ZmienieNick
ZmienieNick
  26 kwietnia 2009 (pierwszy post)

jak wam się podoba magazyn piłkarski Szybka piłka ?

koraspl
koraspl
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie narzekaj. To jeden z najlepszych polskich bramkarzy w historii.

Zalezy co rozumiemy przez slowo najlepszych.Osobiscie w Top 10 bramkarzy bym go nie umiescil z naszego kraju oczywisce...
boleslawianin
boleslawianin
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo to "trendy" jest być fajnym? Teraz ludzie ogłaszają publicznie, że są pedałami i do tego żydami aby być kontrowersyjnymi.

Poczekajmy co prowadzacy Szybkiej Pilki oglosza o sobie :ninja:
Moze sa tez razem :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja winie za to Korzeniowskiego. Do tej pory, pomimo iż mam kablówkę nie dysponuje TVP SPORT. Przecież to skandal.

Znow musze sie z Toba zgodzic...
Korzeniowski to fan tych swoich mityngów i tego typu dyscyplin... kiedys pamietam byly czasy ze LM byla we wtorki i srody... Mistrzostwa Europy i Swiata w publicznej... a obecnie coraz mniej pilki w publicznej, coraz mniej...
Rowniez nie posiadam tego kanalu TVP Sport, a place abonament... i to jest zenada!
Robia powoli prywatna tv z publicznej : / ciekawe jaki procent abonentow ma dostep do tego kanalu..

Konto usunięte
Konto usunięte: Prawami dysponuje Canal+ odsprzedał im tylko godzinny program oraz dwa mecze w ciągu sezonu.

Pozwolilem sobie troche na ironie : d

Konto usunięte
Konto usunięte: PS: Panowie komentujący skróty. Jest pewien pan, którego nazwiska nie pamiętam komentuje wydarzenia, jakby czytał raport . To doprowadza mnie do szaleństwa..

"ZAWODOWCY" :ziober2:
boleslawianin
boleslawianin
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale to nie był sarkazm, naprawdę ceniłem Wdowczyka jako eksperta.

Ależ ja tak samo, znał sie na tym co mówi
i bardzo profesjonalnie do tego podchodzil :) podobalo mi sie to.

Konto usunięte
Konto usunięte: i Gmoch

A ten od "zablooookuj klawiaaaature" i "pyrlo"

geniusz :ziober2: brac go do Szybkiej Pilki!
Freddie2007
Freddie2007
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: też prawda, ale skoro mają prawa do pokazywania tych skrótów to mogli by to jakoś normalnie zrobić, a nie taka gonitwa z czasem... :C

Wiec w TVP Sport mogli by zrobic 2 godzinny program ale oni wola zrobic krótszy ale dla szerszej publiki, staram sie docenic ich...

Konto usunięte
Konto usunięte: Słuchaj, bez internetu komputer byłby mi zbędny.

Dobrze wiec jesli nie mialbys kompa:ninja:
A w FM-a na czym bys gral:woot:
NeverMind1910
NeverMind1910
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe jaki procent abonentow ma dostep do tego kanalu..

W pakiecie mają platformy Polsatu i Canalu + :]

Konto usunięte
Konto usunięte: Zalezy co rozumiemy przez slowo najlepszych.Osobiscie w Top 10 bramkarzy bym go nie umiescil z naszego kraju oczywisce...

Nie będę tutaj robił rankingów, bo nie jest to tematem rozmowy.. Jednak Szczęsnego cenie wysoko.

Konto usunięte
Konto usunięte: geniusz brac go do Szybkiej Pilki!

Eee zajęty scoutingiem w PAO :P
Freddie2007
Freddie2007
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Rowniez nie posiadam tego kanalu TVP Sport, a place abonament... i to jest zenada

Ja nie place a tez nie mam, i to fakt jest tragiczne bo żużel musze w necie oglądac:and:
koraspl
koraspl
  26 kwietnia 2009

Zabrali mi TVP Sport z kablowki a dali Comedy Central :zonk:
Na TVP Sport taki klawy program jest 4-4-2.Mozna tam sluchac do znudzenia Gmocha i Engela:D.Prowadzacym jest oczywiscie Dariusz...

Konto usunięte
Konto usunięte: Korzeniowski to fan tych swoich mityngów i tego typu dyscyplin... kiedys pamietam byly czasy ze LM byla we wtorki i srody... Mistrzostwa Europy i Swiata w publicznej... a obecnie coraz mniej pilki w publicznej, coraz mniej... Rowniez nie posiadam tego kanalu TVP Sport, a place abonament... i to jest zenada!

