boleslawianin
boleslawianin
  23 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Witam szanowne grono

na wstępie filmik krótki odnośnie tematu : http://www.youtube.com/watch?v=Ph9c8TZRO6I&feature=related

Jakie powinny być kary dla takich bandytów futbolowych ? bo to zachowanie to juz debilizm, chamstwo i prostota : ) nic wiecej

Podobno chce zakończyć karierę po tym calym incydencie ... dobra decyzja czy zla ?

Szczerze, dawno juz nie widziałem na tym poziomie rozgrywek takiego zachowania...takiego beznadziejnego i żenującego.

koraspl
koraspl
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Villa obecnie jest wyceniany na oko na 35-40 mln euro

Podobnie twierdzilem napisalem ze jest wart 30-40 wiec w tej kwestii sie zgadzamy

Konto usunięte
Konto usunięte: Torres jest wart 40 mln euro.

Pisalem ze 50 wiec tu tez az takich duzych rozbiezonosci nie mamy .Wszystko w normie ;D
Freddie2007
Freddie2007
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Boss . Zostanę w przyszłości trenerem Polonii Warszawa :D

Niedługo to chyba nie bedzie trenera ktory tam nie pracowal:lol2:
tibauld
tibauld
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie powinny być kary dla takich bandytów futbolowych ?

zawieszenia w postaci paru meczy i kary finansowe, takie zachowanie nie przystoi prawdziwym sportowcom ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno chce zakończyć karierę po tym calym incydencie ... dobra decyzja czy zla ?

i tak nie skończy ;D
jak dla mnie to ten zawodnik cienki jest, wcześniej jeszcze coś grał, po przeprowadzce do tego klubu zupełnie stracił na wartości
PokazCyckiKotq
PokazCyckiKotq
  24 kwietnia 2009

poyebalo go troche powinien odpoaczac troche od pilki

Gutek909
Gutek909
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jaki klub taki piłkarz


Konto usunięte
Konto usunięte: A Pepe to kaleka jak i caly real

o co Ci chodzi Karol ?
nie wiem dlaczego większość ludzi nie cierpi Realu, dlatego, że płacą duże kwoty za swoich piłkarzy ? Mają taką politykę transferową i to przynosi przecież skutki, może nie w tym sezonie, ale czy teraz przyszedł ktoś za wielkie pieniądze ?
Konto usunięte
Konto usunięte: A tak serio. Każde obrażanie innego klubu, usera, itp. będzie przeze mnie tępione szybko i ostro ;)

nie żebym się dopominał, ale jakby nie patrzeć to słowa Freddiego to także obrażanie klubu... :and:
Freddie2007
Freddie2007
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: o co Ci chodzi Karol ? nie wiem dlaczego większość ludzi nie cierpi Realu, dlatego, że płacą duże kwoty za swoich piłkarzy ? Mają taką politykę transferową i to przynosi przecież skutki, może nie w tym sezonie, ale czy teraz przyszedł ktoś za wielkie pieniądze ?

Eee poniosło mnie przepraszam:and:
A Realu nigdy nie cierpiałem za ich bezsensowną strategie transferową, ściąganie ze ciężkie pieniądze zawodników a potem zostawianie ich na ławce i marnowanie ich talentów:ninja:
Poza tym denerwuje mnie ta cała otoczka wokół tego klubu, że niby galaktyczni, że niby tacy wspaniali a ja jakoś tego nie widze, poza czasami gdy grał tam Zidane i gdy wygrywali LM po finale z Bayerem czy Valencią:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie żebym się dopominał, ale jakby nie patrzeć to słowa Freddiego to także obrażanie klubu...

Łukasz no:ssh: :jezyk2:
Gutek909
Gutek909
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym denerwuje mnie ta cała otoczka wokół tego klubu, że niby galaktyczni, że niby tacy wspaniali

przecież teraz już tak się zbytnio o Realu nie mówi, że Galaktyczni, odkąd odszedł Perez ta polityka transferowa się skończyła, dla mnie to nie było bez sensu, bo chętnie bym podziękował Perezowi za sprowadzenie Figo, Ronaldo, Beckhama czy Zidana...
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie żebym się dopominał, ale jakby nie patrzeć to słowa Freddiego to także obrażanie klubu...

