Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  30 stycznia 2011 (pierwszy post)


WITAM :)

Po prawie 2 miesięcznej przerwie zimowej zapraszam do kolejnej edycji naszej zabawy :)

Zapisujemy się podając kolejny numer na liście i nick.

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz i nie wiesz czym jest Fototyper oto krótka informacja dla Ciebie

- użytkownicy Fotka.pl którzy zgłoszą swój udział w zabawie będą oddawać typy (wyniki spotkań ligowych i europejskich pucharów)
- do typowania upoważnieni są tylko Ci których nick będzie widniał w temacie (lista graczy)
- do typowania w tym sezonie będzie 20 spotkań w każdej kolejce
- odbędzie się 10 kolejek fazy zasadniczej (typują wszyscy)
- punktacja: 3 pkt trafiony wynik, 1pkt trafiony zwycięzca lub remis, 0pkt nie trafienie wyniku, zwycięscy lub remisu
- wszystkie pkt są podliczane i ich suma jest wynikiem w danej kolejce
- wyniki poszczególnych kolejek są do siebie dodawane
- NIE oddanie 2 typowań - dyskwalifikacja z dalszej zabawy
- NIE biorę pod uwagę typowań w których będzie jakiś błąd
(nie wpisanie wyniku, litera zamiast cyfry, znak -- dane spotkanie nie jest brane pod uwagę)
- NIE uwzględniam typów oddanych po wyznaczonym czasie
- formuła Fototypera – z racji tego, że ostatnio wiele osób było za jedną grupą ta edycja odbędzie się w ten właśnie sposób
- do fazy pucharowej przechodzi najlepsza „16” fazy zasadniczej (spotkania systemem mecz -rewanż - liczą się pkt zdobyte na "wyjeździe")

UWAGA

W poście z numerem i nickiem proszę o odpowiedź na małą innowację, którą chciałbym wprowadzić w tej edycji. A mianowicie chodzi mi o możliwość wyboru przez typującego w każdej kolejce 1 spotkania, które byłoby podwójnie punktowane, tzw. Joker. Wówczas za to spotkanie zamiast 3 pkt byłoby ich 6, a zamiast jednego – dwa.

DRABINKA FOTOTYPERA


CZAS TRWANIA ZAPISÓW: SOBOTA, 12.02.2011, godz. 12!!!

Nagrody – dla 3 pierwszych miejsc reklama na stronie głównej Fototypera

ZAPRASZAM DO ZABAWY I POWODZENIA
Elliott19 :rock:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

krzychu7818
krzychu7818
  10 lutego 2011

Elliott może i chciał dobrze z innowacją w typerze ale z tą dziwną drabinką to trafił jak kulą w płot , ta drużynowa rywalizacja o której piszecie , nie powiem ciekawa :)

Gutek909
Gutek909
  10 lutego 2011

jak nie zmieni drabinki no to zmieni się prowadzącego i tyle :ninja:

AdRianoXX
AdRianoXX
  10 lutego 2011
LeonGrande
LeonGrande: Otóż to, LM, LE, el. ME muszą być, podpisuje sie pod Darkiem.

ja również jestem zaaa :D
krzychu7818
krzychu7818
  10 lutego 2011

3-4 kolejki muszą być w środku tygodnia , bo tak jak było wspominane nie ma szans by się wyrobic przed końcem sezonów ligowych

jak myślicie Elliott ugnie się pod presją ? :ziober2:

lampard16XxxX
lampard16XxxX
  10 lutego 2011

37. Lampard16XxxX
Chyba dobrze policzylem:) co do drabinki to faktycznie dziwna.... Z jokerem mi sie podoba:)

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak myślicie Elliott ugnie się pod presją ?


Co by nie zrobił rozgrywki ruszą, albo pod jego wodzą ... albo pod nowym szyldem gdzie będa zasady po staremu.
Renifer
Renifer
  10 lutego 2011

Czytam to nie wierze :D
Tabelka wam nie pasowała bo była inna niż zwykle ale do modernizacji typera to wszyscy :D

krzychu7818
krzychu7818
  10 lutego 2011
Renifer
Renifer: Tabelka wam nie pasowała bo była inna niż zwykle ale do modernizacji typera to wszyscy :D


chwila chwila a czy był jakiś temat by proponować , sugerować jakieś zmiany w typerze ? nie , po prostu zostało narzucone odgórnie a jak dotąd przed każdą edycją typera był temat odnośnie propozycji odnośnie regulaminu, zasad itp itd

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 lutego 2011
Renifer
Renifer: modernizacji typera


Nie widze nigdzie mowy o modernizacji. Jedynie o pewnych detalach ktore warto byloby omówić i ewentualnie dodać.
Wazne by być otwartym na sugestie graczy, a nie narzucac tylko własną wizje.
Gutek909
Gutek909
  10 lutego 2011
LeonGrande
LeonGrande: albo pod nowym szyldem

z jakiej racji pod nowym szyldem ? :mrgreen:
przecież " Fototyper " to nie jest nazwa wymyślona przez Eliota. Fototyper był jak o Eliocie tu nie słyszeliśmy :ninja:

chyba, że ja cos popieprzyłem z nazwą :woot:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież " Fototyper " to nie jest nazwa wymyślona przez Eliota. Fototyper był jak o Eliocie tu nie słyszeliśmy chyba, że ja cos popieprzyłem z nazwą

No ale Kovacs, czyli sponsor, ma podpisana umowe z elliotem :rotfl:
Renifer
Renifer
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chwila chwila a czy był jakiś temat by proponować , sugerować jakieś zmiany w typerze ? nie , po prostu zostało narzucone odgórnie a jak dotąd przed każdą edycją typera był temat odnośnie propozycji odnośnie regulaminu, zasad itp itd

nie sądzę że Elliott zrobił tabelkę żeby zrobić wam na złość, robił tak jak wg niego było sprawiedliwie.
Jakoś gram 3 raz w LT i nigdy nie było tematu do dyskusji na ten temat .

LeonGrande
LeonGrande: Nie widze nigdzie mowy o modernizacji. Jedynie o pewnych detalach ktore warto byloby omówić i ewentualnie dodać.

A wizja superhipermrgadoyebanyfototyper na drużyny to są detale tak ?? :P
Renifer
Renifer
  10 lutego 2011
Renifer
Renifer: było tematu do dyskusji na ten temat .

haha :rotfl:
AdRianoXX
AdRianoXX
  10 lutego 2011

zaraz mnie zirytuje to wszystko i otworzę nowy temat z nowym Typerem i sam go poprowadze xD
może ktos by się zgłosił :D

agata
agata
  10 lutego 2011
Renifer
Renifer: nigdy nie było tematu do dyskusji na ten temat .

Zawsze była :P

Elliocie i twoja wanno nie idźcie tą drogą :rock:

Sprawa jest jasna Elliot i drabinka out, nowy organizator i jedziem :rock:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.