tibauld
tibauld
  24 maja 2011 (pierwszy post)

Przychodzi czas odświeżenia składów w klubach. Nowe wyzwania powodują to, że kluby zaczynają szukać nowych wzmocnień, uzupełnień składu. Stąd też czas na nowy temat o tym! :D

Także panowie do dzieła! Pisać kto i kogo kupił. Bez zbędnego nabijania! :ninja:

tibauld
tibauld
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Perišić w Dortmundzie Borussia Dortmund zapłaciła 5 milionów euro za Ivana Perišića z Club Brugge. Perišić podpisał pięcioletnią umowę z nowym pracodawcą. Wiadomość została potwierdzona przez samego zawodnika na stronie belgijskiego klubu. 22-letni Chorwat przenosi się do Bundesligi jako najlepszy zawodnik ligi belgijskiej, a także król strzelców tych rozgrywek z 22 bramkami na koncie w zakończonym sezonie. Jego nominalną pozycją jest ofensywna pomoc, jednak równie dobrze może występować w ataku.


No to mistrz się wzmacnia! :D
tibauld
tibauld
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Świeżo upieczony mistrz Holandii, Ajax Amsterdam, potwierdził pozyskanie pomocnika reprezentacji Holandii, Theo Janssena, z Twente Enschede. 29-letni zawodnik wydatnie przyczynił się do wywalczenia w ostatnim sezonie przez jego zespół wicemistrzostwa kraju, pucharu Holandii po zwycięstwie z Ajaksem, oraz ćwierćfinału Ligi Europejskiej. W rozgrywkach 2009/2010 wywalczył ze swoim klubem mistrzostwo Eredivisie.


Kwota transferu nie została ujawniona, piłkarz podpisał dwuletnią umowę.
Renifer
Renifer
  24 maja 2011

@tibauld:
Już :szok:

Konto usunięte
Konto usunięte: W oświadczeniu na swojej oficjalnej stronie Juventus poinformował o podpisaniu kontraktu z dotychczasowym zawodnikiem Milanu Andreą Pirlo. Umowa obowiązywać będzie od 1 lipca tego roku do 30 czerwca 2014.

Pirlo to świetny piłkarz z "złotej ery" włoskich pomocników razem z Tottim Alex'em Gattuso czy Di Vaio.

Ptaszki ćwierkają że Osman Chavez nie będzie już piłkarzem Wisły.
Ponoć krakowscy działacze nie chcą płacić za wolnego przez pół roku zawodnika [ tak miał półroczną lukę w kontrakcie] 100 000 [0] dolarów.
Nie pamiętam o ile dokładnie chodziło ale to tylko 900 000 różnicy :ziober2:

Tshibamba zostanie wypożyczony na kolejne pół roku do II ligowej greckiej Larisy.
Z Kolejorza raczej odejdzie Grzegorza Kasprzika, Semir Stilić, niepewne są dalsze losy Jana Zapotok oraz Seweryna Gancarczyka który na łamach ukraińskich mediów nie ukrywał, że chciałby wrócić do tamtejszej ligi. Nieoficjalnie mówi się o jego byłym klubie, Metaliście Charków.
Gutek909
Gutek909
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: "Dawno temu powiedziałem, że jeśli będę chciał odejść, to powiem o tym publicznie. Ten moment właśnie nadszedł. Dlatego wypełniam swoją obietnicę i oto jestem. Trudno jest mi się rozstać z Atleti. To mnie boli i smuci. Jednak łatwo mogę wytłumaczyć dlaczego to robię"


W hiszpańskich mediach najwięcej mówi się obecnie o Manchesterze City, ale wymienia się także Chelsea, Milan i Inter. Oczywiście nikt nie zapomina o Realu Madryt...

jak dla mnie zdecydowane :nie: dla transferu tego zawodnika do Realu!
tibauld
tibauld
  24 maja 2011
Renifer
Renifer: @tibauld: Już

A kiedy, jak karuzela się rozpędza? :ziober2:

Renifer
Renifer: W oświadczeniu na swojej oficjalnej stronie Juventus poinformował o podpisaniu kontraktu z dotychczasowym zawodnikiem Milanu Andreą Pirlo. Umowa obowiązywać będzie od 1 lipca tego roku do 30 czerwca 2014. Pirlo to świetny piłkarz z "złotej ery" włoskich pomocników razem z Tottim Alex'em Gattuso czy Di Vaio.

