WueRZet
WueRZet
  24 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Nowy temat stworzony dla miłośników pięknego sportu jakim jest żużel, gdyż poprzedni urósł strasznie ;)

Dla przypomnienia drabinka ligowa.

Konto usunięte
Konto usunięte: EKSTRALIGA Apator Toruń Włókniarz Częstochowa Wybrzeże Gdańsk Unia Leszno Falubaz Zielona Góra Stal Gorzów Sparta Worcław Polonia Bydgoszcz 1 LIGA KM Ostrów Start Gniezno PSŻ Poznań GKM Grudziądz Row Rybnik Stal Rzeszów Unia Tarnów Lokomotiv Daugavpils II LIGA Kolejarz Rawicz Speedway Miszkolc Orzeł Łódź Kolejarz Opole KSM Krosno Polonia Piła Kaskad Równe Motor Lublin


Przypominam, żeby pisać wyłącznie na temat :ziober2:
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  22 czerwca 2009


Konto usunięte
Konto usunięte: Żużel: Stal Gorzów 49-41 Falubaz Zielona Góra (1000). Fani Falubazu na derbach Ziemi Lubuskiej zrobili "akcję" praktycznie niespotykaną na trybunach. Otóż trzech kibiców z Zielonej Góry weszło na trybunę gospodarzy, gdzie rozciągnęli (razem z trybuną gorzowian) sektorówkę z hasłem "Tylko Falubaz". Jakież musiało być zdziwienie kibiców Stali, gdy zobaczyli hasło sławiące lokalnego rywala na swoim sektorze.


Widzieliście to :lol: dla mnie to wstyd dla Stali.
I chyba akcja roku w żużlu :D
thomas893
thomas893
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzieliście to

jak to zobaczyłem, to padłem ze śmiechu :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=2bprl-wGqnc
zajebista akcja :lol2:
Freddie2007
Freddie2007
  22 czerwca 2009

To była akcja roku:lol2:
Fani Lecha i Legii podziwiają to nawet, naprawde szac dla kibiców z ZG:lol:

ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzieliście to dla mnie to wstyd dla Stali. I chyba akcja roku w żużlu :D

Pewnie juz wczoraj to widzialam ;D Ale akcja kozacka.
Konto usunięte
Konto usunięte: Fani Lecha i Legii podziwiają to nawet, naprawde szac dla kibiców z ZG

wszyscy to podziwiaja ;P
a idioci z Gorzowa się tłumaczą zalosnie ;d

Ogólnie w tej kolejce na żużlu dużo się działo, co chyba pewnym osobą sceptycznie nastawionym do ruchu kibicowskiego w tym sporcie da trochę do myślenia;d
Freddie2007
Freddie2007
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wszyscy to podziwiaja ;P a idioci z Gorzowa się tłumaczą zalosnie ;d

Najlepsze jak Ci kibice bo to podobno byli kibice Pogoni z którymi Falubaz ma sztamę przebrani za Stalowców uciekali później do sektora Falubazów, a za nimi ruszyli łysole którzy chcieli im włoić:crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie w tej kolejce na żużlu dużo się działo, co chyba pewnym osobą sceptycznie nastawionym do ruchu kibicowskiego w tym sporcie da trochę do myślenia;d

No były akcje:lol:
Ale świni nie wybacze:nie:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepsze jak Ci kibice bo to podobno byli kibice Pogoni z którymi Falubaz ma sztamę przebrani za Stalowców uciekali później do sektora Falubazów, a za nimi ruszyli łysole którzy chcieli im włoić

Po pierwsze to Flubaz nie ma sztamy z Pogonią, co więcej JESZCZE nie ma nawet układu, ale najprawdopodobniej niedlugo te kontakty co są ( i to tylko FhZG!!) przerodzą się w układ chuligański. Tak jak z BU Floty :) DO zgody tu jeszcze bardzo daleko !!
A to, że byli w brawach to też slyszałam ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: No były akcje Ale świni nie wybacze

biedny prosiak xD Takie brawy :rzygi:
mam go na tapecie, jak brat przyjedzie to się go zapytam co robił we Wrocławiu :lol2:
Freddie2007
Freddie2007
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Po pierwsze to Flubaz nie ma sztamy z Pogonią, co więcej JESZCZE nie ma nawet układu, ale najprawdopodobniej niedlugo te kontakty co są ( i to tylko FhZG!!) przerodzą się w układ chuligański. Tak jak z BU Floty :) DO zgody tu jeszcze bardzo daleko !! A to, że byli w brawach to też slyszałam ;D

