NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 maja 2011 (pierwszy post)

Trzeba wyprzedzić Fejka :ziober2:

Program gier:




tabela :




Jak typujecie?
Najlepszy/najnudniejszy mecz?
Gdzie padnie niespodzianka?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 maja 2011

Czy to jakaś zmowa i w tej kolejce w każdym meczu padnie samobój ?

Bramka dla Śląska bardzo ładna :tak:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  21 maja 2011

ale Śląsk dał tyłka :/
mam nadzieje ze Lechia jutro powalczy o puchary.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo możliwe, że Jose Maria Bakero pozostanie trenerem Lecha Poznań także w następnym sezonie. Tak ma się stać nawet wtedy, gdyby poznaniacy nie zapewnili sobie gry w europejskich pucharach. To decyzja, jaką podjął właściciel klubu Jacek Rutkowski. Mimo że nie wszyscy w radzie nadzorczej i na innych ważnych stanowiskach byli zwolennikami pozostawienia Hiszpana przy Bułgarskiej. To olbrzymie wsparcie dla Bakero przed trudną końcówką sezonu, ale ruch właściciela wcale nie wygląda na próbę pozytywnego zmobilizowania szkoleniowca. - Uważam, że po pół roku nie mogę oceniać pracy trenera - twierdzi Rutkowski. - Muszę dać mu szansę wykazania się w dłuższym okresie.

siemka poznaniaki :rotfl:
Gutek909
Gutek909
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: siemka poznaniaki

nie zostanie. mam nadzieje.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie zostanie. mam nadzieje.

ale widac prezesunio od pralek juz podjął decyzje :P
Renifer
Renifer
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam nadzieje ze Lechia jutro powalczy o puchary.

Chyba weszło :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: siemka poznaniaki


Konto usunięte
Konto usunięte: nie zostanie. mam nadzieje.

Mam nadzieje że zostanie :]
Każdy trener miał dużo czasu w Lechu, Bakero go dać nie chcą.
Nadal uważam że z niego może być pociacha.
Zresztą wolę Bakero od Skorży.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale widac prezesunio od pralek juz podjął decyzje

Gdzie to przeczytałeś :ziober2:?
Żadna decyzja nie została podjęta więc nie opowiadaj głupot.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  21 maja 2011
Renifer
Renifer: Gdzie to przeczytałeś ?

dzisiejszy Przegląd Sportowy

Renifer
Renifer: więc nie opowiadaj głupot.

pretensje do redakcji PS :rotfl: panie kuchenny :ziober2:

Renifer
Renifer: Zresztą wolę Bakero od Skorży.

gdzie idzie Skorża tam drużyna przegrywa mistrzostwo :rotfl:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lech Poznań znalazł następcę Semira Stilicia. Od nowego sezonu grę Kolejorza ma prowadzić 21-letni bułgarski ofensywny pomocnik Aleksander Tonew. Piłkarz CSKA Sofia podpisze kontrakt w Poznaniu na początku przyszłego tygodnia.
Renifer
Renifer
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Christo Stoiczkow pracuje dla Lecha Poznań - poinformowały bułgarskie media. Najsłynniejszy piłkarz w Bułgarii szuka w swoim kraju zawodników, którzy mogliby zasilić Kolejorza! Jeden z portali internetowych poinformował, że Stoiczkow pracuje na zlecenie trenera Bakero.

Konto usunięte
Konto usunięte: Opiekun lechitów może również liczyć na pomoc Lothara Matthausa, który jest selekcjonerem reprezentacji Bułgarii. To właśnie ten szkoleniowiec polecał Bakero takich piłkarzy jak Spas Delew, Apostoł Popow, czy Doko Madureira.

