Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  30 stycznia 2011 (pierwszy post)


WITAM :)

Po prawie 2 miesięcznej przerwie zimowej zapraszam do kolejnej edycji naszej zabawy :)

Zapisujemy się podając kolejny numer na liście i nick.

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz i nie wiesz czym jest Fototyper oto krótka informacja dla Ciebie

- użytkownicy Fotka.pl którzy zgłoszą swój udział w zabawie będą oddawać typy (wyniki spotkań ligowych i europejskich pucharów)
- do typowania upoważnieni są tylko Ci których nick będzie widniał w temacie (lista graczy)
- do typowania w tym sezonie będzie 20 spotkań w każdej kolejce
- odbędzie się 10 kolejek fazy zasadniczej (typują wszyscy)
- punktacja: 3 pkt trafiony wynik, 1pkt trafiony zwycięzca lub remis, 0pkt nie trafienie wyniku, zwycięscy lub remisu
- wszystkie pkt są podliczane i ich suma jest wynikiem w danej kolejce
- wyniki poszczególnych kolejek są do siebie dodawane
- NIE oddanie 2 typowań - dyskwalifikacja z dalszej zabawy
- NIE biorę pod uwagę typowań w których będzie jakiś błąd
(nie wpisanie wyniku, litera zamiast cyfry, znak -- dane spotkanie nie jest brane pod uwagę)
- NIE uwzględniam typów oddanych po wyznaczonym czasie
- formuła Fototypera – z racji tego, że ostatnio wiele osób było za jedną grupą ta edycja odbędzie się w ten właśnie sposób
- do fazy pucharowej przechodzi najlepsza „16” fazy zasadniczej (spotkania systemem mecz -rewanż - liczą się pkt zdobyte na "wyjeździe")

UWAGA

W poście z numerem i nickiem proszę o odpowiedź na małą innowację, którą chciałbym wprowadzić w tej edycji. A mianowicie chodzi mi o możliwość wyboru przez typującego w każdej kolejce 1 spotkania, które byłoby podwójnie punktowane, tzw. Joker. Wówczas za to spotkanie zamiast 3 pkt byłoby ich 6, a zamiast jednego – dwa.

DRABINKA FOTOTYPERA


CZAS TRWANIA ZAPISÓW: SOBOTA, 12.02.2011, godz. 12!!!

Nagrody – dla 3 pierwszych miejsc reklama na stronie głównej Fototypera

ZAPRASZAM DO ZABAWY I POWODZENIA
Elliott19 :rock:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 lutego 2011


Jeżeli prowadzący nadal będzie głuchy na sugestie, proponuje otworzyć alternatywne rozgrywki pt Euroliga Typerów :mrgreen:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 lutego 2011

najwyżej co tydzień będzie All Star Weekend :lol:

...Ignorance is bliss...
WueRZet
WueRZet
  10 lutego 2011
LeonGrande
LeonGrande: http://i54.tinypic.com/2hoiww3.jpg

:crylol:

Dajmy chłopakowi odpowiedzieć :)
Alucard
Alucard
  10 lutego 2011
RexMundi
RexMundi: najwyżej co tydzień będzie All Star Weekend

Mi się kwestia drużynowa bardzo podobała :tak:
Darek
Darek
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ie oznacza to kolejek co 2 tygodnie. Będą co tydzień, a ja będę sprawnie to wszystko organizował. Poczyniłem odpowiednie kroki, żeby tak właśnie było.

Czyli w środku tygodnia nie będzie kolejek typera, kiedy będą puchary i mecze reprezentacji? Jeśli kolejka będzie tylko, co tydzień, to przecież nie wyrobimy się ze skończeniem tej edycji typera przed końcem sezonu, bo w fazie zasadniczej jest 10 kolejek i później 8 w fazie pucharowej, bo jest mecz i rewanż, co daje 18 tygodni czyli ponad 4 miesiące, wiec typer skończyłby się na początku lipca.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 lutego 2011

Otóż to, LM, LE, el. ME muszą być, podpisuje sie pod Darkiem.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi się kwestia drużynowa bardzo podobała

kto wie może w nastepnej edycji ktoś wpadnie na pomysł by może zrobić typera drużynowego
kilka zespołów np. po 5 zawodników i taką ligę zrobić
wymyslało by się nazwy zespołów .. króla strzelców itp.
...Ignorance is bliss...
Alucard
Alucard
  10 lutego 2011
LeonGrande
LeonGrande: Otóż to, LM, LE, el. ME muszą być, podpisuje sie pod Darkiem.

