tibauld
tibauld
  24 maja 2011 (pierwszy post)

Przychodzi czas odświeżenia składów w klubach. Nowe wyzwania powodują to, że kluby zaczynają szukać nowych wzmocnień, uzupełnień składu. Stąd też czas na nowy temat o tym! :D

Także panowie do dzieła! Pisać kto i kogo kupił. Bez zbędnego nabijania! :ninja:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  25 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Legia Warszawa zamierza sięgnąć po Jerzego Dudka jeśli fiaskiem zakończą się starania ściągnięcia na powrót Jana Muchy.
Konto usunięte
Konto usunięte: Clarence Seedorf podpisał nowy kontrakt z zespołem mistrza Włoch - AC Milanem. Holenderski pomocnik związał się z Rossonerimi na kolejny sezon.
Konto usunięte
Konto usunięte: Juventus we wtorek ogłosił podpisanie kontraktu z Andreą Pirlo. Władze Bianconerich w środę mogą poinformować o pozyskaniu kolejnego zawodnika. Na badaniach medycznych w Turynie pojawił się Reto Ziegler, zawodnik Sampdorii Genua.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 maja 2011

Wszystko wskazuje na to, że Kamil Glik na dłużej zakotwiczy w Serie A. Reprezentacyjny obrońca ma oferty z kilku włoskich klubów. Chodzi o Fiorentinę, Chievo i Sienę.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  25 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tureckie media informują, że bliski zmian barw klubowych jest Mariusz Pawełek. Polski golkiper, który od stycznia jest zawodnikiem Konyasporu, znalazł się na celowniku Manisasporu, w którym występuje Maciej Iwański

Zespół nieliczny ale śliczny :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapowiadany transfer Aleksandra Tonewa do Lecha Poznań dojdzie do skutku. W środę wieczorem piłkarz CSKA Sofia podpisze kontrakt z Kolejorzem i zastąpi w składzie Semira Stilicia, który po zakończeniu sezonu ma odejść z Bułgarskiej

Nie ma jak to nie zauważyć że najlepszemu piłkarzowi kończy się kontrakt :ziober2:
Zaraz... To samo zrobił Kolejorz z Peszkinem :and:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  25 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Angielskie media podały zaskakującą informację - trener Arsenalu Londyn Arsene Wenger, szykuje się do wykupienia z Realu Madryt Karima Benzemy.
Gutek909
Gutek909
  25 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Angielskie media podały zaskakującą informację - trener Arsenalu Londyn Arsene Wenger, szykuje się do wykupienia z Realu Madryt Karima Benzemy.

Benzema jest nie na sprzedaż :ninja: takie jest stanowisko klubu. To transfer Florka, więc on go nie odda.
Gutek909
Gutek909
  25 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Real Madryt i Benfica powoli wydają się dochodzić do porozumienia w sprawie transferu Fábio Coentrão. W ostatnich godzinach Portugalczycy mieli wstępnie zgodzić się na zamknięcie całej operacji w kwocie 22 milionów euro bez włączania do niej żadnego dodatkowego zawodnika.


Relacje obu klubów są doskonałe i wydaje się, że niedługo może dojść do pełnego porozumienia

ej gdzie jest teraz ' url ' do wciśnięcia ? ;o bo kurde nie widzę :D
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  25 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ej gdzie jest teraz ' url ' do wciśnięcia ? ;o bo kurde nie widzę :D

jest w tym samym miejscu co był :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Benzema jest nie na sprzedaż takie jest stanowisko klubu. To transfer Florka, więc on go nie odda.

za rządów Wengera doczekamy się reprezentacji Francji w Premiership :D
Gutek909
Gutek909
  25 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jest w tym samym miejscu co był

odkąd zainstalowałem tą wersję co widać rangi itp to tego nie mam ;d
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  25 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: odkąd zainstalowałem tą wersję co widać rangi itp to tego nie mam ;d

