Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  30 stycznia 2011 (pierwszy post)


WITAM :)

Po prawie 2 miesięcznej przerwie zimowej zapraszam do kolejnej edycji naszej zabawy :)

Zapisujemy się podając kolejny numer na liście i nick.

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz i nie wiesz czym jest Fototyper oto krótka informacja dla Ciebie

- użytkownicy Fotka.pl którzy zgłoszą swój udział w zabawie będą oddawać typy (wyniki spotkań ligowych i europejskich pucharów)
- do typowania upoważnieni są tylko Ci których nick będzie widniał w temacie (lista graczy)
- do typowania w tym sezonie będzie 20 spotkań w każdej kolejce
- odbędzie się 10 kolejek fazy zasadniczej (typują wszyscy)
- punktacja: 3 pkt trafiony wynik, 1pkt trafiony zwycięzca lub remis, 0pkt nie trafienie wyniku, zwycięscy lub remisu
- wszystkie pkt są podliczane i ich suma jest wynikiem w danej kolejce
- wyniki poszczególnych kolejek są do siebie dodawane
- NIE oddanie 2 typowań - dyskwalifikacja z dalszej zabawy
- NIE biorę pod uwagę typowań w których będzie jakiś błąd
(nie wpisanie wyniku, litera zamiast cyfry, znak -- dane spotkanie nie jest brane pod uwagę)
- NIE uwzględniam typów oddanych po wyznaczonym czasie
- formuła Fototypera – z racji tego, że ostatnio wiele osób było za jedną grupą ta edycja odbędzie się w ten właśnie sposób
- do fazy pucharowej przechodzi najlepsza „16” fazy zasadniczej (spotkania systemem mecz -rewanż - liczą się pkt zdobyte na "wyjeździe")

UWAGA

W poście z numerem i nickiem proszę o odpowiedź na małą innowację, którą chciałbym wprowadzić w tej edycji. A mianowicie chodzi mi o możliwość wyboru przez typującego w każdej kolejce 1 spotkania, które byłoby podwójnie punktowane, tzw. Joker. Wówczas za to spotkanie zamiast 3 pkt byłoby ich 6, a zamiast jednego – dwa.

DRABINKA FOTOTYPERA


CZAS TRWANIA ZAPISÓW: SOBOTA, 12.02.2011, godz. 12!!!

Nagrody – dla 3 pierwszych miejsc reklama na stronie głównej Fototypera

ZAPRASZAM DO ZABAWY I POWODZENIA
Elliott19 :rock:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 lutego 2011
Alucard
Alucard: I fotki bananowej

:rotfl: :rotfl:
Gutek909
Gutek909
  9 lutego 2011
Alucard
Alucard: Elliot na hyde zapraszał tamtejsze dziewczyny do swojej wanny

haha

LeonGrande
LeonGrande: To jest tak słynne jak czarna wołga akatasza.

ale o czarnej wołdze było słychać często na sporcie, a ' wanna ' na hyde, a tego działu nie odwiedzam :ninja:
AdRianoXX
AdRianoXX
  9 lutego 2011
LeonGrande
LeonGrande: Pewnie z Brzeginką xDDDD

już nie wnikajmy tak głęboko z którą :D
tylko żeby mu ona nie odmieniła życia na dobre haha :mrgreen:
AdRianoXX
AdRianoXX
  9 lutego 2011

co do meczu to ładna bramka Lewego ;)

WueRZet
WueRZet
  9 lutego 2011
LeonGrande
LeonGrande: To jest tak słynne jak czarna wołga akatasza.