Trzeba sie cieszyc ze wszystkie mecze Euro 2012 ma TVP ;D
Abonamet? prawde mowiac nigdy nie placilem i nie mam zamiaru ale teraz maja scigac slyszalem heheh
boleslawianin
boleslawianin
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W pakiecie mają platformy Polsatu i Canalu + :]

: |

czyli trzeba sobie kupic pakiet polsatu albo c + zeby moc ogladac kanal... publicznej tv

no parodia

Konto usunięte
Konto usunięte: Eee zajęty scoutingiem w PAO :P

To zart oczywiscie ? :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie place a tez nie mam,


Moim zdaniem kazdy powinien miec dostep do tego kanalu, tak samo jak ma dostep do tvp1 czy tvp2 ...

Moze sie to jeszcze zmieni choc watpie...
Freddie2007
Freddie2007
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zabrali mi TVP Sport z kablowki a dali Comedy Central Na TVP Sport taki klawy program jest 4-4-2.Mozna tam sluchac do znudzenia Gmocha i Engela:D.Prowadzacym jest oczywiscie Dariusz...

Dariusz,Stefan,Jacek i Jerzy to najgorszy piłkarski zestaw na świecie:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba sie cieszyc ze wszystkie mecze Euro 2012 ma TVP ;D

A ja bym wolal jakby bylo na Polsacie:tak:
NeverMind1910
NeverMind1910
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A w FM-a na czym bys gral

Nie grałbym. Grając w Fm'a zawsze pożytkuje czas na rozmowy, czytanie czy inne głupoty.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiec w TVP Sport mogli by zrobic 2 godzinny program ale oni wola zrobic krótszy ale dla szerszej publiki, staram sie docenic ich...

Dzisiejsza publiczność jest wyrozumiała i słusznie ! Dlaczego ktoś miałby płacić abonament, skoro jego pieniądze są używane do stworzenia takiego programu jak "Gwiazdy tańczą na lodzie".

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie place a tez nie mam, i to fakt jest tragiczne bo żużel musze w necie oglądac

Teraz zrozumiałeś, że telewizja publiczna wciska nam kit? :and:
boleslawianin
boleslawianin
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba sie cieszyc ze wszystkie mecze Euro 2012 ma TVP ;D Abonamet? prawde mowiac nigdy nie placilem i nie mam zamiaru ale teraz maja scigac slyszalem heheh

WOW

sukces bedzie Euro2012 na publicznej : D pytanie czy nie wrzuca meczy ciekawszych na kanal TVP SPORT :zonk:

by mnie krew zalała... jakby tak uczynili
koraspl
koraspl
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja bym wolal jakby bylo na Polsacie

Polsat pewnie podkupi cos od TVP...

Konto usunięte
Konto usunięte: Dariusz,Stefan,Jacek i Jerzy to najgorszy piłkarski zestaw na świecie

Ich analizy sa wrecz Boskie ;D
Freddie2007
Freddie2007
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz zrozumiałeś, że telewizja publiczna wciska nam kit?

ALe ja wiem o tym ze telewizja publiczna to jest żenada, w koncu rządzi nia czlowiek z mlodziezy wszechpolskiej lecz po prostu staram sie docenic to ze choc cos zrobili zeby pokazywac nasza ekstraklase bo np. meczy Polaków w TVP nie chce mi sie ogladac:and:
Freddie2007
Freddie2007
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pytanie czy nie wrzuca meczy ciekawszych na kanal TVP SPORT

Wszystkie 31 meczy bedzie w Tvp 1 i Tvp 2:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Polsat pewnie podkupi cos od TVP...

Oby:tak: Bo szkoda jakby Przemek Pełka czy Borek nie komentowali takiego wydarzenia, choc w sumie to juz ja bede po studiach i ja powinienem komentowac te mecze:ssh:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ich analizy sa wrecz Boskie ;D

Oni w ogole sie na pilce nie znaja...
koraspl
koraspl
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: sukces bedzie Euro2012 na publicznej : D pytanie czy nie wrzuca meczy ciekawszych na kanal TVP SPORT by mnie krew zalała... jakby tak uczynili

Oczywista sprawa jest ze na TVP SPort beda mecze .Na wszystkich kanalach publicznej beda lecialy...Do 2012 to juz wszyscy raczej beda mieli ten TVP SPort
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.