NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 maja 2011 (pierwszy post)

Trzeba wyprzedzić Fejka :ziober2:

Program gier:




tabela :




Jak typujecie?
Najlepszy/najnudniejszy mecz?
Gdzie padnie niespodzianka?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Rafaeloo88
Rafaeloo88
  22 maja 2011

Bakera zaś pewnie chciał grać na 1:0 :D chyba nie uczy się na błędach, ciekaw jestem jaki mądry klub go zatrudni w następnym sezonie

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekaw jestem jaki mądry klub go zatrudni w następnym sezonie

...Lech Poznań :rotfl:
Gutek909
Gutek909
  22 maja 2011

" Motyw jest krótki i wszystkim kibolom znany, wyj:cenzura:ebmy bakero, a w pucharach zagramy "

thomas893
thomas893
  22 maja 2011

A ja bym był ciekaw jakby się Lech prezentował, jakby Bakero przetrenował całe lato z zespołem i ściągnął kogoś, kogo upatrzył :woot: Jeśli go zostawią, to się przekonam, a jeśli nie, to zostanie to bez odpowiedzi :P

WueRZet
WueRZet
  22 maja 2011

To ja już wolę, abyś żył w niewiedzy, bądź ślepo wierzył, że byłoby zajebiście ;)

Te pół roku powinno starczyć, aby jakąś jakość ujrzeć i tak :P

thomas893
thomas893
  22 maja 2011

Nie no, jestem do niego anty nastawiony, ale ot taka ciekawość się we mnie zrodziła ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Posty: 9800

Chyba trzeba trochę ponabijać :ziober2:
Rafaeloo88
Rafaeloo88
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja bym był ciekaw jakby się Lech prezentował, jakby Bakero przetrenował całe lato z zespołem i ściągnął kogoś, kogo upatrzył Jeśli go zostawią, to się przekonam, a jeśli nie, to zostanie to bez odpowiedzi :P

to awans ale do I Ligi jak nic :D
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  22 maja 2011

zwycięzca PP (Legia) będzie grać od 3 rundy el. LE? :woot:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zwycięzca PP (Legia) będzie grać od 3 rundy el. LE?

Dokładnie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

podrywaczeg
Posty: 19 (po ~226 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
podrywaczeg
  25 maja 2011
2 KOLEJKI DO KONCA, PODSUMOWANIE 28 KOLEJKI eKSTRAKLASY-VID

Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek pozostały dwie niewiadome. Kto oprócz Legii zagra w Lidze Europy oraz kto spadnie z ekstraklasy? Najbliżej celu są zespoły Jagiellonii i Lechii, gdańszczanie pokonując Lecha w zasadzie pozbawili ich szans na udział w europejskich pucharach.
Niezwykle ciekawie wygląda walka o utrzymanie. Wciąż nie wiadomo jakie dwie drużyny spośród Cracovii, Polonii Bytom i Arki pożegnają się z ekstraklasą.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.