ZmienieNick
ZmienieNick
  26 kwietnia 2009 (pierwszy post)

jak wam się podoba magazyn piłkarski Szybka piłka ?

boleslawianin
boleslawianin
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest Telewizja Publiczna a nie prywatny kanał sportowy wiec tu czas jest ograniczony

Ja wszystko rozumiem, ale mozna wybrac taka pore zeby pokazac obszerniejsze fragmenty, dluzsze komentarze pomeczowe... omówienia dokladniejsze

nie masz wrazenia ze oni to prowadzą jakby ich ktos gonil z siekiera :ziober2:

a dokladnie Farfał :rotfl: czy kto tam jest obecnie prezesem

"Nie zmiescicie sie w czasie, obetne Wam wynagrodzenie o 70% "
NeverMind1910
NeverMind1910
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyzby nie mieli lepszych ? no przepraszam, jak dla mnie mega porazka tamtego magazynu to byli prowadzacy.

Nie mniej jednak Dariusz Wdowczyk w roli eksperta spisywał się znakomicie. Mówił mądrze, dobrze, ładnie i logicznie. Niestety teraz to tylko Dariusz W

Konto usunięte
Konto usunięte: Choc prowadzacy wydaje mi sie, ze sa lepsi od tych z tvn-u.

Według mnie prowadzący powinien stworzyć klimat. Taki jest na Canalu +, tu go nie ma.. Więc nie ocenie tych komentatorów pozytywnie. Poza tym "ten klimat" widziałem jeszcze tylko na Polsacie podczas EURO czy wcześniej magazynu 2x45 który był o niebo lepszy od Cafe Futbol.

Konto usunięte
Konto usunięte: I nawet mnie rozbawil tekst dzisiaj z tą "inną" wodą jednego z prowadzacych pojechali ostro z tym znawcą derbów : D

Nie oglądałem..

Konto usunięte
Konto usunięte: To jest Telewizja Publiczna a nie prywatny kanał sportowy wiec tu czas jest ograniczony

Nawet po 22, mieli czas ograniczony chociaż ramówka po programie była skromna. Jeżeli nie potrafią się za coś zabrać, niech tego nie robią.
Freddie2007
Freddie2007
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a dokladnie Farfał

Ten Pan to jest z mlodziezy wszechpolskiej:Zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja wszystko rozumiem, ale mozna wybrac taka pore zeby pokazac obszerniejsze fragmenty, dluzsze komentarze pomeczowe... omówienia dokladniejsze nie masz wrazenia ze oni to prowadzą jakby ich ktos gonil z siekiera

Moim zdaniem to i tak jest sukces ze w telewizji publicznej mozna ogladac wszystkie bramki i nawet niektore mecze na zywo po tylu latach posuchy:ninja:
Freddie2007
Freddie2007
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet po 22, mieli czas ograniczony chociaż ramówka po programie była skromna. Jeżeli nie potrafią się za coś zabrać, niech tego nie robią.

Nie narzekaj, bo gdyby nie net to gdzie bys ogladal bramki ?

Jak nie bylo wcale ekstraklasy w tv publicznej wszyscy narzekali teraz jak jest tez narzekaja eh Polacy:ninja:
ManOfTheMocz
ManOfTheMocz
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z pewnością osoba przypadkowa zdobywa z czterema klubami w Polsce mistrzostwo..


i o czym to świadczy, o tym, że potrafił się dobrze ustawić i do dzisiaj umie, dlatego jego syn gra w Arsenalu, a on występuje jako spec w TV :tak:
NeverMind1910
NeverMind1910
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie narzekaj, bo gdyby nie net to gdzie bys ogladal bramki ?

Canal+, ekstraklasa.tv . W innym razie prawa do programu wykupiłby TVN, czy nawet Polsat.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak nie bylo wcale ekstraklasy w tv publicznej wszyscy narzekali teraz jak jest tez narzekaja eh Polacy

Program ten jest żenujący.. Nic dziwnego, że wiąże się z nim krytyka. Sam lepiej bym go poprowadził :ninja:

A ten konkurs na kiks kolejki? Brak pytań :ninja:
boleslawianin
boleslawianin
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mniej jednak Dariusz Wdowczyk w roli eksperta spisywał się znakomicie. Mówił mądrze, dobrze, ładnie i logicznie. Niestety teraz to tylko Dariusz W

Wolalbym Dariusza W niz szanownego Pana Macieja Szczesnego ktory tylko szuka sposobnosci by wysmiac, wyszydzić sie z kogos :) tylko po co ? chce byc fajnym ?
nie wychodzi mu.

Konto usunięte
Konto usunięte: od Cafe Futbol.

Ech, ten program tez mi jakos nie podchodzi
i Mateusz Borek z Koltoniem na przeciwko w roli glownej, gwiazdeczki...

Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet po 22, mieli czas ograniczony chociaż ramówka po programie była skromna.

