RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 marca 2011 (pierwszy post)


Przegląd wydarzeń z europejskich lig
...Ignorance is bliss...
tibauld
tibauld
  29 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Brazylijski napastnik reprezentujący obecnie barwy Santosu, Neymar przyznał, że chciałby trafić w przyszłości do Serie A. "Moim podstawowym celem jest gra w Serie A, przy czym jestem po prostu przede wszystkim zainteresowany ligami europejskimi. Wydaje mi się, że każdy chciałbym grać w Serie A. Obecnie jednak gram w Santosie i jestem tutaj szczęśliwy". W trakcie niedzielnego spotkania Szkocji z Brazylią zawodnik był obserwowany przez wysłannika Juve, Fabio Paraticiego. Jak informuje Corriere dello Sport na meczu byli również obecni działacze Barcelony, Chelsea i Manchesteru City. Zawodnik pokazał się wszystkim z dobrej strony, strzelając dla canarinhos dwie bramki. Nie dziwi więc zainteresowanie piłkarzem również takich firm jak Inter Mediolan czy Real Madryt. Santos będzie chciał za młodego piłkarza około 30 milionów euro.


Jestem ciekaw kto go pozyska i czemu chce się pchać do słabej ligi włoskiej. Nie lepiej by mu było w hiszpańskiej? :woot:
Juve nie dla psa kiełbasa :ziober2:
Renifer
Renifer
  29 marca 2011

Skład Polski na mecz z Grecją: Grzegorz Sandomierski - Łukasz Piszczek, Michał Żewłakow, Arkadiusz Głowacki, Maciej Sadlok - Sławomir Peszko, Dariusz Dudka, Ludovic Obraniak, Jakub Błaszczykowski, Adrian Mierzejewski - Robert Lewandowski.

tibauld
tibauld
  29 marca 2011

Niby coś tam trochę pokazali w ofensywie ale w obronie strasznie się gubili ci nasi piłkarze. Słabe to były dwa mecze. Optymistycznie nie nastrajają. Zwłaszcza, że rażą skutecznością, bardzo. ; )

egze
egze
  29 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Brazylijski napastnik reprezentujący obecnie barwy Santosu, Neymar przyznał, że chciałby trafić w przyszłości do Serie A.


ciekawie jest z tym Neymarem, bo dzisiaj prócz tego info czytałem też, że chce w Chelsea grać :rotfl:

Nie no chłopak jest na tyle utalentowany, że mam nadzieję, że trafi do Hiszpanii. Tam będzie mógł pokazać pełnię swoich umiejętności.

---------------------
A meczu Polski lepiej nie komentować. Mam wrażenie, że niektórzy zawodnicy grają o dwie klasy gorzej w reprezentacji niż w klubie (przykład Piszczka), ale też nie ma co im się dziwić, skoro na kadrze nie ma wypracowanych żadnych schematów gry.

Wyglądało to strasznie. Od początku grał taki Obraniak, który wyraźnie jest bez formy i bez ogrania meczowego, a Grosicki, który jest w gazie i w Turcji prezentuje świetną dyspozycję wchodzi na ostatnie kilkanaście minut :zonk:

Nie wiem po co nam Roger. Nie wiem jak będzie wyglądała nasza defensywa, skoro raz gra Glik (kiepsko), potem Jodłowiec.
WueRZet
WueRZet
  30 marca 2011

Żal, że Żewłakow musiał kończyć karierę reprezentacyjną w takim gównianym meczu i w tak gównianej atmosferze :and:

tibauld
tibauld
  30 marca 2011
egze
egze: ciekawie jest z tym Neymarem, bo dzisiaj prócz tego info czytałem też, że chce w Chelsea grać

Być może tak sie też wypowiada ; )

egze
egze: Nie no chłopak jest na tyle utalentowany, że mam nadzieję, że trafi do Hiszpanii. Tam będzie mógł pokazać pełnię swoich umiejętności.

To z pewnością. Lepiej dla niego by nie brał na początek, żadnego z dwóch liczących się klubów. Raczej taką Sevillę czy Valencię.

egze
egze: A meczu Polski lepiej nie komentować. Mam wrażenie, że niektórzy zawodnicy grają o dwie klasy gorzej w reprezentacji niż w klubie (przykład Piszczka), ale też nie ma co im się dziwić, skoro na kadrze nie ma wypracowanych żadnych schematów gry. Wyglądało to strasznie. Od początku grał taki Obraniak, który wyraźnie jest bez formy i bez ogrania meczowego, a Grosicki, który jest w gazie i w Turcji prezentuje świetną dyspozycję wchodzi na ostatnie kilkanaście minut

I tu masz absolutną rację. Szkoda, że czasem więcej wiedzą kibice niż selekcjoner. ;)

egze
egze: Nie wiem po co nam Roger. Nie wiem jak będzie wyglądała nasza defensywa, skoro raz gra Glik (kiepsko), potem Jodłowiec.

