WueRZet
WueRZet
  24 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Nowy temat stworzony dla miłośników pięknego sportu jakim jest żużel, gdyż poprzedni urósł strasznie ;)

Dla przypomnienia drabinka ligowa.

Konto usunięte
Konto usunięte: EKSTRALIGA Apator Toruń Włókniarz Częstochowa Wybrzeże Gdańsk Unia Leszno Falubaz Zielona Góra Stal Gorzów Sparta Worcław Polonia Bydgoszcz 1 LIGA KM Ostrów Start Gniezno PSŻ Poznań GKM Grudziądz Row Rybnik Stal Rzeszów Unia Tarnów Lokomotiv Daugavpils II LIGA Kolejarz Rawicz Speedway Miszkolc Orzeł Łódź Kolejarz Opole KSM Krosno Polonia Piła Kaskad Równe Motor Lublin


Przypominam, żeby pisać wyłącznie na temat :ziober2:
Freddie2007
Freddie2007
  5 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale i tak szok, że znasz składy a nie wiesz kiedy kto z kim jedzie ^^

Jejku Marta, I liga jakos nie bardzo mnie podnieca wiec nie pamietam dokladnie kto z kim jedzie:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: a piszesz np. Unibax czy Apator? :D

A pisze tak bo to sa obecne nazwy tych klubow i tak je trzeba nazywac...
Poza tym robie to tez na zlosci Ci:tak:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jejku Marta, I liga jakos nie bardzo mnie podnieca wiec nie pamietam dokladnie kto z kim jedzie

Jako członek redakcji portali internetowych powinieneś takie podstawowe rzeczy wiedzieć.

[quote=Freddie2007]A pisze tak bo to sa obecne nazwy tych klubow i tak je trzeba nazywac...[/quote] ciekawa jestem kto Cię do tego zmusi.. Płacą Ci za reklame?
Freddie2007
Freddie2007
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawa jestem kto Cię do tego zmusi.. Płacą Ci za reklame?

Dobrze moze zle powiedzialem ze trzeba ale jak ekstraliga nazywa sie CenterNet Mobile Speedway Ekstraliga to pisząc o jakiejś kolejce trzba napisac ta pelna nazwe, tak samo jak druzyny żużlowe...
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze moze zle powiedzialem ze trzeba ale jak ekstraliga nazywa sie CenterNet Mobile Speedway Ekstraliga to pisząc o jakiejś kolejce trzba napisac ta pelna nazwe, tak samo jak druzyny żużlowe...

A niby dlaczego trzeba?
Ja bym się ze wstydu chyba spaliła, jakby miała swoim nazwiskiem podpisać coś, w czym występuje np. Intar Lazur czy Marma Hadykówka w innym niż prześmiewczym sensie ;D
Freddie2007
Freddie2007
  11 maja 2009

Wyniki ekstraligii:

Atlas-Apator 44:46 (co za mecz, pierwszy raz bylem na Olimpijskim na meczu w ktorym nie jechała Unia i nie zaluje, co prawda na trybunach biesiada doping gorszy niz Piasta Gliwice,puste trybuny ale jeśli ostatni łuk decyduje o wyniku meczu to musi byc on fascynujacy)

Stal-Włókniarz 39:51 - jak dla mnie sensacja:ninja:
Polonia-Falubaz 47:43 - mozna sie bylo tego spodziewac:tak:
Lotos-UNIA przełożony

I liga:
Rybnik - Grudziądz 58:34
Tarnów - Ostrów 55:38
Poznań - Rzeszów 41:48
Gniezno - Daugavpils 53:37

ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tarnów - Ostrów 55:38

haha co za wyjazd :lol2:

Atlas
Lotos

Dlaczego tylko w tych przypadkach użyłeś nazwy sponsora ?:)
Freddie2007
Freddie2007
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Atlas Lotos Dlaczego tylko w tych przypadkach użyłeś nazwy sponsora ?:)

