RexMundi
Posty: 68930 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 maja 2011 (pierwszy post)


Temat zbiorczy poświęcony zarówno przygotowaniom reprezentacji Polski do finałów Euro 2012
jak i grupowej walce pozostałych reprezentacji walczących o awans do turnieju który odbędzie się na Polskich i Ukraińskich boiskach.

Dodatkowo w tym temacie omawiać można przygotowania do Euro od strony organizacyjnej
Budowy stadionów, zaplecza sportowego itd.


Zapraszam do dyskusji


...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Vixerek
wpis jest ukryty
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W wywiadzie dla turyńskiego Tuttosport, obrońca miejscowego Torino FC, Kamil Glik, przyznał, że zanim zdecydował się na transfer do Serie B, kontaktował się z trenerem Franciszkiem Smudą, który zapewnił, że powołania będą docierać także do drugiej ligi. - Mam okazję zwyciężyć w Serie B i później reprezentować Polskę na Euro 2012. Zagram dla swojego kraju i w swoim kraju, co mobilizuje mnie podwójnie. Jeśli zostanę gwiazdą w Torino, angaż w kadrze będzie znacznie łatwiejszy - powiedział 23-latek. Glika nie martwi to, że będzie występował na zapleczu włoskiej ekstraklasy. Otrzymał bowiem gwarancję od trenera naszej kadry narodowej. - Przed transferem do Torino zadzwoniłem do selekcjonera Franciszka Smudy. Powiedział mi, że jeśli będę regularnie grał i solidnie się prezentował, to stanę się częścią reprezentacji. Nasza drużyna została zbudowana po to, aby awansować do Serie A. Nie możemy czekać do ostatniej kolejki. Trzeba osiągnąć ten cel jak najszybciej - powiedział. źródło : goal.com/it dodał : Piotr Borkowski data publikacji: 05-08-2011 17:20


:rotfl: :rotfl:
Alucard
Alucard
  6 sierpnia 2011
LeonGrande
LeonGrande:

dla mnie jest skreślony :-D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie jest skreślony :-D

Jak narazie to sie dewniany chlopak wspina w karierze w dol, ale fajnie ze ma aspiracje bycia gwiazda :rotfl:
Takze rozbawila mnie jego konsultacja sie ze Smuda odnosnie transferu, mega facepalm.
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  6 sierpnia 2011

PGE Arena

kto znajdzie babola? :rotfl:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 sierpnia 2011

Konferences LOL prawie angielski, prawie.

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  6 sierpnia 2011
LeonGrande
LeonGrande: Konferences LOL prawie angielski, prawie.

brawo :D

tymczasem dzień otwarty na PGE Arena:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tymczasem dzień otwarty na PGE Arena:

Zajebisty stadion :)
Mam nadzieje ze uda sie w najblizszych latach Gdanskowi zorganizowac final Ligi Europy :)
Renifer
Renifer
  10 sierpnia 2011

Nie wiem czy było ale uśmiałem się nieźle :D
Skład Polski na mecz z Gruzją :)
http://www.youtube.com/watch?v=_yaWLEfvyFw&feature=player_embedded

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  10 sierpnia 2011

widziałem to wczoraj, znajomy wysłał na gg, ładnie Żewłakow pruł z Romcia :D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 sierpnia 2011
Renifer
Renifer: http://www.youtube.com/watch?v=_yaWLEfvyFw&feature=player_embedded

:rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  10 sierpnia 2011
http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Piszczek-nie-zagra-w-Lidze-Mistrzow,wid,13674776,wiadomosc.html
Tak właśnie w Polsce marnuje się naprawdę świetnych piłkarzy...

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 sierpnia 2011

Mam nadzieję, że ten Polanski dzisiaj złamie nogę :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 sierpnia 2011
Renifer
Renifer: Skład Polski na mecz z Gruzją :) http://www.youtube.com/watch?v=_yaWLEfvyFw&feature=player_embedded

Roman nastepca Gmocha!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.