NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 maja 2011 (pierwszy post)

Trzeba wyprzedzić Fejka :ziober2:

Program gier:




tabela :




Jak typujecie?
Najlepszy/najnudniejszy mecz?
Gdzie padnie niespodzianka?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  22 maja 2011
Renifer
Renifer: nadal ma teoretyczne szanse na LE

tak bardzo matematyczne :rotfl:

tymczasem ciekawy mecz w Zabrzu !
Polonia juz prowadzi, strzelił był zawodnik Ruchu :ziober2: Tomek Brzyski.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  22 maja 2011
Renifer
Renifer: i nadal ma teoretyczne szanse na LE.

Sam chyba sobie zdajesz sprawe, ze to nie ten sam Lech co w grupowej rywalizacji LE, nie ta forma. Daje im z 5 % szans, na zajecie pucharowego miejsca, konkurencja ogromna, obstawalbym przy ostatecznej kolejnosci Wisla, Legia, Jaga/Lechia.

Renifer
Renifer: Jaki ma sens obwinianie trenera z przypadkowe zagranie ręką w polu karnym czy wielbłąd stoperów?

Chodzilo mi o spojrzenie z perspektywy czasu, gdy przyszedl do Lecha, moim zdaniem slaby jest i tyle. Ale jak czytam tutejszych kibiców Lecha, to raczej jestes odosobniony w popieraniu Hiszpana.

Konto usunięte
Konto usunięte: spadną na 9. lokatę :D

Kazde miejsce ponizej pierwszej trójki to dla takiego klubu jak Lech porazka, patrzac na budzet i pilkarzy.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  22 maja 2011

No i sukcesy w LE Lecha to zasluga Zielinskiego, a nie Bakero.

Renifer
Renifer
  22 maja 2011
LeonGrande
LeonGrande: Sam chyba sobie zdajesz sprawe, ze to nie ten sam Lech co w grupowej rywalizacji LE, nie ta forma. Daje im z 5 % szans, na zajecie pucharowego miejsca, konkurencja ogromna, obstawalbym przy ostatecznej kolejnosci Wisla, Legia, Jaga/Lechia.

Lech w LE spinał dupsko a ligę olał i teraz jest jak jest.

LeonGrande
LeonGrande: Chodzilo mi o spojrzenie z perspektywy czasu, gdy przyszedl do Lecha, moim zdaniem slaby jest i tyle. Ale jak czytam tutejszych kibiców Lecha, to raczej jestes odosobniony w popieraniu Hiszpana.

Miał przyjść Petrescu ale chciał za dużo siana, Kasperczak wolał Wisłę/Kalwalę a Bakero był tak naprawdę trzecim wyborem.
Większość kibiców jest rozpuszczona i sobie na wyobrażali że pokonaliśmy najbogatszy klub na świecie to ligę wygramy w cuglach.
Bakero ma przeszłość jak żaden trener w Ekstraklasie , znajomości odnosił prawdziwe sukcesy jako piłkarz.
Wiem wiem nie powinno mieć to przełożenia w stosunku do trenerki ale ta liga jest tak słaba że oni powinni fruwać a nie ledwo co przebierać nogami.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  22 maja 2011
LeonGrande
LeonGrande: No i sukcesy w LE Lecha to zasluga Zielinskiego

exactly.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  22 maja 2011
Renifer
Renifer: Większość kibiców jest rozpuszczona i sobie na wyobrażali że pokonaliśmy najbogatszy klub na świecie

O ile pamietam Zielinskiego zwolnili na dzien przed meczem z Man City, wiec jaka tu rola Bakero?

Renifer
Renifer: Wiem wiem nie powinno mieć to przełożenia w stosunku do trenerki

Przyklad chociazby Maradony, swietny pilkarz, trener do dupy.
Tak samo jest z Bakero :ziober2:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  22 maja 2011

jednostronny mecz się robi w Chorzowie, 2:0 dla Polonii.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jednostronny mecz się robi w Chorzowie, 2:0 dla Polonii.

Oby i Slask zagral podobnie jak Polonia :ninja:
ech
Gutek909
Gutek909
  22 maja 2011

Bakero jest do wywalenia na mordę od razu po sezonie i naprawdę ciężko mi zrozumieć jego zwolenników..
Sorrki Renifer.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bakero jest do wywalenia na mordę od razu po sezonie i naprawdę ciężko mi zrozumieć jego zwolenników.. Sorrki Renifer.

wystarczy porównać osiągi Bakero jako szkoleniowca i współczynnik %-wygranych u niego waha się na poziomie 40-50%, dla przykładu u Jose Mourinho który piłkarzem był miernym ten współczynnik waha się w granicach 70% :D

LeonGrande
LeonGrande: Oby i Slask zagral podobnie jak Polonia ech

wywiad ze Smolarkiem po 1szej połowie "noo yy ee Ruch nas tak nie 'presował' i noo ten mogliśmy pograć se w piłke i ja tez grałem w piłke i jako napastnik miałem wiecej niz jedna szanse do strzelenia bramki ale no yy na szczescie (?) nie trafiłem w piłke no" :rotfl:
Renifer
Renifer
  22 maja 2011
LeonGrande
LeonGrande: O ile pamietam Zielinskiego zwolnili na dzien przed meczem z Man City, wiec jaka tu rola Bakero?

Po meczu z City Lech zagrał jeszcze 4 mecze w LE i tylko jeden przegrał.
Kibice Kolejorza zrobili się rozpuszczeni jak kibice Wisły tylko że nam wystarczył 1,5 sezonu a Wiśle 3-4 tytuły.
Konto usunięte
Konto usunięte: Bakero jest do wywalenia na mordę od razu po sezonie i naprawdę ciężko mi zrozumieć jego zwolenników.. Sorrki Renifer.

Wybaczam :rotfl:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  22 maja 2011
Renifer
Renifer: Po meczu z City Lech zagrał jeszcze 4 mecze w LE i tylko jeden przegrał.

To i tak nadal uwazam ze przynajmniej do konca grupowych rozgrywek byl owoc pracy Zielinskiego

No ale zalozmy ze podzielimy to po 4 spotkania pod wodza Z i B. (mecz z City oczywiscie podpinam pod Zielinskiego bo w jeden dzien Bakero nie zdazyl nawet z kazdym pilkarzem pogadac)

Jacek Zielinski
Juve - Lech 3:3
Lech - Salzburg 2:0
Man City - Lech 3:1
Lech - Man City 3:1
Bilans 2-1-1 bramki 9:7

Jose MArii Bakeo
Lech - Juve 1:1
Salzburg - Lech 0:1
Lech - Braga 1:0
Braga - Lech 2:0
Bilans 2-1-1 bramki 3:3

Jak dla mnie nawet te statystki bardziej przemawiaja mi za polakiem, mecze byly bardziej emocjonujace padalo wiecej bramek, co wazniejsze Lech zdobywal wiecej goli, ogolny bilans tez maja na plus w bramkach.

:ziober2:
Gutek909
Gutek909
  22 maja 2011
LeonGrande
LeonGrande: Jak dla mnie nawet te statystki bardziej przemawiaja mi za polakiem, mecze byly bardziej emocjonujace padalo wiecej bramek, co wazniejsze Lech zdobywal wiecej goli, ogolny bilans tez maja na plus w bramkach.

nawet w przegranym meczu z City Lech stwarzał sobie sytuację..
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  22 maja 2011

Polonia 3:0 Ruch.
Będzie nokaut.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 maja 2011

To HKS też o pucharach niech zapomina.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.