Z przyzwyczajnia:tak:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z przyzwyczajnia

rozumiem ;D
W Tarnowie mają zabawnego komentatora ;D
"w Gdańsku odwołano mecz leszczyńskie Unii" - to Wybrzeże nie miało też jeździć?
"Start wygrywa z Deugavpilsem" - lol :D

A jak wyglądała sprawa z odwołaniem meczu? Dopiero jak pojechaliście do Gdańska czy wcześniej?
Freddie2007
Freddie2007
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W Tarnowie mają zabawnego komentatora ;D

We Wrocławiu tez maja dobrego spikera, w Gdańsko odwołano mecz Lotosu z Unią Tarnów:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: A jak wyglądała sprawa z odwołaniem meczu? Dopiero jak pojechaliście do Gdańska czy wcześniej?

Nie wiem, bo caly weekend bylem we Wrocku i tylko mi kumpel napisal ze odwolali, ale z tego co sie dowiedzialem dzisiaj to pojechali zawodnicy sie i kibice do Gdańska i dopiero na miejscu odwolali, i chodza sluchy ze Wybrzeze chcialo na sile odwolal bo wypadek mial Kroner i nie mieli by pelnego skladu:ssh:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: We Wrocławiu tez maja dobrego spikera, w Gdańsko odwołano mecz Lotosu z Unią Tarnów

:lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem, bo caly weekend bylem we Wrocku i tylko mi kumpel napisal ze odwolali, ale z tego co sie dowiedzialem dzisiaj to pojechali zawodnicy sie i kibice do Gdańska i dopiero na miejscu odwolali, i chodza sluchy ze Wybrzeze chcialo na sile odwolal bo wypadek mial Kroner i nie mieli by pelnego skladu

czyli kiepsko, kasa za przejazd poszla sie j.... ;D

http://msjspeedway.com/gallery/displayimage.php?album=402&pos=36
Milenka11990
Milenka11990
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Stal-Włókniarz 39:51 - jak dla mnie sensacja

Musze przyznać, że mnie ten mecz zaskoczył ale jak najbardziej pozytywnie ponieważ brałam pod uwagę to, że mogliśmy wczoraj przegrać a tu proszę jaka miła niespodzianka:)
Freddie2007
Freddie2007
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://msjspeedway.com/gallery/displayimage.php?album=402&pos=36

Doping przedni, 8 osób na "żylecie" :crylol:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Musze przyznać, że mnie ten mecz zaskoczył ale jak najbardziej pozytywnie ponieważ brałam pod uwagę to, że mogliśmy wczoraj przegrać a tu proszę jaka miła niespodzianka:)

ogólnie Stal zawodzi na całej lini.

Konto usunięte
Konto usunięte: Doping przedni, 8 osób na "żylecie"

no a jak ;D nas 8 osób w klatce, a trzepała nas ochrona z góry na dół, plecaki, kurtki wszystko;d jeszcze gdzieś z 10 ochroniarzy z nami w klatce, po 5 po bokach, nie ma co, niebezpiecznie w tym Tarnowie, no chyba, że bali się, że to my zadyme zrobimy :D
Freddie2007
Freddie2007
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no a jak ;D nas 8 osób w klatce, a trzepała nas ochrona z góry na dół, plecaki, kurtki wszystko;d jeszcze gdzieś z 10 ochroniarzy z nami w klatce, po 5 po bokach, nie ma co, niebezpiecznie w tym Tarnowie, no chyba, że bali się, że to my zadyme zrobimy :D

Szczerze przyznaje jestem pod wrazeniem Waszej postawy:tak:
Jechac w 8 do Tarnowa, wiadomo bylo ze mecz przegracie, ale dla Was wielki szacun:mrgreen:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze przyznaje jestem pod wrazeniem Waszej postawy Jechac w 8 do Tarnowa, wiadomo bylo ze mecz przegracie, ale dla Was wielki szacun

Wyjazd to wyjazd. w sumie okazało się, że powalczyli, prowadziliśmy parę razy. Najładniejszy mecz w sezonie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.