tibauld
tibauld
  24 maja 2011 (pierwszy post)

Przychodzi czas odświeżenia składów w klubach. Nowe wyzwania powodują to, że kluby zaczynają szukać nowych wzmocnień, uzupełnień składu. Stąd też czas na nowy temat o tym! :D

Także panowie do dzieła! Pisać kto i kogo kupił. Bez zbędnego nabijania! :ninja:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  25 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dudek w Legii

taki jesteś przepisowy to powinieneś zauważyć pare postów wcześniej o tym napisałem :rotfl: (o Dudku w Legii)
tibauld
tibauld
  25 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: taki jesteś przepisowy to powinieneś zauważyć pare postów wcześniej o tym napisałem (o Dudku w Legii)

Jestem tak zmęczony, że nie wszystko ogarniam. Nie jestem przyzwyczajony zagłębiać się w swoje pole karne, lubię stać przy bramce w pozycji sępa. :rotfl:
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  25 maja 2011

Liverpool jest łączony z takimi nazwiskami jak: Clichy, Baines, Jose Enrique, Contreao, Adam, Young, Parker, Jarvis, Sakho, Cahill... itd.

Mój plan? Aquiliani byle gdzie, w jego miejsce Adam. Na LO Enrique, na skrzydło Young + ktoś o podobnych parametrach. Wierzę Kenny'emu i Comolliemu w 200 %.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A.C. Milan za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformował o przedłużeniu kontraktu do końca czerwca 2012 roku z Clarencem Seedorfem


Konto usunięte
Konto usunięte: Nicola Legrottaglie potwierdził dzisiejsze doniesienia telewizji Sky Sports 24 o nieodnowieniu przez niego kontraktu z ekipą AC Milanu: Spędziłem tutaj pięć intensywnych miesięcy, rozstajemy się w świetnych stosunkach.


Konto usunięte
Konto usunięte: Charyzmatyczny prezydent Palermo - Maurizio Zamparini - wypowiedział się na temat przyszłości piłkarskiego skarbu swojej drużyny, czyli Javiera Pastore: "Chcą go Milan, Inter i Juve, ale jego przeznaczeniem jest gra z Messim."


Konto usunięte
Konto usunięte: 21-letni napastnik Alberto Paloschi powrócił do Milanu, swego macierzystego klubu, po 3 latach tułaczki po włoskich ekipach (wypożyczony przez FC Parmę w 2008 roku, rozegrał dwa sezony w jej barwach i jeden, właśnie zakończony, dla Genoi CFC)


Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli wierzyć CdS, to Milan przegrał pojedynek z Romą o utalentowanego Argentyńczyka, Erica Lamelę. Ojciec 19-latka był już we Włoszech, aby rozejrzeć się w środowisku. "Na dniach do Buenos Aires przybędzie dyrektor generalny Romy, myślę że jego przejście do Romy jest jak najbardzziej realne, ale teraz mój syn musi skoncetrować się na drużynie narodowej i nie myśli o niczym innym. Dyrektor Romy był obecny na p[oprzednim meczu ligowym Erica, w którym jego River Plate zremisowało na Monumental z San Lorenzo (1-1). Myślę, że Eric jest gotowy zdobywać doświadzczenie w Romie i to byłby bardzo dobry ruch patrząc na jego przyszłość." przyznał ojciec Lameli.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  26 maja 2011
LeonGrande
LeonGrande: A.C. Milan za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformował o przedłużeniu kontraktu do końca czerwca 2012 roku z Clarencem Seedorfem

następny co nie czyta postów :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Galatasaray Stambuł interesuje się Arturem Borucem, który w lecie ma opuścić ACF Fiorentinę. Jeżeli jednak władze Violi zdecydują się sprzedać Sebastiena Frey'a, to Galatasaray także ustawi się w kolejce po zawodnika.
tylkoprzejazdem
tylkoprzejazdem
  26 maja 2011

Hamit Altintop w srealu, Jurek dobrze wygrzał mu miejscówkę

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  26 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 37-letni Edi Andradina w meczu z Górnikiem Zabrze pożegnał się z kieleckimi kibicami i od nowego sezonu będzie występował w Pogoni Szczecin. Inicjatorem jego zatrudnienia był trener Portowców - Artur Płatek. Brazylijczyk w przeszłości reprezentował już barwy szczecińskiego klubu.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jon Toral i Hector Bellerin w lecie zostaną nowymi zawodnikami Arsenalu Londyn. Obaj zawodnicy młodzieżowych drużyn Barcelony podpisali kontrakty z ekipą Kanonierów.
Konto usunięte
Konto usunięte: Chelsea Londyn, która po zwolnieniu Carlo Ancelottiego rozgląda się za nowym trenerem, kontaktowała się z byłym szkoleniowcem Realu Madryt, Manuelem Pellegrinim - potwierdził agent Chilijczyka, Jesus Martinez.
Gutek909
Gutek909
  26 maja 2011
tylkoprzejazdem
tylkoprzejazdem: Hamit Altintop w srealu

nie żebym się o coś dopominał po tym tekście :ban:
Renifer
Renifer
  26 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 37-letni Edi Andradina w meczu z Górnikiem Zabrze pożegnał się z kieleckimi kibicami i od nowego sezonu będzie występował w Pogoni Szczecin. Inicjatorem jego zatrudnienia był trener Portowców - Artur Płatek. Brazylijczyk w przeszłości reprezentował już barwy szczecińskiego klubu.


Ma do czego wracać :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Grający dotychczas w Sampdorii Reto Ziegler podpisał czteroletni kontrakt z Juventusem. Wcześniej ze "Starą Damą" umowę podpisał Andrea Pirlo z Milanu, a bliski transferu jest Michele Pazienza z Napoli.
Renifer
Renifer
  26 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie żebym się o coś dopominał po tym tekście

Literówka :rotfl:
Gutek909
Gutek909
  26 maja 2011
Renifer
Renifer: Literówka

taaa nie przekonuje mnie to :ninja:
Renifer
Renifer
  26 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: taaa nie przekonuje mnie to

oj tam oj tam :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Grający dotychczas w Karabüksporze Emmanuel Emunike podpisał czteroletni kontrakt z Fenerbahçe. Sugeruje się, że mistrzowie Turcji zapłacili za zawodnika 9 milionów euro.
Gutek909
Gutek909
  26 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ledwo zakończył się sezon we włoskiej Serie A, a Juventus zakontraktował już drugiego zawodnika. Tym razem do Turynu przeniesie się Reto Ziegler, wcześniej występujący w Sampdorii, która nie zdołała utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywek. Po środowych badaniach, Szwajcar podpisał kontrakt wiążący go z "Bianconerimi" do 30 czerwca 2015 roku



Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  26 maja 2011

Reto Ziegler w Juventusie. Po Pacienzy i Pirlo to kolejny darmowy nowy nabytek.
Jest to lewy obrońca , który grał w Sampdorii.

tylkoprzejazdem
tylkoprzejazdem
  26 maja 2011

pewnie, że literówka^^

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.