo... a Conte pokazuje z Bari ze jest dobrym trenerem

Barcelona to nie Juventus. Powiedzmy sobie szczerze, mają o kilka klas większy potencjał niż Juventus.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale popieram chociaz spojrzmy tez na obrone Interu.... tez nie jest ona jakos super dobra.... i jak dla mnie sredniej klasy pilkarze....

Cordoba, Samuel to niezła para stoperów. Na lewej Maxwell bądź Santon a na rpawej Maicon. Jak dla mnie wygląda przyzwoicie.

Konto usunięte
Konto usunięte: to kogo bys tutaj widzial poza Rafinha??

Może Lahm? Może De Silvestri?

Konto usunięte
Konto usunięte: bramki i to ze jest mlody a i jego warunki by sie bardzo przydaly

Jednak to jego dopiero dobry pierwszy sezon. Mieliśmy jednego zawodnika po jednym dobrym sezonie a nazywa się Almiron. W lecie będzie ciężko się go pozbyć, podobnie jak Tiago i Poulsena. To tylko pokazuje porażki naszego zarządu.
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Barcelona to nie Juventus. Powiedzmy sobie szczerze, mają o kilka klas większy potencjał niż Juventus.


no tak ale musimy do tego zmierzac zeby cos znaczyc w Europie
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Cordoba, Samuel to niezła para stoperów. Na lewej Maxwell bądź Santon a na rpawej Maicon. Jak dla mnie wygląda przyzwoicie.


szczerze to u nich jedynie Maicon mi sie z obrony podoba... sa po prostu lepiej istawienie i graja moze nie ladniejsza a bardziej konsekwentna pilka niz JUVE

Konto usunięte
Konto usunięte: Może Lahm? Może De Silvestri?


za Lahma za duzo pieniedzy by trzeba bylo dac a przy obecnym zarzadzie to raczej niemozliwe poza tym on raczej bardziej na lewa obrone

Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak to jego dopiero dobry pierwszy sezon. Mieliśmy jednego zawodnika po jednym dobrym sezonie a nazywa się Almiron. W lecie będzie ciężko się go pozbyć, podobnie jak Tiago i Poulsena. To tylko pokazuje porażki naszego zarządu.


no tak tylko za Suboticem przemawia jeszcze mlodosc :P ale fakt faktem najwiekszy niewypalem okazal sie Almiron... tyle kasy poszlo w bloto :/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.