boleslawianin
boleslawianin
  23 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Witam szanowne grono

na wstępie filmik krótki odnośnie tematu : http://www.youtube.com/watch?v=Ph9c8TZRO6I&feature=related

Jakie powinny być kary dla takich bandytów futbolowych ? bo to zachowanie to juz debilizm, chamstwo i prostota : ) nic wiecej

Podobno chce zakończyć karierę po tym calym incydencie ... dobra decyzja czy zla ?

Szczerze, dawno juz nie widziałem na tym poziomie rozgrywek takiego zachowania...takiego beznadziejnego i żenującego.

Freddie2007
Freddie2007
  23 kwietnia 2009

Pamietam Pepe jak zaczynal w Realu w swoim pierwszym meczu, bodajze w Superpucharze Hiszpanii z Sevilla gral kompromitujaco i zawalil 2 albo czy bramki, teraz potwierdza ze jest to pilkarz przereklamowany i bez zadnych umiejetnosci:ninja:

thomas893
thomas893
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie powinny być kary dla takich bandytów futbolowych ?

zawieszenie na rok i grzywna :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze, dawno juz nie widziałem na tym poziomie rozgrywek takiego zachowania

jaki człowiek, takie zachowanie ;]
Freddie2007
Freddie2007
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jaki człowiek, takie zachowanie ;]

jaki klub taki piłkarz:lol2:
koraspl
koraspl
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz potwierdza ze jest to pilkarz przereklamowany i bez zadnych umiejetnosci

Real lubi przeplacac:D
30 milonow euro za Pepe to naprawde jeden z najbardziej przeplaconych transferow w histroii pilki noznej.Wedlug mnie on jest warty jakies 10-15 mln.Za 30 mln to przeciez mozna kupic no nie wiem np. takiego Lusia Fabiano z Sevilli albo troche dolozyc i jest David Villa ;D
Freddie2007
Freddie2007
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Real lubi przeplacac:D 30 milonow euro za Pepe to naprawde jeden z najbardziej przeplaconych transferow w histroii pilki noznej.Wedlug mnie on jest warty jakies 10-15 mln.Za 30 mln to przeciez mozna kupic no nie wiem np. takiego Lusia Fabiano z Sevilli albo troche dolozyc i jest David Villa ;D

No nie wiem czy tak troche, Ville puszcza pewnie za co najmniej 50 milionow...
A Pepe to kaleka jak i caly real:lol2: :ssh: Mam nadzieje ze Gutek i Smencik tego nie przeczytaja:lol:
koraspl
koraspl
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No nie wiem czy tak troche, Ville puszcza pewnie za co najmniej 50 milionow...

50 milonow moim zdaniem to jest warty Torres
Ville wycenilbym na jakies 30-40 milonow
Znajac zycie to moze Real da za niego 60 ;D ale chyba zapowiadany jest powrot galaktycznego Realu ;D
Freddie2007
Freddie2007
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale chyba zapowiadany jest powrot galaktycznego Realu ;D

:lol2: Galaktyczny to byl Real ale w latach 50-tych za czasow Di Stefano teraz to nie są nawet nieziemscy:jezyk2:
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  23 kwietnia 2009

Nie ma nic piękniejszego niż tak niepohamowane ludzkie zachowanie.
Pepe zachował się jak się zachował. Może i to było idiotyczne. Ale z drugiej strony czyż nie słodkie?
Przecież nikomu nic nie zrobił :ziober2:

NeverMind1910
NeverMind1910
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 10-15 mln.Za 30 mln to przeciez mozna kupic no nie wiem np. takiego Lusia Fabiano z Sevilli albo troche dolozyc i jest David Villa ;D

Porównujesz obrońce do napastnika? :nie: Znając życie Real będzie chciał wykupić z Juventusu Kielona.

Konto usunięte
Konto usunięte: jaki klub taki piłkarz

Przez zachowanie znajomych, ich przynośc i napinkę którzy są kibicami Barcelony oraz śmiesznych pikników, oglądających Bravo Sport zdecydowanie wole Real od Barcelony. Jednak i tak najlepsze jest Atletico ;)
Jak ja nie lubię Primery :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: No nie wiem czy tak troche, Ville puszcza pewnie za co najmniej 50 milionow...

Konto usunięte
Konto usunięte: 50 milonow moim zdaniem to jest warty Torres

Villa nie odstaję umiejętnościami Torresa. Na EURO go przyćmił, w obecnym sezonie jest lepszy. Żaden z nich nie jest wart takiej kwoty..
Zresztą w czasie kryzysu takie bajońskie sumy będzie płacić tylko Manchester City.
Moim zdaniem obecnie najlepszymi napastnikami na świecie są Ibrahimovici Eto'o. Jednak umiejętności chodzą jedną drogą a charakter drugą.