Tak, złotej ery, która miała miejsce jakiś czas temu. Prosisz się o Cl. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: 30-letni brazylijski bramkarz, Artur Moraes, znany jako "Artur" rozwiązał kontrakt z Romą i podpisał czteroletnią umowę z Benficą Lizbona. W bieżącym sezonie, Artur występował na wypożyczeniu w Sportingu Braga, z którym doszedł do finału Ligi Europejskiej. Jego drużyna w półfinale wyeliminowała...Benficę. Artur jest wychowankiem Cruzeiro Belo Horizonte. W swojej karierze występował także w takich klubach jak AC Siena oraz Cesena.
Gutek909
Gutek909
  24 maja 2011
Renifer
Renifer: Seweryna Gancarczyka który na łamach ukraińskich mediów nie ukrywał, że chciałby wrócić do tamtejszej ligi. Nieoficjalnie mówi się o jego byłym klubie, Metaliście Charków.

krzyż na drogę!
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: cytat: "Dawno temu powiedziałem, że jeśli będę chciał odejść, to powiem o tym publicznie. Ten moment właśnie nadszedł. Dlatego wypełniam swoją obietnicę i oto jestem. Trudno jest mi się rozstać z Atleti. To mnie boli i smuci. Jednak łatwo mogę wytłumaczyć dlaczego to robię" W hiszpańskich mediach najwięcej mówi się obecnie o Manchesterze City, ale wymienia się także Chelsea, Milan i Inter. Oczywiście nikt nie zapomina o Realu Madryt... jak dla mnie zdecydowane dla transferu tego zawodnika do Realu!


Ale o kogo chodzi

:lol:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 maja 2011
LeonGrande
LeonGrande: Ale o kogo chodzi

Kun pewnie :ninja:
...Ignorance is bliss...
tibauld
tibauld
  24 maja 2011
LeonGrande
LeonGrande: Ale o kogo chodzi

o Aguero. :ziober2:
To Ty nie wiesz? :rotfl:

Nie no wychodzę! :rotfl:
Gutek909
Gutek909
  24 maja 2011
LeonGrande
LeonGrande: Ale o kogo chodzi

haha no nie podałem imienia, ale myślałem, że wszyscy się skapną haha :D w końcu którego piłkarza Atleti mogą chcieć takie kluby :P
Gutek909
Gutek909
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Villarreal zyskał przewagę w kwestii zakontraktowania Sergio Canalesa, który jedną nogą jest już w zespole submarino amarillo. Gracz Królewskich może być pierwszym wzmocnieniem prezesa Roiga przed operacją "Liga Mistrzów".

Transfer ma wynieść od 10 do 12 mln ojro, oczywiście Real zaklepie sobie prawo pierwokupu tego piłkarza.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  24 maja 2011
RexMundi
RexMundi: Kun pewnie

Konto usunięte
Konto usunięte: o Aguero.

Konto usunięte
Konto usunięte: mogą chcieć takie kluby :P

Wybaczcie, zwyczajnie zmylil mnie na koncu Milan bo nic nie wiem o zainteresowaniu Kunem :mrgreen: predzej Inter go kupi.

Garstka spekulacji odnosnie nowych twarzy Milanu, zobaczymy co sie sprawdzi, wroce tu na koniec okienka i zobacze!

Konto usunięte
Konto usunięte: W mediach coraz więcej mówi się o zainteresowaniu Milanu 22-letnim defensywnym pomocnikiem Tottenhamu - Sandro. Według ostatnich doniesień władze klubu przy via Turati chcą zaoferować Kogutom za usługi Brazylijczyka kartę 27-letniego Mathiew Flaminiego.


