WueRZet
WueRZet
  24 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Nowy temat stworzony dla miłośników pięknego sportu jakim jest żużel, gdyż poprzedni urósł strasznie ;)

Dla przypomnienia drabinka ligowa.

Konto usunięte
Konto usunięte: EKSTRALIGA Apator Toruń Włókniarz Częstochowa Wybrzeże Gdańsk Unia Leszno Falubaz Zielona Góra Stal Gorzów Sparta Worcław Polonia Bydgoszcz 1 LIGA KM Ostrów Start Gniezno PSŻ Poznań GKM Grudziądz Row Rybnik Stal Rzeszów Unia Tarnów Lokomotiv Daugavpils II LIGA Kolejarz Rawicz Speedway Miszkolc Orzeł Łódź Kolejarz Opole KSM Krosno Polonia Piła Kaskad Równe Motor Lublin


Przypominam, żeby pisać wyłącznie na temat :ziober2:
Freddie2007
Freddie2007
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyjazd to wyjazd. w sumie okazało się, że powalczyli, prowadziliśmy parę razy. Najładniejszy mecz w sezonie.

Sam Nermark awansu Wam nie da:ninja:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sam Nermark awansu Wam nie da

To prawda :) Ale Ząbik ładnie jedzie, Gomólski także zaczyna wracać do formy ;) Awansu może nie będzie, ale na pewno też nie spadniemy.
Freddie2007
Freddie2007
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To prawda :) Ale Ząbik ładnie jedzie, Gomólski także zaczyna wracać do formy ;) Awansu może nie będzie, ale na pewno też nie spadniemy.

W sumie mi Was szkoda bo macie dwóch byłych mistrzów świata juniorów, jednego vice-mistrza i uczestnika Gp a i tak wszystko do tyłu:ninja:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie mi Was szkoda bo macie dwóch byłych mistrzów świata juniorów, jednego vice-mistrza i uczestnika Gp a i tak wszystko do tyłu

no cóż.. w Ostrowie każdy traci formę ;D
thomas893
thomas893
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://msjspeedway.com/gallery/displayimage.php?album=402&pos=36

czyżby ktoś pozował do fotki? :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Wyjazd to wyjazd.

wyjazd rzecz święta :rock: :P

Będzie zmiana coach'a? Już ostatnio było mówione, że coś jest na rzeczy :woot: Wiadomo kto mógłby ewentualnie zastąpić Grabowskiego? :]
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czyżby ktoś pozował do fotki? :P

to jest raczej poza pt. "co to ma być??"

Konto usunięte
Konto usunięte: wyjazd rzecz święta :P

wiadomo ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Będzie zmiana coach'a? Już ostatnio było mówione, że coś jest na rzeczy Wiadomo kto mógłby ewentualnie zastąpić Grabowskiego? :]

Tak i prezesa. Ale na kogo to tam nie wiem xD
thomas893
thomas893
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest raczej poza pt. "co to ma być??"

a może "co ja robię tu uuuuuuuuu..."? :nutki: ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak i prezesa. Ale na kogo to tam nie wiem xD

o prezesie info jest, a decyzję co do trenera odłożono na później... cierpliwi są ci działacze ;P

PS. co to za wycieczki rowerowe się robi po Osw i prawie we mnie wjeżdża? :jezyk:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a może "co ja robię tu uuuuuuuuu..."? ;P

tak, to na pewno to :jezyk2:

Konto usunięte
Konto usunięte: o prezesie info jest, a decyzję co do trenera odłożono na później... cierpliwi są ci działacze ;P

kogo ?:D

Konto usunięte
Konto usunięte: PS. co to za wycieczki rowerowe się robi po Osw i prawie we mnie wjeżdża?

Często tak robię :D
Znaczy jeźdzę rowerem po Ostrowie, nie w Ciebie wjeżdzam :) Przecież ładnie wyhamowałam i w ogóle nie było sytuacji wypadkogennej :P
koraspl
koraspl
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kogo ?:D

Niejaki Zenon Michas zostal prezesem KMO;D
Freddie2007
Freddie2007
  17 maja 2009

Dzisiaj dwa zaległe mecze w Ekstralidze:tak:
Apator-Falubaz (już trwa)
Lotos-Unia o 19 :ziober2:

thomas893
thomas893
  17 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież ładnie wyhamowałam i w ogóle nie było sytuacji wypadkogennej :P

jak nie, jak tak? ;P Gdyby nie mój genialny refleks, to naleśnik byś ze mnie zrobiła :jezyk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Niejaki Zenon Michas zostal prezesem KMO;D

dodam, że to prezes serków :lol2:

Apator-Falubaz 52:38
Wybrzeże - Unia 37:29 (po 11 biegach)
Kaaarlik
Kaaarlik
  17 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wybrzeże - Unia 37:29 (po 11 biegach)

Ciekawie :) Robi się gorąco :ziober2:
Freddie2007
Freddie2007
  17 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawie :) Robi się gorąco

Zrobilo sie wrecz upalnie, Vaculik nas utopił:lol:
Jesteśmy ciency no trudno, na wyjezdzie nie wygramy chyba nigdy, dobrze ze w Czewie w II kolejce Nicki nie jechał bo mamy chociaz 1pkt na wyjazdach:)
Bally znów sie skompromitowal, Adams mógł pojechac wiecej ale on juz tyle dla nas zrobil ze nie mozna go krytykowac, trudno taki sport Lotos u siebie naprawde bedzie grozny:)
Freddie2007
Freddie2007
  25 maja 2009

Mnie nie ma to nikt wyników nie wklei:and:

Unia-Sparta 49:41 (cienka ta Unia w tym roku:smutny:)
Falubaz-Stal 63:27 :szok2:
Apator-Włókniarz 53:37 (Apator na mistrza:ninja:)
Wybrzeże-Polonia 57:33 (jednak nie takie słabe to Wybrzeże)

I Liga:
Lokomotiv-Marma 63:28

koraspl
koraspl
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Apator na mistrza

Mozna bylo to przewidziec juz przed sezonem ;D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.