Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  30 stycznia 2011 (pierwszy post)


WITAM :)

Po prawie 2 miesięcznej przerwie zimowej zapraszam do kolejnej edycji naszej zabawy :)

Zapisujemy się podając kolejny numer na liście i nick.

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz i nie wiesz czym jest Fototyper oto krótka informacja dla Ciebie

- użytkownicy Fotka.pl którzy zgłoszą swój udział w zabawie będą oddawać typy (wyniki spotkań ligowych i europejskich pucharów)
- do typowania upoważnieni są tylko Ci których nick będzie widniał w temacie (lista graczy)
- do typowania w tym sezonie będzie 20 spotkań w każdej kolejce
- odbędzie się 10 kolejek fazy zasadniczej (typują wszyscy)
- punktacja: 3 pkt trafiony wynik, 1pkt trafiony zwycięzca lub remis, 0pkt nie trafienie wyniku, zwycięscy lub remisu
- wszystkie pkt są podliczane i ich suma jest wynikiem w danej kolejce
- wyniki poszczególnych kolejek są do siebie dodawane
- NIE oddanie 2 typowań - dyskwalifikacja z dalszej zabawy
- NIE biorę pod uwagę typowań w których będzie jakiś błąd
(nie wpisanie wyniku, litera zamiast cyfry, znak -- dane spotkanie nie jest brane pod uwagę)
- NIE uwzględniam typów oddanych po wyznaczonym czasie
- formuła Fototypera – z racji tego, że ostatnio wiele osób było za jedną grupą ta edycja odbędzie się w ten właśnie sposób
- do fazy pucharowej przechodzi najlepsza „16” fazy zasadniczej (spotkania systemem mecz -rewanż - liczą się pkt zdobyte na "wyjeździe")

UWAGA

W poście z numerem i nickiem proszę o odpowiedź na małą innowację, którą chciałbym wprowadzić w tej edycji. A mianowicie chodzi mi o możliwość wyboru przez typującego w każdej kolejce 1 spotkania, które byłoby podwójnie punktowane, tzw. Joker. Wówczas za to spotkanie zamiast 3 pkt byłoby ich 6, a zamiast jednego – dwa.

DRABINKA FOTOTYPERA


CZAS TRWANIA ZAPISÓW: SOBOTA, 12.02.2011, godz. 12!!!

Nagrody – dla 3 pierwszych miejsc reklama na stronie głównej Fototypera

ZAPRASZAM DO ZABAWY I POWODZENIA
Elliott19 :rock:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  5 lutego 2011

Róbmy bojkot jak Elliot nie zmieni :rotfl: :rotfl:

przeciez sam grac nie bedzie :ziober2:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 lutego 2011

Dziwne, że taką ją wymyślił. Dobrze, że nie zrobił : 1-2, 3-4 .... 15-16 :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  5 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie równe szanse ? niesprawiedliwie i tyle , z taką drabinką to chyba rezygnuje z udziału w tym typerze

Proponuję najpierw awansować potem się kłócić.

To tylko zabawa a wy to traktujecie :D
Wygra tak najlepszy ;]
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 lutego 2011
Renifer
Renifer: To tylko zabawa a wy to traktujecie :D Wygra tak najlepszy ;]

Racja, ale drabinka od lat pozostaje niezmieniona :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  5 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Racja, ale drabinka od lat pozostaje niezmieniona

Sentymentaliści :P
krzychu7818
krzychu7818
  5 lutego 2011
Renifer
Renifer: Proponuję najpierw awansować potem się kłócić.


ja się nie kłóce tylko stwierdzam fakt w którym jak widać nie jestem odosobniony , że ta drabinka jest delikatnie mówiac zła , tu każdy będzie się starał by nie zająć miejsca w czołowej trójce po fazie zasadniczej , po co zmieniać coś co jest dobre ?
Renifer
Renifer
  5 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja się nie kłóce tylko stwierdzam fakt w którym jak widać nie jestem odosobniony , że ta drabinka jest delikatnie mówiac zła , tu każdy będzie się starał by nie zająć miejsca w czołowej trójce po fazie zasadniczej , po co zmieniać coś co jest dobre ?

Nie ja ustalam reguły nie miej do mnie pretensji ;]
WlasnaMelodia
WlasnaMelodia
  5 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie , czyli bardzo niesprawiedliwie dla graczy , którzy przez cała faze zasadnicza prezentowali dobry poziom i zajeli miejsca w pierwszej czwórce

Jak to mawiają: 'sprawiedliwość jest tylko u mnie w domu'. :ziober2:
Jak dla mnie może zostać tak, jak jest. Nie braliście nigdy udziału w szkolnych rozgrywkach? Losowanie grup i dupa, jest ciężko, ale najlepsi i tak zostają. :ninja: :-D

LeonGrande
LeonGrande: Widzisz, bedziesz najlepsza po rundzie zasadniczej, trafisz na mnie (9 miejsce) i adiosssss Agniech Dlatego podpisuj sie pod zmiana drabinki

Nie, muszę obrać odpowiednią strategię. :ssh:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dla mnie może zostać tak, jak jest. Nie braliście nigdy udziału w szkolnych rozgrywkach? Losowanie grup i dupa, jest ciężko, ale najlepsi i tak zostają. :-D

Nie do końca, bo Ci najlepsi już na początku fazy pucharowej muszą się eliminować. A z miejsc powiedzmy 14-16 dochodzi do 1/2. A potem pierwsza ósemka rozlosowywana jest w następnej edycji do grup z 1 koszyka i w tym taki laps :rotfl:
Trzeba myśleć przyszłościowo siostro :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WlasnaMelodia
WlasnaMelodia
  5 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Trzeba myśleć przyszłościowo siostro

Bracie, jeżeli będziesz najlepszy, to wygrasz.
A tak bardziej realnie, nie przejmujcie się tą całą drabinką i tak wygram ja. O ile załapię w czas zasady. :ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bracie, jeżeli będziesz najlepszy, to wygrasz.

Ja tam na spokojnie się w to bawię. Już nie jestem taki typer jak kiedyś :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: A tak bardziej realnie, nie przejmujcie się tą całą drabinką i tak wygram ja. O ile załapię w czas zasady.

Już jedna dziewczyna była blisko wygrania. Teraz nikt nie będzie kobiet lekceważył.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  5 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O ile załapię w czas zasady.

Fakt, są tak trudne :ninja:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 lutego 2011

spoko ja zrobię :swir:

...Ignorance is bliss...
WlasnaMelodia
WlasnaMelodia
  5 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ja tam na spokojnie się w to bawię. Już nie jestem taki typer jak kiedyś

A co, za złą drabinkę były ustawki na mieście i lańsko? :-D

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Już jedna dziewczyna była blisko wygrania. Teraz nikt nie będzie kobiet lekceważył.

Mhyhyhyhy!
Cel osiągnięty, boją się. :kv3:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A co, za złą drabinkę były ustawki na mieście i lańsko? :-D

Nie wiem bo nigdy to nie miało miejsca :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mhyhyhyhy! Cel osiągnięty, boją się.

Będziemy uważnie śledzić Twoje poczynania.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.