Konto usunięte
Konto usunięte: Znajac zycie to moze Real da za niego 60 ;D ale chyba zapowiadany jest powrot galaktycznego Realu ;D

Z pewnością zadłużony Real sypnie kasą na bagatela 60 milionów. To ile przeliczając z dolarów na euro, obecnie wynosiłaby cena Zidane?

Konto usunięte
Konto usunięte: zawieszenie na rok i grzywna

Bo Taylor za Eduardo dostał po uchu, a faul był bardziej brutalny.. To byla niekontrolowana sytuacja, a ta druga sytuacja jak właśnie Taylora i Eduardo czy McElviego i Cisse to przejaw agresji w czystym calu.
Freddie2007
Freddie2007
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak i tak najlepsze jest Atletico ;)

Ja tez:zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem obecnie najlepszymi napastnikami na świecie są Ibrahimovici Eto'o. Jednak umiejętności chodzą jedną drogą a charakter drugą.

A moim zdaniem El Nino i Arszawin:rock:
koraspl
koraspl
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Porównujesz obrońce do napastnika? Znając życie Real będzie chciał wykupić z Juventusu Kielona.

Nie porownuje tylko chcialem zauwazyc ze za ta kwote mogli miec pilkarza pokroju nawet takiego Fabiano nie patrzac na pozycje tylko na sam fakt umiejetosci...

Konto usunięte
Konto usunięte: Z pewnością zadłużony Real sypnie kasą na bagatela 60 milionów

To byla ironia choc z Realem nic nie wiadomo

Konto usunięte
Konto usunięte: Żaden z nich nie jest wart takiej kwoty..

Jezeli tak twierdzisz menedzerze ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: To ile przeliczając z dolarów na euro, obecnie wynosiłaby cena Zidane?

3 banki i kaszlaka :jezyk2:
NeverMind1910
NeverMind1910
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A moim zdaniem El Nino i Arszawin

Arszawin w kręgu piłkarskim nie jest uważany za napastnika, lecz ofensywnego pomocnika. W Serie A takich piłkarzy nazywa się tranqueristami. Grają w typie Tottiego i Del Piero, czy Diego w Werderze. Pomocnik bez zadań defensywnych, odpowiadający za kreacje gry i dublujący pozycje napastnika.

A z tym Andrzejem to mocno przesadziłeś. Już nawet w Arsenalu cenie bardziej Adebayora.
Freddie2007
Freddie2007
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A z tym Andrzejem to mocno przesadziłeś. Już nawet w Arsenalu cenie bardziej Adebayora.

ALe ja Andriejka uwielbiam od czasu P.Uefa gdy gral w Zenicie,zawsze go dawalem do moich 11 marzeń i gral u mnie w kazdej druzynie w Fifie,FM-ie i PES-ie:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Arszawin w kręgu piłkarskim nie jest uważany za napastnika, lecz ofensywnego pomocnika. W Serie A takich piłkarzy nazywa się tranqueristami. Grają w typie Tottiego i Del Piero, czy Diego w Werderze. Pomocnik bez zadań defensywnych, odpowiadający za kreacje gry i dublujący pozycje napastnika.

ALe mozna go traktowac jako cofniętego napastnika, zreszta bardzo funkcyjny jest to chłopaczyna:mrgreen:
NeverMind1910
NeverMind1910
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jezeli tak twierdzisz menedzerze ;D


Villa obecnie jest wyceniany na oko na 35-40 mln euro, jednak trudna sytuacja finansowa Los Che zmusi ich do sprzedaży Davida za 30 mln euro, Silva ma kosztować tylko 20-25 mln euro.
Torres jest wart 40 mln euro.

Konto usunięte
Konto usunięte: To byla ironia choc z Realem nic nie wiadomo

Ironia, ironią jednak to Real najwięcej wydawał na transfery, cóż ostatnio w ślady Galcticos poszła Barcelona.

Konto usunięte
Konto usunięte:

Virtual manager :rock: Boss . Zostanę w przyszłości trenerem Polonii Warszawa :D

Konto usunięte
Konto usunięte: ALe ja Andriejka uwielbiam od czasu P.Uefa gdy gral w Zenicie,zawsze go dawalem do moich 11 marzeń i gral u mnie w kazdej druzynie w Fifie,FM-ie i PES-ie

Andriej zaczął grac na poziomie dopiero w wieku 26 lat.

Konto usunięte
Konto usunięte: ALe mozna go traktowac jako cofniętego napastnika, zreszta bardzo funkcyjny jest to chłopaczyna

Typowa "9". W Arsenalu mają kilku napastników a tylko jednego egzekutora, bo Eduardo, Van Persi czy Arszawin to właśnie skrzydłowi bądź cofnięci napastnicy.
Freddie2007
Freddie2007
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W Arsenalu mają kilku napastników a tylko jednego egzekutora, bo Eduardo, Van Persi czy Arszawin to właśnie skrzydłowi bądź cofnięci napastnicy.

A Adebayor to nie jest egzekutor?
Bendtner tez raczej egzekutor choc czesto schodzi na skrzydla...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.