ZmienieNick
ZmienieNick
  26 kwietnia 2009 (pierwszy post)

jak wam się podoba magazyn piłkarski Szybka piłka ?

Freddie2007
Freddie2007
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ruszał się identycznie, jak kacap na EURO.

To niepotrzebne:nie:
Jak ja kiedys powiedzialem na czarnoskórego na angielskim w liceum Nyga to dostalem zjebke:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Szpaku nie zna nazwisk piłkarzy a komentuję. A przecież będziesz obok siebie miał pomoc, i skoroszyt przygotowanych przez innych notatek..

Najpierw to ja musze studia skonczyc a potem dostac sie gdzies do mediow co bez znajomosci jest praktycznie niemozliwe:nie:
NeverMind1910
NeverMind1910
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Najpierw to ja musze studia skonczyc a potem dostac sie gdzies do mediow co bez znajomosci jest praktycznie niemozliwe

Ponieważ ja będę lepszy :)

Konto usunięte
Konto usunięte: To niepotrzebne Jak ja kiedys powiedzialem na czarnoskórego na angielskim w liceum Nyga to dostalem zjebke

Nie interesują mnie moralne rozmowy. Wracając do historii mam prawo do wyrażania swoich opinii w kierunku narodu Rosyjskiego i Niemieckiego w sensie negatywnym.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nyga to dostalem zjebke

Jak wyzwałem Olisadebe od podatnego na kontuzje nygusa, od razu zarzucili mi rasizm. Trzeba uważać, na słowa nie nygus, tylko leń :ninja:
Freddie2007
Freddie2007
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ponieważ ja będę lepszy :)

Ty masz jeszcze sporo czasu, ja juz zdaze na emeryture pójsc...

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie interesują mnie moralne rozmowy.

I znow jakas negacja:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Rosyjskiego i Niemieckiego

z małych liter bo to przymiotniki...

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wyzwałem Olisadebe od podatnego na kontuzje nygusa, od razu zarzucili mi rasizm. Trzeba uważać, na słowa nie nygus, tylko leń

:zonk:
Freddie2007
Freddie2007
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: koraspl

Ogladaj Sportowa Niedziele bedzie o rewolucji w skokach:lol:
koraspl
koraspl
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogladaj Sportowa Niedziele bedzie o rewolucji w skokach

Czytalem juz o tym na skijumping.pl ;P
WueRZet
WueRZet
  26 kwietnia 2009

Wychowałem się na magazynie "Gol" i każdy inny, który widziałem od jego czasów był znacznie gorszy. Nawet lansowane przez wielu programy w C+ :tak:

tibauld
tibauld
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak wam się podoba magazyn piłkarski Szybka piłka ?

jest taki trochę średnio na jeża :tak: Śmieszy to, że były sędzia piłkarski ocenia kolegów i ich krytykuje, przecież błędów nie da się wykluczyć, aczkolwiek niektóre potrafią dawać po oczach ;P
Prowadzony jest w iście tytułowym zamierzeniu, trochę na prawdę za szybki ten magazyn, Szczęsny być może jest dobrym komentatorem, choć jak dla mnie jest jakiś taki trochę za bucowaty :tak:
A tak w ogóle podsumowując ten program, to dobrze, że istnieje, bo można w skrócie przynajmniej dowiedzieć się co na naszych boiskach w trawie piszczy :mrgreen:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wychowałem się na magazynie "Gol"

Ja tak samo i ta czołówka... "Teraz, teraz, teraz, teraz goool" :rock:
mrafal88
mrafal88
  27 kwietnia 2009

Jaka Liga taki program czyli.... :D

Carlsb
Carlsb
  27 kwietnia 2009

Gol to laskowski prowadził, a wiadomo że kto jak kto ale on jest naprawdę dobry..ma wiedzę, dykcję..jeżeli chodzi o mnie to jego komentarz mi odpowiada...

poza tym Gol.. Panowie..młodzi byliśmy, wszystko było piękne i łatwe:) i nie wiele nam do szczęścia potrzeba było:) teraz wymagania mamy większe..co nie znaczy że obecne programy są lepsze od dawnego Gola...

kiedyś też oglądałem Eurogoals na Eurosporcie.. oglądałem i był super.. ostatnio natknąłem się na Eurgoals ... też już nie miał tej otoczki co kiedyś..

Carlsb
Carlsb
  27 kwietnia 2009

*Laskowski tam miało być....

NeverMind1910
NeverMind1910
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym Gol.. Panowie..młodzi byliśmy, wszystko było piękne i łatwe:) i nie wiele nam do szczęścia potrzeba było:) teraz wymagania mamy większe..

Ciekaw, ile ja miałem wówczas lat.. A już nie opuszczałem żadnego programu.. Kibic w czepku urodzony :)

Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś też oglądałem Eurogoals na Eurosporcie.. oglądałem i był super.. ostatnio natknąłem się na Eurgoals ... też już nie miał tej otoczki co kiedyś..

Prowadził to nawet Mateusz Borek. Jednak ten program nie ma polskiej ligi, jednak fajnie był prowadzony. Pamiętam, że śmigał o 18.
hydeparkowy
hydeparkowy
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Prowadził to nawet Mateusz Borek. Jednak ten program nie ma polskiej ligi, jednak fajnie był prowadzony. Pamiętam, że śmigał o 18.


do dzisiaj Borek to prowadzi, tylko teraz to już nie to samo :C
Carlsb
Carlsb
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekaw, ile ja miałem wówczas lat.. A już nie opuszczałem żadnego programu.. Kibic w czepku urodzony :)


hehe bo wtedy był okres hegemonii Legii i Widzewa :) cała Warszawa i cała Łódź od bobasa po emeryta oglądała Gola:)

Konto usunięte
Konto usunięte: jednak fajnie był prowadzony.


szybki przelot najważniejszych lig i co najważniejsze każdego meczu z tych lig:) 10 lat temu, gdy jeszcze neta nie miałem to Eurogoals był dla mnie kopalnią informacji o zagranicznych ligach:)
kubanart
kubanart
  3 maja 2009

Orange Ekstra klasa był lepszy

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.