Ja słyszałem od kumpla z ZG że mają sztamę:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: mam go na tapecie, jak brat przyjedzie to się go zapytam co robił we Wrocławiu

:crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Takie brawy :rzygi:

barwy*
Nie przesadzaj!!! :lol:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja słyszałem od kumpla z ZG że mają sztamę

Jeszcze nie. Tzn. utrzymują kontakty, wspierają się na meczach, ale oficjalnie układu nie ma. Pewnie niedługo to się zmieni, ale o SZTAMIE to w ogóle jeszcze nie ma mowy :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte:

nie będę wstanie się powstrzymać:D

Konto usunięte
Konto usunięte: barwy* Nie przesadzaj!!!

literówka ;]
nie no, żartuje :) bez napinki, po prostu fajna akcja.

btw. wnoszenie prosiaków na stadion jest legalne? :lol2:
Freddie2007
Freddie2007
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze nie. Tzn. utrzymują kontakty, wspierają się na meczach, ale oficjalnie układu nie ma. Pewnie niedługo to się zmieni, ale o SZTAMIE to w ogóle jeszcze nie ma mowy

Mi kumpel to tak opisał, cytuje z gg:
"bo my mamy sztame z kibcami pogoni szczecin i nasi ich przebrali w barwy Stali i oni poszli tam na ten sektor wzieli ta flage i krzykeneli "do góry ją kur... pojedziemy te yebane myszy!""
:crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: btw. wnoszenie prosiaków na stadion jest legalne?

Na Sparcie jest wszystko możliwe:wtf:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi kumpel to tak opisał, cytuje z gg: "bo my mamy sztame z kibcami pogoni szczecin i nasi ich przebrali w barwy Stali i oni poszli tam na ten sektor wzieli ta flage i krzykeneli "do góry ją kur... pojedziemy te yebane myszy!""

widać koleś jakiś netowy napinacz, niedoinformowany. Jeszcze gdyby powiedział układ, to bym uwierzyła, że po porstu przegapiłam moment podbicia, ale zgoda to niemożliwe :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Na Sparcie jest wszystko możliwe

:D hm, widocznie nie jest to niebezpieczny przedmiot :lol2:
Freddie2007
Freddie2007
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: widać koleś jakiś netowy napinacz, niedoinformowany. Jeszcze gdyby powiedział układ, to bym uwierzyła, że po porstu przegapiłam moment podbicia, ale zgoda to niemożliwe

On akurat wie wszystko bo praktycznie urodził się na stadionie i dla niego nic więcej nie istnieje niż Falubaz:lol2:
Mógłby domu nie mieć, pieniędzy byle by był Falubaz:lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: :D hm, widocznie nie jest to niebezpieczny przedmiot

Ja to zgłoszę do obrońców praw zwierząt:lol:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: On akurat wie wszystko bo praktycznie urodził się na stadionie i dla niego nic więcej nie istnieje niż Falubaz Mógłby domu nie mieć, pieniędzy byle by był Falubaz

To dlaczego pisze rzeczy niezgodne z prawdą? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja to zgłoszę do obrońców praw zwierząt

Ona ma bloga!! http://www.swinka-unia.blog.pl/
Freddie2007
Freddie2007
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To dlaczego pisze rzeczy niezgodne z prawdą? :D

Widocznie nie umiał użyć innego słowa:lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ona ma bloga!! http://www.swinka-unia.blog.pl/

I konto na n-k:wtf:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Widocznie nie umiał użyć innego słowa

hm, dobra nie wnikam ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: I konto na n-k

Cudna ;)
Freddie2007
Freddie2007
  23 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Cudna ;)

Ale felietonista Bartłomiej Czekański wrocławianin od urodzenia, na łamach "Wokół toru" na Tvp Sport przeprosił nas za "wioche" wrocławian, szacun dla niego:brawo:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.