Otoz to...
Ale co sie dziwic, sport w tv publicznej zawsze mial OGRANICZONY czas :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ten Pan to jest z mlodziezy wszechpolskiej

[*]
:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem to i tak jest sukces ze w telewizji publicznej mozna ogladac wszystkie bramki i nawet niektore mecze na zywo po tylu latach posuchy

Musiala chyba byc mega promocja albo jaka wyprzedaz i nikt nie chcial kupic praw poza C+ :mrgreen:

Nomalnie szalenstwo, mozna obejrzec CZASEM mecze naszej ligi w tv publicznej, do czego to doszlo - LEPSZE CZASY nastaly, bo przeciez taki rarytas dla mas :rotfl:
Freddie2007
Freddie2007
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Canal+, ekstraklasa.tv . W innym razie prawa do programu wykupiłby TVN, czy nawet Polsat.

Przeciez sam mowiles ze ogladasz na Sopcascie czyli C+ nie posiadasz a wiec nie widzialbys wcale bramek nie majac neta:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Program ten jest żenujący.. Nic dziwnego, że wiąże się z nim krytyka. Sam lepiej bym go poprowadził A ten konkurs na kiks kolejki? Brak pytań

Lepsze to niz Salak w na TVN gdzie 90% rozmawiali o Legii:zonk:
Żenujace to jest narzekanie:and:
ManOfTheMocz
ManOfTheMocz
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak nie bylo wcale ekstraklasy w tv publicznej wszyscy narzekali teraz jak jest tez narzekaja eh Polacy


wszystkie bramki mogę sobie zaraz po meczu zobaczyć na ekstraklasa tv na sport pl więc taki magazyn w którym mało mają do powiedzenia jest zbędny moim zdaniem.
NeverMind1910
NeverMind1910
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i o czym to świadczy, o tym, że potrafił się dobrze ustawić i do dzisiaj umie, dlatego jego syn gra w Arsenalu, a on występuje jako spec w TV

Nie narzekaj. To jeden z najlepszych polskich bramkarzy w historii.

Konto usunięte
Konto usunięte: ? chce byc fajnym ?

Bo to "trendy" jest być fajnym? :ninja: Teraz ludzie ogłaszają publicznie, że są pedałami i do tego żydami aby być kontrowersyjnymi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Otoz to... Ale co sie dziwic, sport w tv publicznej zawsze mial OGRANICZONY czas :)

Ja winie za to Korzeniowskiego. Do tej pory, pomimo iż mam kablówkę nie dysponuje TVP SPORT. Przecież to skandal.

Konto usunięte
Konto usunięte: Musiala chyba byc mega promocja albo jaka wyprzedaz i nikt nie chcial kupic praw poza C+

Prawami dysponuje Canal+ odsprzedał im tylko godzinny program oraz dwa mecze w ciągu sezonu.

PS: Panowie komentujący skróty. Jest pewien pan, którego nazwiska nie pamiętam komentuje wydarzenia, jakby czytał raport :ninja: . To doprowadza mnie do szaleństwa..
Freddie2007
Freddie2007
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystkie bramki mogę sobie zaraz po meczu zobaczyć na ekstraklasa tv na sport pl więc taki magazyn w którym mało mają do powiedzenia jest zbędny moim zdaniem.

ALe nie kazdy w Polsce ma internet:nie:
koraspl
koraspl
  26 kwietnia 2009

Szpaka i Szarana powinni dac jako prowadzacych oni by rozkrecili ten program :rock:
W roli ekspertow oczywiscie Engel i Gmoch tudziez Strejlau,Piechniczek :lol2:

ManOfTheMocz
ManOfTheMocz
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie narzekaj. To jeden z najlepszych polskich bramkarzy w historii.


ale jakoś w reprezentacji tego udowodnić nie umiał :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: ALe nie kazdy w Polsce ma internet


też prawda, ale skoro mają prawa do pokazywania tych skrótów to mogli by to jakoś normalnie zrobić, a nie taka gonitwa z czasem... :C
NeverMind1910
NeverMind1910
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeciez sam mowiles ze ogladasz na Sopcascie czyli C+ nie posiadasz a wiec nie widzialbys wcale bramek nie majac neta

Słuchaj, bez internetu komputer byłby mi zbędny.

Konto usunięte
Konto usunięte: ALe nie kazdy w Polsce ma internet

Kwestia czasu, a jak nie wszyscy to większość, niestety..

Konto usunięte
Konto usunięte: Wolalbym Dariusza W

Ale to nie był sarkazm, naprawdę ceniłem Wdowczyka jako eksperta.
ManOfTheMocz
ManOfTheMocz
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szpaka i Szarana powinni dac jako prowadzacych oni by rozkrecili ten program W roli ekspertow oczywiscie Engel i Gmoch tudziez Strejlau,Piechniczek


zanim by Gmoch rozrysował taktykę to by im czasu antenowego brakło :lol2:

w ogóle to TVP powinna wykupić prawa do ligi greckiej :lol2: Gmoch byłby w swoim żywiole :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.