4 przycisk od lewej (na prawo od podkreślenia)
Gutek909
Gutek909
  25 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 4 przycisk od lewej (na prawo od podkreślenia)

no nie mam, mówię Ci :D
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  25 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no nie mam, mówię Ci :D


nie masz tego przycisku? :woot:
Gutek909
Gutek909
  25 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie masz tego przycisku?

czaisz, że na Firefoxie nie mam, ale na Chromie już tak lol
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  25 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czaisz, że na Firefoxie nie mam, ale na Chromie już tak lol

a ja mam na Firefoxie :rotfl:
ale pamiętam że w starszej wersji FModa nie miałem tego przycisku, może nie masz najnowszej wersji? :woot:
a jeśli masz to udaj się z zapytaniem do autora modyfikacji :P
Gutek909
Gutek909
  25 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale pamiętam że w starszej wersji FModa nie miałem tego przycisku, może nie masz najnowszej wersji? a jeśli masz to udaj się z zapytaniem do autora modyfikacji :P

mam, kit z tym, bd używał Chrome :P
tibauld
tibauld
  25 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: FejkiemJestem


Konto usunięte
Konto usunięte: Gutek909

Panowie! Tylko temat o transferach!


Konto usunięte
Konto usunięte: Newcastle United na zasadzie wolnego transferu sprowadziło 18-letniego Mehdiego Abeida, dotąd zawodnika Lens. Newcastle wygrał rywalizację o utalentowanego rozgrywającego z takimi klubami, jak Everton i Atletico Madryt. Trenerzy angielskiego klubu nie mieli wątpliwości, że Abeid jest właściwym wyborem po testach na St James' Park, które Francuz pozytywnie zaliczył na początku miesiąca.


Konto usunięte
Konto usunięte: Sevilla potwierdziła transfery dwóch zawodników, o których nieoficjalnie było wiadomo już od jakiegoś czasu. Andaluzyjski klub wzmocnili: Piotr Trochowski, któremu skończyła się umowa z Hamburger SV i zmienia barwy na zasadzie wolnego transferu oraz Manu del Moral, za którego zapłacono Getafe Madryt 5 milionów euro. Reprezentant Niemiec podpisał czteroletnią umowę, Hiszpan z kolei pięcioletnią. Obaj piłkarze mają 27 lat i ich zadaniem będzie usprawnienie gry ofensywnej "Sevillistas". Trochowski występuje w środkowej linii na pozycji ofensywnego pomocnika, del Moral gra w podobnym miejscu albo na skrzydle, może również wcielić się w rolę napastnika.


Konto usunięte
Konto usunięte: Legia Warszawa poważnie zastanawia się nad pozyskaniem bramkarza. Zespół, który od lat nie miał większych problemów z obsadą bramki, w tym sezonie stracił wiele goli. Postawa żadnego z trójki goalkeeperów (Wojciecha Skaby, Kostiantyna Machnowśkyjego oraz Marijana Antolovića) nie przypadła do gustu włodarzom stołecznego klubu. Na celowniku Legii od kilku tygodni znajduje się były bramkarz tego klubu, Jan Mucha. Słowak jest obecnie zawodnikiem Evertonu, w którym nie ma szans na grę. Piłkarz zapowiedział niedawno, że chętnie zagrałby ponownie w polskim klubie. Pozyskanie zawodnika przez drużynę z Łazienkowskiej wydaje się mało prawdopodobne. W grę wchodzi jednak opcja rocznego wypożyczenia. Alternatywą w przypadku fiaska rozmów z Evertonem, ma być zatrudnienie Jerzego Dudka, który kilka dni temu pożegnał się z Realem Madryt. Polak posiada własną kartę zawodniczą, więc za jego transfer nie trzeba będzie zapłacić. Problemem mogą być jednak żądane zarobki gracza. Stołeczny klub jest podobno w stanie zaproponować 38-letniemu piłkarzowi kwotę 50 tysięcy złotych miesięcznie. To około dziesięciu razy mniej niż wynosiły zarobki Dudka w Realu...


Dudek w Legii :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.