Jakby Freddie tak napisał o Bayernie to bym się dopominał o bana :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie to nie było bez sensu, bo chętnie bym podziękował Perezowi za sprowadzenie Figo, Ronaldo, Beckhama czy Zidana...

Co taki Beckham zrobił dla Realu? Ściągnęli go chyba tylko po to po co teraz ma go Milan - lepsza sprzedaż koszulek...
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: na wstępie filmik krótki odnośnie tematu : http://www.youtube.com/watch?v=Ph9c8TZRO6I&feature=related


Szczerze, ja go trochę rozumiem, człowiek chce grać w piłkę a tu mu sie jakieś żałosne typy w polu karnym z głodu wywracają próbując karnego wymusić.:zonk: :and: . Stawka meczu i adrenalina jaką wydzielały kolejne wydarzenia była ogromna, ale Pepe nie powinnien był się tak zachować.:nie: :and: Z tego co wiem to Pepe przeprosił, wyraził skruchę. Ale kare jednak ponieść musi. :tak:
Gutek909
Gutek909
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakby Freddie tak napisał o Bayernie to bym się dopominał o bana

:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co taki Beckham zrobił dla Realu?

miał swoje dobre chwile...
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze, ja go trochę rozumiem, człowiek chce grać w piłkę a tu mu sie jakieś żałosne typy w polu karnym z głodu wywracają próbując karnego wymusić.

Nie żartuj :P Pepe wyraźnie wytrącił z równowagi Casquero i do tego wplątał mu w jego nogi swoje kikuty - karny jak najbardziej słuszny.

Konto usunięte
Konto usunięte: Z tego co wiem to Pepe przeprosił, wyraził skruchę. Ale kare jednak ponieść musi.

Pomińmy to jak on się wyżył na Casquero... W chwili gdy sędzia biegł w jego kierunku ten uderzył jeszcze jakiegoś innego piłkarza i to nie było tak, że on go lekko klapnął czy tam musnął tylko porządnie z pięści w twarz... Także przepraszać to on sobie może - swoja rodzinę, za to że się urodził zwierzęciem :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: JoseMourinho: Jakby Freddie tak napisał o Bayernie to bym się dopominał o bana

No co? :D Już kilka osób się o tym przekonało ;D
NeverMind1910
NeverMind1910
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie żartuj :P Pepe wyraźnie wytrącił z równowagi Casquero i do tego wplątał mu w jego nogi swoje kikuty - karny jak najbardziej słuszny.

Zupełnie się nie zgodzę. Pepe musnął Casquero, a ten idealnie zanurkował. Wole tych brutalnych niż aktorzyny :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: swoja rodzinę, za to że się urodził zwierzęciem

Nie przeginaj Bawarczyku. Człowieka od zwierzęcia odróżnia dusza. A Pepe zapewne ją ma, ponieważ przeprosił.

Konto usunięte
Konto usunięte: No co? :D Już kilka osób się o tym przekonało ;D

Nie jeden raz obrażałem Bayern i bana nie otrzymałem. Zauważ, że moderatorzy są anty-niemieccy co jest ich olbrzymim plusem.

Konto usunięte
Konto usunięte: poyebalo go troche powinien odpoaczac troche od pilki

Ma się tą wenę twórczą..
WueRZet
WueRZet
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zauważ, że moderatorzy są anty-niemieccy

Jakieś argumenty, które poświadczą takiej tezie ? :woot:
NeverMind1910
NeverMind1910
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakieś argumenty, które poświadczą takiej tezie ?

Napisałem to pół żartem, pół serio.. Lubie wywoływać zamieszanie :).
Freddie2007
Freddie2007
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież teraz już tak się zbytnio o Realu nie mówi, że Galaktyczni,

Caly czas tak sie o nich mowi jak wygraja jakis mecz np. 3:2 z Getafe:ninja:
A kiedy oni ostatni raz osiagneli jakis europejski sukces, 7 lat temu:and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.