Konto usunięte
Konto usunięte: Słowak Marek Hamšík, zawodnik Napoli, którego nazwisko jest ostatnio wymieniane wśród potencjalnych celów transferowych Milanu, wypowiedział się na ten temat dla Sme: "To wspaniałe, że Milan jest mną zainteresowany. Jednak gdy pojawi się oferta, najpierw będę musiał porozmawiać z Napoli. Chciałbym spróbować gry w klubie, który regularnie walczy o Scudetto i Ligę Mistrzów."


Konto usunięte
Konto usunięte: AC Milan ma zamiar wyłożyć 18 mln funtów aby sprowadzić w lecie na San Siro pomocnika Chelsea Londyn, Michaela Essiena. Niespełna 29-letni Essien w przeszłości był już kilkakrotnie łączony z przeprowadzką do Mediolanu, jednakże w obecnej chwili Milan wydaje się być bardziej niz kiedyś zdeterminowany do tego aby zakontraktować zawodnika


Konto usunięte
Konto usunięte: Według Corriere dello Sport pomocnik Bayernu Monachium - Franck Ribery jest gotowy zmienić barwy klubowe, co jest konsekwencją słabego sezonu w wykonaniu Bawarczyków. Usługami Francuza zainteresowanych jest kilka czołowych europejskich klubów, a teraz do wyścigu po zawodnika Bayernu miałby się włączyć również Milan. Włodarze klubu z via Turati są skłonni zaoferować nawet 35 mln € by ściągnąć pomocnika, który będzie w stanie godnie zastąpić Pirlo


Konto usunięte
Konto usunięte: Media sugerują, że Milan może być zainteresowany usługami 29-letniego bramkarza Fenerbache - Volkana Demirela. Turecki golkiper zaczynał profesjonalną karierę w Kartalspor, a w 2002 roku dołączył do klubu z Istambułu. Reprezentant Turcji stał się wkrótce kluczowym zawodnikiem swojego zespołu i od tamtej pory zaliczył ponad 150 ligowych występów.


:ninja:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  25 maja 2011

skoro juz jest temat to zapostuje tutaj :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: fot. Reuters Piłkarze Barcelony koncentrują się na kulminacyjnym momencie sezonu, jakim będzie finał Ligi Mistrzów przeciwko Manchesterowi United, tymczasem w biurach klubu trwają przygotowania do nowych rozgrywek. Włodarze i trener Dumy Katalonii bardzo poważnie zastanawiają się nad złożeniem oferty zakupu napastnika Santosu, Neymara.

cip cip Neymar, chodź do Barcy :w00t:
Konto usunięte
Konto usunięte: fot. Reuters Gwiazdor Bayernu Monachium, Arjen Robben, rozważa opuszczenie zespołu z Bawarii w czasie letniego okienka transferowego - informuje niemiecka prasa. Kandydaci: Manchester City, Inter Mediolan.
Renifer
Renifer
  25 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, złotej ery, która miała miejsce jakiś czas temu. Prosisz się o Cl.

Oj tam oj tam :D Nie czepiaj się :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Niemieckie media od kilku tygodni informują, że polski pomocnik, wyróżniająca się postać w drużynie Fiołków, nie zamierza występować w 3. lidze i prawdopodobnie opuści Osnatel-Arena. Zainteresowane Tyrałą są drugoligowe Union Berlin i Energie Cottbus. Mało realne jest z kolei, by 21-latek powrócił do ekstraklasy, w której w barwach Borussii Dortmund w latach 2006-2007 zaliczył 7 występów.

A może by tak sobie w Polszy pokopał :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Klub ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al Wasl Dubaj, którego niedawno trenerem został Diego Maradona, chce kupić napastnika Atletico Madryt Diego Forlana.

Forlan to ciekawy przykład piłkarza o którego biją się najbardziej egzotyczne kluby ;]
Konto usunięte
Konto usunięte: Edi Andradina nie przedłuży kontraktu z Koroną Kielce. Piłkarz odejdzie z kieleckiej drużyny po zakończeniu sezonu, bowiem wtedy kończy mu się kontakt

Czy Edi znów kogoś zapłodnił i ucieka :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.