Nie porównywajmy czekolady do... :ziober2:

Przynajmniej poruchał :rock:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  10 lutego 2011
agata
agata: Musi się pojawić, nie po to czyściłam swoją wannę

Hmm, dlaczego chcesz zacząć tą edycję typera od zrażenia mnie do swojej osoby hmm?

agata
agata: Przełamiemy wszystkie tematy, niech się tylko pojawi

Ukaż oblicze, z chęcią się pośmieję jak takaś cwana :and:

Alucard
Alucard: Potem Ty będziesz organizatorem, jak on odejdzie

A może Ty odejdziesz? Jeden w tę czy w tamtą nie robi mi różnicy :ziober2:

Alucard
Alucard: Elliot na hyde zapraszał tamtejsze dziewczyny do swojej wanny

Oszczerstwa i kalumnie.
A Ty podobno lubisz chłopców :ninja:

Dość ogłoszeń parafialnych. Czytałem i oczom nie wierzyłem to co tu pisaliście :/

Podałem propozycję Jokera pod wasze głosowanie i na ten temat wypowiedziało się 18 osób i to często po mojej prośbie na PW. Wynik - 18 razy TAK więc JOKER będzie funkcjonował.

Drabinka została poddana w fazie finalnej i nie miała podlegać dyskusji. Wy jednak chcecie demokracji, ok. Na temat drabinki wypowiedziało się 19 osób z 36. 4 osoby są za jej zachowaniem, 15 za jej zmianą. 17 wstrzymało się od głosu. Wg praw demokracji wobec takiego wyniku drabinka powinna pozostać wg mojego pomysłu.

Ktoś poddał pod wątpliwość to czy będę miał czas i możliwość na prowadzenie Typera. Owszem, będę miał. Niespodziewanie tuż przed weekendem, w którym otwarłem temat z zapisami dowiedziałem się, że mam wrócić na delegację do Wrocka. W domu będę co 2 tygodnie. Nie oznacza to kolejek co 2 tygodnie. Będą co tydzień, a ja będę sprawnie to wszystko organizował. Poczyniłem odpowiednie kroki, żeby tak właśnie było.

Jakieś pytania jeszcze macie, wątpliwości?

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

krzychu7818
krzychu7818
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wobec takiego wyniku drabinka powinna pozostać wg mojego pomysłu.


w takim razie słowo sie rzekło rezygnuje z udziału w tej edycji typera

Akatasz
Akatasz
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wg praw demokracji wobec takiego wyniku drabinka powinna pozostać wg mojego pomysłu.

Prawo prawem, sądy sądami a sprawiedliwość jest po naszej stronie i zostaje po staremu :tak: Tak powiedziałem i tak musi zostać :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie porównywajmy czekolady do...

:crylol:
Alucard
Alucard
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w takim razie słowo sie rzekło rezygnuje z udziału w tej edycji typera


Konto usunięte
Konto usunięte: A może Ty odejdziesz? Jeden w tę czy w tamtą nie robi mi różnicy

Tak odchodzę, jak Krzychu bo nie będę brał udziału w pingpongowej drabince :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Oszczerstwa i kalumnie.

chcesz się wyprzeć :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty podobno lubisz chłopców

No żyje z Adrianem w szczęśliwym związku, i nie zapraszam chłopców z hyde do wanny :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Drabinka została poddana w fazie finalnej i nie miała podlegać dyskusji. Wy jednak chcecie demokracji, ok. Na temat drabinki wypowiedziało się 19 osób z 36. 4 osoby są za jej zachowaniem, 15 za jej zmianą. 17 wstrzymało się od głosu. Wg praw demokracji wobec takiego wyniku drabinka powinna pozostać wg mojego pomysłu. Ktoś poddał pod wątpliwość to czy będę miał czas i możliwość na prowadzenie Typera. Owszem, będę miał. Niespodziewanie tuż przed weekendem, w którym otwarłem temat z zapisami dowiedziałem się, że mam wrócić na delegację do Wrocka. W domu będę co 2 tygodnie. Nie oznacza to kolejek co 2 tygodnie. Będą co tydzień, a ja będę sprawnie to wszystko organizował. Poczyniłem odpowiednie kroki, żeby tak właśnie było. Jakieś pytania jeszcze macie, wątpliwości?