Tak samo Mierzejewski. Z pewnością jak zwykle kiepsko. ; )
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 marca 2011

Podsumowując ostatnie 2 mecze...
Gdzie jest Boruc, gdzie jest Kazimierczak ja sie kuwa pytam.

Renifer
Renifer
  30 marca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Gdzie jest Boruc,

W McDonald's.

LeonGrande
LeonGrande: gdzie jest Kazimierczak

To fakt Kaz jest w formie na reprezentacje.
Konto usunięte
Konto usunięte: Lionel Messi nie zagra w meczu towarzyskim reprezentacji Argentyny z Kostaryką. Gwiazdor Barcelony naciągnął mięsień przywodziciela w poprzednim spotkaniu towarzyskim z USA. Messi będzie musiał pauzować przez kilka dni.

Panika w Barcelonie.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 marca 2011
Renifer
Renifer: W McDonald's.

Bardzo zabawny jestes, tylko ze on obecnie jest najlepiej broniacym i regularnie grajacym bramkarzem , reszta to ogórasy.

Moim zdaniem wlasnie od Boruca powinno budowac sie sklad na euro.
Szczesny na lawke.

Renifer
Renifer: To fakt Kaz jest w formie na reprezentacje.

Ciekawi mnie czemu Smuda w ogole go nie widzi.
Renifer
Renifer
  30 marca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Bardzo zabawny jestes, tylko ze on obecnie jest najlepiej broniacym i regularnie grajacym bramkarzem , reszta to ogórasy. Moim zdaniem wlasnie od Boruca powinno budowac sie sklad na euro. Szczesny na lawke.


Dla mnie jest grubasem robiącym dym w szatni i poza boiskiem.
Od Boruca wolę Tytonia który robi furorę w Holandii, tak numerem 1 będzie Fabiański.
Uprzedzając twoje pytanie : Tak, nie lubię Borubara . Tak też bym go nie powoływał tak jak robi to Smuda. Nie, mam swoje zdanie.

LeonGrande
LeonGrande: Ciekawi mnie czemu Smuda w ogole go nie widzi.

Widocznie bardziej zachwyca go Mierzejewski bez brody niż Kazimierczak który strzela bramki.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 marca 2011
Renifer
Renifer: Dla mnie jest grubasem robiącym dym w szatni i poza boiskiem.

Gdyby tak bylo nie bronilby obecnie tak dobrze we Florencji, gdy on broni srednio druzyna zdobywa 1,1 pkt, gdy Frey bronil bylo to 0,9pkt.
Na korzysc jego rowniez przemawia srednia straconych goli.

Renifer
Renifer: Uprzedzając twoje pytanie : Tak, nie lubię Borubara

No tak, w sumie to analogiczna sytuacja jak z Grosickim.

Renifer
Renifer: niż Kazimierczak który strzela bramki.

Za Lenczyka odzyl i jest najskuteczniejszm graczem Slaska, po sezonie zacznie sie polowanie (Wisly,Legii,Lecha) na niego tak czuje.
Renifer
Renifer
  30 marca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Gdyby tak bylo nie bronilby obecnie tak dobrze we Florencji, gdy on broni srednio druzyna zdobywa 1,1 pkt, gdy Frey bronil bylo to 0,9pkt. Na korzysc jego rowniez przemawia srednia straconych goli.

Tylko ile meczy rozegrał Frey a ile Boruc .

LeonGrande
LeonGrande: No tak, w sumie to analogiczna sytuacja jak z Grosickim.

Dzięki za pamięć :ziober2:

LeonGrande
LeonGrande: Za Lenczyka odzyl i jest najskuteczniejszm graczem Slaska, po sezonie zacznie sie polowanie (Wisly,Legii,Lecha) na niego tak czuje.

Wisła może się skusi, Lech ma za dużo środkowych , a Legia tak czy tak kupi jakiegoś Nigeryjczyka o Ukraińskich korzeniach.
ChacTlaloc
ChacTlaloc
  30 marca 2011
egze
egze: Nie wiem po co nam Roger.

... jedne z niewielu zagrań jakie mi się wczoraj spodobało ,to własnie podanie Rogera do Grosika ......
ChacTlaloc
ChacTlaloc
  30 marca 2011
egze
egze: Nie wiem po co nam

Grzegorz Sandomierski - Łukasz Piszczek, Michał Żewłakow, Arkadiusz Głowacki, Maciej Sadlok - Sławomir Peszko, Dariusz Dudka, Ludovic Obraniak, Jakub Błaszczykowski, Adrian Mierzejewski - Robert Lewandowski.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.