Podbijam.

RexMundi
RexMundi: kto wie może w nastepnej edycji ktoś wpadnie na pomysł by może zrobić typera drużynowego kilka zespołów np. po 5 zawodników i taką ligę zrobić wymyslało by się nazwy zespołów .. króla strzelców itp.

Ta i po końcach sezonu transfery :ziober2: Nie no, ale drużyny to ciekawa wersja :tak:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie no, ale drużyny to ciekawa wersja

Zawsze moze byc tak, ze obie jednoczesnie

co mam na mysli, przy zapisach do zwykego typera bedzie losowanie lub przyporzadkowywanie do druzyny, no i podczas kazdej kolejki kazdy bedzie zdobywal pkt na swoje konto indydiwudalnie (walka o wygranie typera), oraz rownolegle na konto druzyny (walka o druzynowe mistrzostwo):ninja:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 lutego 2011
LeonGrande
LeonGrande: Zawsze moze byc tak, ze obie jednoczesnie co mam na mysli, przy zapisach do zwykego typera bedzie losowanie lub przyporzadkowywanie do druzyny, no i podczas kazdej kolejki kazdy bedzie zdobywal pkt na swoje konto indydiwudalnie (walka o wygranie typera), oraz rownolegle na konto druzyny (walka o druzynowe mistrzostwo)

tak
drużynowy typer byłby przy okazji :tak:
od taka nowinka
...Ignorance is bliss...
Alucard
Alucard
  10 lutego 2011
LeonGrande
LeonGrande: Zawsze moze byc tak, ze obie jednoczesnie co mam na mysli, przy zapisach do zwykego typera bedzie losowanie lub przyporzadkowywanie do druzyny, no i podczas kazdej kolejki kazdy bedzie zdobywal pkt na swoje konto indydiwudalnie (walka o wygranie typera), oraz rownolegle na konto druzyny (walka o druzynowe mistrzostwo)


RexMundi
RexMundi: tak drużynowy typer byłby przy okazji od taka nowinka

Można wprowadzić nawet od teraz, tylko to wola organizatora :ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi się kwestia drużynowa bardzo podobała

Mi też zawsze to coś innego. Możemy co tydzień robić drużynówkę i za każdy wygrany weekend 1pkt dla drużyny i tak zróbmy np. do 10 :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Alucard
Alucard
  10 lutego 2011

I tak się tworzy typera, pomysły, sugestię :ziober2:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 lutego 2011

burza mózgów :ninja:

Elliott bądź człowiekiem masz okazje zrobić najlepszego typera w historii
:ninja:

bo jak nie..... :smierc: ja se zorganizuje ;/

...Ignorance is bliss...
WueRZet
WueRZet
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Można wprowadzić nawet od teraz, tylko to wola organizatora

Teraz to trochę na hop siup robione :ziober2: Lepiej to dobrze przemyśleć zrobić na jesień bez zbędnych emocji przy ustalaniu reguł itepe :ziober2: Pomysł fajny, ale teraz skupmy się na typerze :D

Darek
Darek: Czyli w środku tygodnia nie będzie kolejek typera, kiedy będą puchary i mecze reprezentacji? Jeśli kolejka będzie tylko, co tydzień, to przecież nie wyrobimy się ze skończeniem tej edycji typera przed końcem sezonu, bo w fazie zasadniczej jest 10 kolejek i później 8 w fazie pucharowej, bo jest mecz i rewanż, co daje 18 tygodni czyli ponad 4 miesiące, wiec typer skończyłby się na początku lipca.

Celny argument.

Ale dalej twierdzę, aby poczekać na to co powie prowadzący. Bo się jeszcze okaże, że zapisy zaczął jeden, a prowadzić będzie inny.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.