Coś mi się wydaje że będzie w 4 grać w tego typera :ziober2:

Rezygnuje dziękuje.
thomas893
thomas893
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Drabinka została poddana w fazie finalnej i nie miała podlegać dyskusji. Wy jednak chcecie demokracji, ok. Na temat drabinki wypowiedziało się 19 osób z 36. 4 osoby są za jej zachowaniem, 15 za jej zmianą. 17 wstrzymało się od głosu. Wg praw demokracji wobec takiego wyniku drabinka powinna pozostać wg mojego pomysłu.

Zawsze było tak, że się ustalało co jak ma wyglądać, a nie narzucało... jestem za starą drabinką, więc też podziękuję za udział w tej edycji :tak:
WueRZet
WueRZet
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakieś pytania jeszcze macie, wątpliwości?


Renifer
Renifer: Powiedział jak przynajmniej 12 osób będzie za zmianą drabinki to ją zmieni.


Dla mnie nie ma żadnych wątpliwości ;)

I masz dziwne pojęcia prawa demokracji :

Konto usunięte
Konto usunięte: Uchwała (ustawa), dla której norma prawna żąda tylko prostej - zwykłej większości głosów będzie uchwalona, gdy głosów "za" - jest więcej niż głosów "przeciw".

Ludzi, którzy są "za" zmianą jest więcej, nieprawdaż ? I nie pisz, że tutaj nie chodzi o ustawę, uchwałę, bo taka sama zasada jest w każdym kolegialnym środowisku (zarząd, rada pedagogiczna, czy zebranie kółka emerytów).

Konto usunięte
Konto usunięte: Następstwem powyższego będzie zatem pominięcie głosów tych członków ciała kolegialnego, którzy oświadczyli, że "wstrzymują się od głosu".


Psikus, co ? :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Z tego względu przed głosowaniem nie można ustalić, ile uchwała (ustawa) musi uzyskać głosów "za", aby była uznana za podjętą.


Pomijam fakt, że jednak rzuciłeś "12", która i tak się zebrała.

Skąd cytaty ? http://biurose.sejm.gov.pl/teksty/i-545.htm - Biuro Studiów i Ekspertyz Kancelarii Sejmu

Wszystko przemawia za zmianą. I "prawa demokracji", oraz to co zapowiedziałeś (chyba, że to Renifer w chvja wszystkich robi publicznie).

Alucard
Alucard: Tak odchodzę, jak Krzychu bo nie będę brał udziału w pingpongowej drabince


Konto usunięte
Konto usunięte: więc też podziękuję za udział w tej edycji


Konto usunięte
Konto usunięte: w takim razie słowo sie rzekło rezygnuje z udziału w tej edycji typera

Po co panikować. Wszystko załatwiłem :ziober2: Zresztą zawsze można znaleźć innego prowadzącego, jeśli ten okaże się łamać "prawa demokracji" ;)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ię 19 osób z 36. 4 osoby są za jej zachowaniem, 15 za jej zmianą. 17 wstrzymało się od głosu. Wg praw demokracji wobec takiego wyniku drabinka powinna pozostać wg mojego pomysłu.

Liczenie dobre, ale toku rozumowania i decyzji nie rozumiem.

Skoro 4 za a 15 przeciw to nie robi się nic w kierunku tych 15 osób?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

AdRianoXX
AdRianoXX
  10 lutego 2011

yhymmm po w/w potach nie mam ochoty dalej wypowiadać się w tym temacie tylko może zacznijmy już tego Yebanego Typera :D

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 lutego 2011

sodówka uderza do głowy lekko :and:

...Ignorance is bliss...
WueRZet
WueRZet
  10 lutego 2011

Nie ma co rozkopywać już tematu. Dla mnie sprawa jest jasna. "12" miała być ? Jest. "Prawa demokracji" są zachowane ? Są.

Chyba, że prowadzący napisze "W dupie to mam. Ja ustalam zasady" Wówczas podziękujemy prowadzącemu za chęci i wsio :|

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.