To mi najbardziej przemawia jeśli chodzi o prace Baska w Lechu.
Znajomości Piłkarze poleceni przez Stoiczkowa , Mattheusa czy Cruyff nie będą Brazylijczykami z Pogoni.
Możemy mieć lepszy scauting niż za Czyżewskiego , a tacy dyrektorzy sportowi jak Bednarz czy Jóźwiak przestaną się podniecać jednym ciekawym transferem i 10 niewypałami.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  21 maja 2011
Renifer
Renifer: Lothara Matthausa

to ten co ma zone Polkę :ziober2:

Renifer
Renifer: nie będą Brazylijczykami z Pogoni.

mogliby byc Brazylijczykami z Szachtara :ziober2:

poczekamy do okienka transferowego i zobaczymy co z tych zapewnien i gorących przyjaźni i znajomosci Bakero wyniknie.
Renifer
Renifer
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dzisiejszy Przegląd Sportowy

Szkoda że mam informacje z pierwszej ręki i to jest typowa kaczka dziennikarska.
Bakero będzie rozliczany dopiero po zakończeniu sezonu nie raz tak mówił Rudkowski.

Konto usunięte
Konto usunięte: pretensje do redakcji PS

Nie wierzę Tobie, mogłeś to tak samo sobie wymyślić jak to że Małecki przeprosił Saidiego.
Gutek909
Gutek909
  21 maja 2011
Renifer
Renifer: Nadal uważam że z niego może być pociacha.

no, ale na jakiej podstawie tak twierdzisz ? przecież on przegrał narazie wszystko co mógł, jeśli każdego meczu do końca sezonu nie wygramy to jesteśmy w ciemnej dupie za przeproszeniem.
i to niewystawianie Stilicia od pierwszej minuty :|
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  21 maja 2011
Renifer
Renifer: Nie wierzę Tobie, mogłeś to tak samo sobie wymyślić jak to że Małecki przeprosił Saidiego.

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Lech-Poznan-Jose-Maria-Bakero-ma-zostac-w-Lechu,artykul,108221,1,720.html

:ziew: pyrusku :ziober2:
Renifer
Renifer
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Lech-Poznan-Jose-Maria-Bakero-ma-zostac-w-Lechu,artykul,108221,1,720.html

I co mi po linku ?
Może w papierowym wydaniu piszą co innego :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: no, ale na jakiej podstawie tak twierdzisz ? przecież on przegrał narazie wszystko co mógł, jeśli każdego meczu do końca sezonu nie wygramy to jesteśmy w ciemnej dupie za przeproszeniem.

Wszyscy psioczą na styl.
Tracimy najmniej bramek, mamy jednego świetnego napastnika drugi gra z mało.
Gdyby Bakero mógł by mieć większe zdanie przy transferach w Lechu nie było by Mikołajczaka i Ślusarskiego był by może Genkov czy Delev .
Dał bym mu po prostu jeszcze trochę czasu.

Konto usunięte
Konto usunięte: i to niewystawianie Stilicia od pierwszej minuty :|

Probierz nie wystawia Frankowskiego, nie każdy za sobą przepada.
Zresztą mamy na tyle szeroką kadre pomocników że musi siedzieć ktoś na ławce albo Kriviec albo Stilić.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  21 maja 2011
Renifer
Renifer: I co mi po linku ? Może w papierowym wydaniu piszą co innego

słowo w słowo to samo, moze w jakims kiosku dorwiesz papierówke :rotfl:
Gutek909
Gutek909
  21 maja 2011
Renifer
Renifer: Tracimy najmniej bramek,

dobra, ale trzeba jeszcze strzelać bramki..

Renifer
Renifer: mamy jednego świetnego napastnika

który pewnie po tym sezonie odejdzie :]

Renifer
Renifer: Gdyby Bakero mógł by mieć większe zdanie przy transferach w Lechu nie było by Mikołajczaka i Ślusarskiego był by może Genkov czy Delev .

tutaj nie ma co gdybać.. jest jak i jest i Bakero powinien sobie z tym poradzić, mamy najsilniejsza kadrę w Polsce..

Renifer
Renifer: Dał bym mu po prostu jeszcze trochę czasu.

nigdy nie byłem jego zwolennikiem i nigdy nie będę. Nie wiem co on będzie musiał zrobić żeby przekonać wielu kiboli do siebie.

Renifer
Renifer: Zresztą mamy na tyle szeroką kadre pomocników że musi siedzieć ktoś na ławce albo Kriviec albo Stilić.

kosztem wystawiania w pierwszym składzie Kiełba, Wilka, czy wystawianie za napastnikiem Injaca czy Murawskiego ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.