boleslawianin
boleslawianin
  23 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Witam szanowne grono

na wstępie filmik krótki odnośnie tematu : http://www.youtube.com/watch?v=Ph9c8TZRO6I&feature=related

Jakie powinny być kary dla takich bandytów futbolowych ? bo to zachowanie to juz debilizm, chamstwo i prostota : ) nic wiecej

Podobno chce zakończyć karierę po tym calym incydencie ... dobra decyzja czy zla ?

Szczerze, dawno juz nie widziałem na tym poziomie rozgrywek takiego zachowania...takiego beznadziejnego i żenującego.

NeverMind1910
NeverMind1910
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie powinny być kary dla takich bandytów futbolowych ? bo to zachowanie to juz debilizm, chamstwo i prostota : ) nic wiecej

Zawieszenia i grzywna. Wysokość grzywny równa miesiącowi poborów i od 5 do 10 meczy zawieszenia.
Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno chce zakończyć karierę po tym calym incydencie ... dobra decyzja czy zla ?

Powiedział to pod wpływem chwili. Z pewnością kariery nie zakończy miejsca w składzie też nie straci. Gdyż Cannavaro po sezonie niestety odejdzie do Juventusu. Zostanie więc im jeden środkowy obrońca. Zakup dwóch nieunikniony.

Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze, dawno juz nie widziałem na tym poziomie rozgrywek takiego zachowania...takiego beznadziejnego i żenującego.

Cóż zacznijmy od tego, że Pepe jak i Woodgate i Denilson to najbardziej przepłacone transfery na świecie. Do tego grona można jeszcze dodać Mendiete..

A co do incydentu. Najlepiej określa go zachowanie i wypowiedź Casillasa.
krzychu7818
krzychu7818
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: na wstępie filmik krótki odnośnie tematu : http://www.youtube.com/watch?v=Ph9c8TZRO6I&feature=related


ten gość powinien jak najszybciej zacząc sie leczyc bo niewątpliwie ma coś z głowa nie tak
boleslawianin
boleslawianin
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawieszenia i grzywna. Wysokość grzywny równa miesiącowi poborów i od 5 do 10 meczy zawieszenia.

Pytanie na jak długo powinni go zawiesić, jak dla mnie nawet i do końca sezonu :-)
zwlaszcza ze ten atak mogl sie zakonczyc bardzo tragicznie...

Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedział to pod wpływem chwili.

No i nie wiadomo co w niego wstąpiło że tak debilnie sie zachował...
a wróżono mu wielka kariere...

Konto usunięte
Konto usunięte: że Pepe jak i Woodgate i Denilson to najbardziej przepłacone transfery na świecie. Do tego grona można jeszcze dodać Mendiete..

Pepe mial dobre wystepy w Porto, Woodgate szalał w Newcastle a Denilson... swego czasu każdy klub go chciał : ) no ale faktycznie, za te pieniadze jakie odeszli ze swoich klubow nie byli warci jak sie pozniej okazalo.

Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepiej określa go zachowanie i wypowiedź Casillasa.

Nie godna pilkarza ktory nosi herb Realu na piersi : >
fakt, wstyd im pewnie za niego.

Konto usunięte
Konto usunięte: ten gość powinien jak najszybciej zacząc sie leczyc bo niewątpliwie ma coś z głowa nie tak

Wcześniej o nim nie bylo jakos slychac by byl jakims tam brutalem. Nie wiadomo co w niego wstąpiło ale niewątpliwie moze miec ogromne problemy.
koraspl
koraspl
  23 kwietnia 2009

Dziwie sie tylko ze jego koledzy z druzyny nie polecieli z piesciami do Pepe w sumie to on sam powinien to zrobic.Gdyby takie cos mialo miejsce w lidze okregowej skonczyloby sie bitwa na boisku .:D
Real Madryt powinien sie wstydzic za taka osobe nie dosc ze stoper przecietny to jeszcze debil...

ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie powinny być kary dla takich bandytów futbolowych ? bo to zachowanie to juz debilizm, chamstwo i prostota : ) nic wiecej

czerwona kartka ? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno chce zakończyć karierę po tym calym incydencie ... dobra decyzja czy zla ?

chyba oszalał

Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze, dawno juz nie widziałem na tym poziomie rozgrywek takiego zachowania...takiego beznadziejnego i żenującego.

bez sensu było to co zrobił.
Powinien dostać grzywne.
krzychu7818
krzychu7818
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wcześniej o nim nie bylo jakos slychac by byl jakims tam brutalem. Nie wiadomo co w niego wstąpiło ale niewątpliwie moze miec ogromne problemy.


pewno za dużo stresu w życiu i się skończyło wybuchem niepohamowanej i niekontrolowanej agresji

boleslawianin
boleslawianin
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziwie sie tylko ze jego koledzy z druzyny nie polecieli z piesciami do Pepe w sumie to on sam powinien to zrobic.Gdyby takie cos mialo miejsce w lidze okregowej skonczyloby sie bitwa na boisku .:D

To mnie tez zdziwiło że go tam nie zmasakrowali koledzy z Getafe :ninja:
ale szacuneczek dla nich ze powstrzymali emocje na wodzy

Konto usunięte
Konto usunięte: czerwona kartka ?

I to wszystko ? ; ]
troche mało

Konto usunięte
Konto usunięte: Powinien dostać grzywne.

A kara absencji ?
Jak dla mnie ktos taki powinien przykladowo zostac ukarany bardzo surowo.
Bo nie na tym polega pilka nozna by w taki sposob traktowac rywala...
Trza potępiać takie zakochawania, tak chamskie.
FafelZIPSklaD
FafelZIPSklaD
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie powinny być kary dla takich bandytów futbolowych ?

na stos z nim ! :pavarotti: a tak normalnie to jakieś wykluczenie z rozgrywek + grzywna ...
Gutek909
Gutek909
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie powinny być kary dla takich bandytów futbolowych ?

zapewne surowa kara finansowa i zawieszenie na pare meczów...

Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno chce zakończyć karierę po tym calym incydencie ... dobra decyzja czy zla ?

tak jak napisał NeverMind również myślę, iż Pepe wypowiedział te słowa pod wpływem chwili, wg mnie kariery nie zakończy, dziś nie uczestniczył w treningu, podobno załamany został w domu ;/ nie żebym go usprawiedliwiał, bo to mi nawet na myśl nie przychodzi...

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyż Cannavaro po sezonie niestety odejdzie do Juventusu

czytałem, że na celowniku Realu znalazł się teraz Zapata... ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: No i nie wiadomo co w niego wstąpiło że tak debilnie sie zachował...

nie wiem, jak patrze na te powtórki to wydaje mi się jakby Pepe nie wiedział po prostu co robi ;/
Casillas dobrze powiedział, że to zachowanie było niegodne takiego klubu jak Real Madryt, po prostu hańbiące... Choć o wiele brutalniejszy wydaję mi się faul Juanito, ale to już dość odległe czasy...
smencik
smencik
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie powinny być kary dla takich bandytów futbolowych ?

Będzie zawieszenie, góra 5 spotkań, bo to Primera Division :jezyk2: i grzywna :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno chce zakończyć karierę po tym calym incydencie ... dobra decyzja czy zla ?

Gadanie :ziew:

Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze, dawno juz nie widziałem na tym poziomie rozgrywek takiego zachowania...takiego beznadziejnego i żenującego.

Więksi od niego mieli również chwile słabości.

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyż Cannavaro po sezonie niestety odejdzie do Juventusu.

Jakoś wątpię w ten transfer :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zostanie więc im jeden środkowy obrońca.

Przyjdzie Garay.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wcześniej o nim nie bylo jakos slychac by byl jakims tam brutalem. Nie wiadomo co w niego wstąpiło ale niewątpliwie moze miec ogromne problemy.

Pepe jest po prostu piłkarzem głupim. A niestety gra na pozycji, na której trzeba intensywnie i szybko myśleć i podejmować decyzje. Dotychczas nie miałem prawa powiedzieć na niego złego słowa, bo grał jak na jednego z najlepszych stoperów świata przystało i swe braki w inteligencji nadrabiał warunkami fizycznymi. Nie będę go teraz usprawiedliwiał, bo popełnił czyn karygodny, ale jak widzę nagłe zatrzęsienie ekspertów w sprawie gry i kariery Pepego, to mnie trochę skręca. Nikt nie ma prawa oceniać piłkarza, po jednym, bądź dwóch obejrzanych spotkaniach. Wie, że źle zrobił i z pewnością wpłynie to na jego zachowanie na boisku. W jaki sposób? Się okaże.
boleslawianin
boleslawianin
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: na stos z nim !

Zwłaszcza, ze złamał podstawowa jak dla mnie zasade prawdziwego faceta :

"leżącego się nie kopie" : )

Konto usunięte
Konto usunięte: podobno załamany został w domu ;/

Pewnie większość kadry Realu nawet nie chce go widzieć :woot:
czy może to być jego koniec w Realu ? : >
Może go sprzedadzą w lecie, kto wie...

Konto usunięte
Konto usunięte: teraz Zapata... ;]

Prezesem Realu ma podobno znow zostać ten od "Galacticos" także on raczej wielbi znane nazwiska :ninja: tudzież tych graczy którzy marketingowo będą strzałem w 10.

Konto usunięte
Konto usunięte: się jakby Pepe nie wiedział po prostu co robi ;/

Kurcze szkoda że nie oglądalem calego meczu, ciekawi mnie postawa przez caly mecz Pepe, przecież to byla 84 min... bodajże
boleslawianin
boleslawianin
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Będzie zawieszenie, góra 5 spotkań,

Do konca sezonu :rock: co to jest 5 meczy ? kara nieadekwatna.

Konto usunięte
Konto usunięte: Więksi od niego mieli również chwile słabości.

Hmmm masz jakies przyklady podobnego zachowania ? : >
nie pamietam kto ostatnio z premedytacją skopał leżacego piłkarza :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Pepe jest po prostu piłkarzem głupim.

:-)
Nic dodać nic ująć.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale jak widzę nagłe zatrzęsienie ekspertów w sprawie gry i kariery Pepego, to mnie trochę skręca.

Nic dziwnego, zapewne kibicujesz Realowi...
Gutek909
Gutek909
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czy może to być jego koniec w Realu ? : > Może go sprzedadzą w lecie, kto wie...

ee wg mnie nie, przecież za takie coś go z klubu nie wyrzucą, Pepe czuje skruchę, za pare dni już nikt tego rozpamiętywać nie będzie :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Prezesem Realu ma podobno znow zostać ten od "Galacticos" także on raczej wielbi znane nazwiska

Perez. Zobaczymy, wybory w czerwcu...
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=Ph9c8TZRO6I&feature=related

Idiota totalny.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie powinny być kary dla takich bandytów futbolowych ?

Sam jestem ciekaw na ile spotkań zostanie zawieszony i czy zagra jeszcze w tym sezonie. Voronin ostatnio w Bundeslidze za kopnięcie rywala najpierw w nogi a po chwili - gdy sędzia pokazał mu czerwoną kartkę - piłką w plecy został zawieszony na 3 mecze i musiał zapłacić karę - 10tys Euro tak więc Pepe może mieć naprawdę spore nieprzyjemności...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.