RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 maja 2011 (pierwszy post)


Temat zbiorczy poświęcony zarówno przygotowaniom reprezentacji Polski do finałów Euro 2012
jak i grupowej walce pozostałych reprezentacji walczących o awans do turnieju który odbędzie się na Polskich i Ukraińskich boiskach.

Dodatkowo w tym temacie omawiać można przygotowania do Euro od strony organizacyjnej
Budowy stadionów, zaplecza sportowego itd.


Zapraszam do dyskusji


...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 lipca 2011

Tak jak mówi Janek, niech go wyrzucą dyscyplinarnie. Stery może przejąć Berti Vogts wraz z Orestem Lenczykiem, czemu nie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Alucard
Alucard
  27 lipca 2011
http://www.youtube.com/watch?v=d8w04AvdLFg&feature=player_embedded#at=15
Znalazłem reprezentanta dla nas!
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Znalazłem reprezentanta dla nas!

Mam poparcie tłumu a to już coś ;D

Taką bramkę to ja strzelam na osiedlu :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Alucard
Alucard
  27 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Taką bramkę to ja strzelam na osiedlu

Pisz dalej a na Euro Cię Smuda powoła przez reklamę biedronki :-p
Alucard
Alucard
  27 lipca 2011
https://www.facebook.com/people/Teddy-Niziolek/1507700231
Lubi walić sake, to Boruc i Peszko go poprą.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pisz dalej a na Euro Cię Smuda powoła przez reklamę biedronki :-p

Chociaż jestem obunożny a nie jak nasi napastnicy drugą nogę mają wyłącznie do podtrzymania tułowia.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Alucard
Alucard
  27 lipca 2011

Może chociaż Polska wygra ten mundial imigrantów, bo Teddy Niziolek z Polonia Waszyngton jedzie ostro. 2 bramki z Senegalem, Teddy to klasowy gracz.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ale wszyscy cisną na tego Szwaba w naszej kadruni.

Toż urodził sie w Polsce.
thomas893
thomas893
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: - Wstydzę się, bo w kadrze grają farbowani Polacy, których nie chcieli w innych reprezentacjach. Polanski był kapitanem niemieckiej młodzieżówki? Tak? To ja nie mam więcej pytań - irytuje się Tomaszewski. Były bramkarz kadry uważa, że reprezentacja traci swój narodowy charakter. - Sprzedaliśmy polskiego orła. Brzydzę się taką reprezentacją i bojkotuję jej mecze - dodaje.

W 100% zgadzam się ze "spoconym" Jankiem :tak:
kzyhu
kzyhu
  28 lipca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Toż urodził sie w Polsce.


http://sport.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja/eugen-polanski-chyba-bardziej-czuje-sie-niemcem-ni,1,4805982,wiadomosc.html

i jak dla mnie wszystko w tym temacie
WueRZet
WueRZet
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: LeonGrande:Toż urodził sie w Polsce. http://sport.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja/eugen-polanski-chyba-bardziej-czuje-sie-niemcem-ni,1,4805982,wiadomosc.html i jak dla mnie wszystko w tym temacie

Niestety dla wielu pryszczatych prawiczków, którzy lubują się w komentowaniu na 90minut to nic nie znaczy :ninja:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja/eugen-polanski-chyba-bardziej-czuje-sie-niemcem-ni,1,4805982,wiadomosc.html i jak dla mnie wszystko w tym temacie


Fakt, dzis to przeczytalem i poczulem ogromny niesmak, zdecydowanie wolalbym zeby Murawski gral na tej pozycji a jak wroci po kontuzji to Kazimierczak.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 lipca 2011

No i zadam od Smudy powolania Waldka Soboty, nie potrafie zrozumiec jak po meczu z Dundee we Wrocławiu mogl powiedziec ze zaden pilkarz Slaska nie zasluguje na kadre, ze to nie ten poziom ... Smuda sie gubi ewidentnie.

Renifer
Renifer
  31 lipca 2011
LeonGrande
LeonGrande: No i zadam od Smudy powolania Waldka Soboty, nie potrafie zrozumiec jak po meczu z Dundee we Wrocławiu mogl powiedziec ze zaden pilkarz Slaska nie zasluguje na kadre, ze to nie ten poziom ... Smuda sie gubi ewidentnie.

Sobota ma za dużo strat i zbyt często gubi się w dryblingach. Już Taraś mówił że nie spełnia założeń taktycznych dlatego wchodzi z ławki.
Poza tym jest jeszcze Majewski który gra na wyspach więcej niż Sobota w Śląsku.
Waldek tak czy tak jest cieniem porównując to co grał w Kluczborku gdzie grał na napadzie albo wysuniętego pomocnika i nie było mocnych na niego.
Co Ciekawe w MKS'ie grał z numerem 2 :)
Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.