dexxxter17sexi
Posty: 16 (po ~67 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
dexxxter17sexi
  7 maja 2009 (pierwszy post)

Jak dla mnie najładniejsza bramka padła w meczu Chelsea - Barcelona gdy Essien wbił od poprzeczki w 9 min

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Po dzisiejszej rozmowie z FP mam dość bycia moderatorem

A co, sympatyk Chelsea ? :lol2:
hydeparkowy
hydeparkowy
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Po dzisiejszej rozmowie z FP mam dość bycia moderatorem


jakieś nowe wytyczne :woot:
WueRZet
WueRZet
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jakieś nowe wytyczne


Konto usunięte
Konto usunięte: jakieś nowe wytyczne

Podobno przesadziłem z banem w temacie o najbliższej kolejce Ekstraklasy :and:
Freddie2007
Freddie2007
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno przesadziłem z banem w temacie o najbliższej kolejce Ekstraklasy

To oni tak to wszystko kontroluja:ninja:
hydeparkowy
hydeparkowy
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno przesadziłem z banem w temacie o najbliższej kolejce Ekstraklasy


a niby za co był ban?
hydeparkowy
hydeparkowy
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To oni tak to wszystko kontroluja


skarga poszła i ja chyba wiem od kogo, ale nie będę się głośno wypowiadał, bo ta osoba mnie bardzo "lubi"
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak na razie w tej edycji również, ta bramka najbardziej mi do gustu przypadła. Natomiast mam nadzieję, że najpiękniejsza bramka padnie w finałowym meczu, a zdobędzie ją Manchester United.


mi obie druzyny sa obojetne ale jakos mam przeczucie ze ostatnio tak krytykowany C.Ronaldo pokaze swoja klase i poprowadzi ManU do tytulu... a jego uderzenia sa po prostu magiczne i malo ktory zawodnik potrafi z taka sila dokladnoscia i rotacja uderzyc na bramke... co do finalu to ciekawy bedzie pojedynek na lini Messi vs Cristiano

Konto usunięte
Konto usunięte: Przewrotki Mieciela sa magiczne.Malo kto zdobywa bramki z przewrotki ktora jest wykonywana z poza pola karnego


jak dla mnie bramka Rivaldo z meczu z Valencia zakonczonego 3:3 byla najbardziej magicznym uderzeniem pilki przewrotka
WueRZet
WueRZet
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a niby za co był ban?

Za obrazę klubu, dalej kibiców z Nim utożsamiających się. :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: jak dla mnie bramka Rivaldo z meczu z Valencia zakonczonego 3:3 byla najbardziej magicznym uderzeniem pilki przewrotka

Pamiętam ;) Dzięki temu Barca mogła grać w CL :)
hydeparkowy
hydeparkowy
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Za obrazę klubu, dalej kibiców z Nim utożsamiających się.


zaczynam mieć wątpliwości czy tu chodzi o regulamin czy o znajomość jednego z userów z fp :ninja:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: skarga poszła i ja chyba wiem od kogo, ale nie będę się głośno wypowiadał, bo ta osoba mnie bardzo "lubi"

"Po prostu kolega Freddie by się obraził" :D
krzychu7818
krzychu7818
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Po dzisiejszej rozmowie z FP mam dość bycia moderatorem


eee tam , a z którym ?? , zreszta przejrzałem temat i chyba wiem o co chodzi , sam dałbym tam bana na conajmniej 24h
Freddie2007
Freddie2007
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak dla mnie bramka Rivaldo z meczu z Valencia zakonczonego 3:3 byla najbardziej magicznym uderzeniem pilki przewrotka

Ostatni mecz sezonu, dzieki temu Barca zagrala w LM, pamietam ten mecz doskonale:ziober2:
WueRZet
WueRZet
  7 maja 2009

Nieważne ;) Ja tam sumienie mam czyste.

Konto usunięte
Konto usunięte: eee tam , a z którym ?? , zreszta przejrzałem temat i chyba wiem o co chodzi , sam dałbym tam bana na conajmniej 24h

PW ;)
Freddie2007
Freddie2007
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "Po prostu kolega Freddie by się obraził" :D

:crylol: Marcin masz za bujną wyobraźnie:ziober2:
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętam ;) Dzięki temu Barca mogła grać w CL :)


no dokladnie :P i wszystkie 3 bramki Rivadlo :P nie wiem czemu ale wedlug mnie chyba najbardziej niedoceniany brazylijski pilkarz
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.