dexxxter17sexi
Posty: 16 (po ~67 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
dexxxter17sexi
  7 maja 2009 (pierwszy post)

Jak dla mnie najładniejsza bramka padła w meczu Chelsea - Barcelona gdy Essien wbił od poprzeczki w 9 min

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  7 maja 2009

A jak dla mnie najpiekniejsza bramke zdobyl Adebayor w meczu z Villareal na wyjezdzie:)

z przewrotki :rock:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  7 maja 2009
http://www.youtube.com/watch?v=eYsr84AfTIY

link do tej bramki dla przypomnienia:mrgreen:
Freddie2007
Freddie2007
  7 maja 2009

Gole Kryśki, Adebayora, Senny, Iniesty itd.:lol:

tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chelsea - Barcelona


2 bramki piekne ale sędziego to osobiscie bym rozstrzelał howard przy nim to pryszcz :/
:zakochany:
hydeparkowy
hydeparkowy
  7 maja 2009

Mnie do gustu najbardziej przypadła bramka Alijewa z Dynama Kijów w wyjazdowym meczu z Porto.

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  7 maja 2009

Ze Roberto w meczu z Ol. Lyon w Monachium :P

wicio912
wicio912
  7 maja 2009

Inesta popisał się piękną bramką z Chelsea
No i Adebayor z przewrotki =P

RozbierzSieKotq69
RozbierzSieKotq69
  7 maja 2009

jak dla mnie adebayor bramka byla najlepsza

NeverMind1910
NeverMind1910
  7 maja 2009

A ja wierze, że najładniejsza bramka jeszcze padnie w finale. Będzie to bramka wbijająca do trumny konającej Barcelony..

A co do moich gustów? Z pewnością będę nieobiektywny, ale podobała mi się bramka w meczu Juventus-Zenit 1:0 ( Del Piero) oraz oczywiście trafienie Essiena we wczorajszym meczu poza tym gol Jadsona w meczu z Basel.

Gol Adebayora nie za specjalnie mnie przekonuje :and:. Nie było w uderzeniu zbyt wiele finezji i dynamiki.. Szczerzę mówiąc widziałem lepsze przewrotki w wykonaniu Croucha, Rasiaka czy Marcina Mięciela :and:

574q
574q
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dla mnie najładniejsza bramka padła w meczu Chelsea - Barcelona gdy Essien wbił od poprzeczki w 9 min

jak na razie w tej edycji również, ta bramka najbardziej mi do gustu przypadła.
Natomiast mam nadzieję, że najpiękniejsza bramka padnie w finałowym meczu, a zdobędzie ją Manchester United. :rock:
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  7 maja 2009

no bylo kilka ladnych bramek :P ale jak dla mnie zdecydowanie najladniejsza byla wlasnie ta bramka Essiena :)) az przypomnialo mi sie trafienie Zidane z meczu finalowego Real-Bayer :PP co do innych meczow to rowniez zapadla mi w pamieci bramka Del Piero z meczu z Zenitem wygranego przez JUVE 1:0 oraz bramka C.Ronaldo z meczu przeciw Porto dajaca awans ManU do polfinalu

jednak cos czuje ze najladniejsza bramke strzelil C.Ronaldo w finale przeciw Barcy :PP

574q
574q
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jednak cos czuje ze najladniejsza bramke strzelil C.Ronaldo w finale przeciw Barcy :PP

też tak czuję...
ale to pewnie dlatego, że chciałbym aby tak się stało. :rock:
koraspl
koraspl
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Marcina Mięciela

Przewrotki Mieciela sa magiczne.Malo kto zdobywa bramki z przewrotki ktora jest wykonywana z poza pola karnego
WueRZet
WueRZet
  7 maja 2009

Wczorajszy gol Iniesty :) Najwięcej radości dał :rock:

Po dzisiejszej rozmowie z FP mam dość bycia moderatorem :and:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.