WueRZet
WueRZet
  22 października 2010 (pierwszy post)

Terminarz 10. kolejki wygląda następująco :

# 22.10.2010 17:45 Polonia Bytom - Śląsk Wrocław
# 22.10.2010 20:00 Korona Kielce - Legia Warszawa
# 23.10.2010 14:45 Polonia Warszawa - Cracovia
# 23.10.2010 17:00 Arka Gdynia - GKS Bełchatów
# 23.10.2010 18:15 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
# 23.10.2010 19:15 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
# 24.10.2010 14:45 Górnik Zabrze - Lech Poznań
# 24.10.2010 17:00 Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów

Q. Hit kolejki ?
Q. Najmniej ciekawy mecz ?
Q. Czy Lech i Wisła się przełamią ?
Q. Czy któryś z trenerów pożegna się z posadą po tej kolejce ?

:piwo:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 października 2010
Renifer
Renifer: Mi bardzo imponuje ;]

Jakoś go nie zauważyłem, słaby jak cała Cracovia :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 października 2010

Lechia prowadzi w 11 min w Krakowie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  23 października 2010
ARKA GDYNIA - PGE-GKS Bełchatów 1:0 (1:0)
40' Filip Ivanovski

36' Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1:1
30' Patryk Małecki - 11' Krzysztof Bąk

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Renifer
Renifer
  23 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Filip Ivanovski

Mirko ;] Filip gra na Cyprze ;]
Konto usunięte
Konto usunięte: # 23.10.2010 17:00 Arka Gdynia - GKS Bełchatów Arka zespół bez jaj z cienkimi graczami poza Nollem. Wątpie, że oddadzą wiecej niż 5 strzałów na bramkę. 0-1

Zespoł bez jaj wygrał ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: # 23.10.2010 19:15 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok Liczę, że Jagiellonia wygra, zresztą w Widzewie poza Sernasem i względnie Robakiem sami amatorzy. 1-2

Tak jak mówiłem Widzew ogra Jagiellonie. Jaga tylko cwaniactwem i u siebie wygrywa. E-kspercie od FM ;]
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 października 2010

Widzew jedzie z Jagą 3:0 :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 października 2010

Druga połowa w Krakowie kapitalna !!

A Widzew jedzie dalej :]

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Rafaeloo88
Rafaeloo88
  23 października 2010

ale sie rozstrzealili w tej kolejce Szajsklasy ;d ciekawe wyniki ;) Kto by pomyslal ze Wisła strzeli 5 bramek Jagielonia wysoko przegra no i Legia wygra ciekawe co jutro Lech pokaże

Freddie2007
Freddie2007
  23 października 2010

Ależ wyniki:szok:
Ta polska ekstraklasa jest nienormalna:lol2:
Nikt w tym roku nie zasłużył tak naprawdę na mistrza, bo obojętnie kto ten tytuł zdobędzie to nie wygra go zdecydowanie i zasłużenie, każdy ma kompromitującą wpadkę nikt nie zagrał nawet 10 dobrych kolejek:ninja:
Coś czuje że i tak sezon zakończy się z Wisła bądź Legią na czele, a skoro tak się stanie to udowodni nam to tylko słabość naszej ligii kto by przypuszczał:ninja:

DzentelmenMacca
DzentelmenMacca
  23 października 2010
Renifer
Renifer: Mirko ;] Filip gra na Cyprze ;]


Wow, wiesz to? Pewnie grasz na jakims FM-owym updacie, hm?? Ano bo Robbiego jak to ty mowisz - FLOWERA w nim pewnie nie uwzglednili hahahahah
Doje.bales z tym Flowerem tak, ze nawet moj 8-letni brat z ciebie brechtal. Flowera chyba masz zamiast zwojow mozgowych.

Renifer
Renifer: Zespoł bez jaj wygrał ;]


Bywa. Jak Arka ma kogos takiego jak Nolla i wszedobylskiego Ivanovskiego, to potrafia wygrywac.

Renifer
Renifer: Tak jak mówiłem Widzew ogra Jagiellonie. Jaga tylko cwaniactwem i u siebie wygrywa. E-kspercie od FM ;]


Hahahah co za sfrustrowany kompleksiarz probuje udowodnic swoja wyzszosc nad tym, ze jednym typem trafil zamiast kogos innego :D Sam pewnie godzinami pociska w fm-a a cisnie do kolesia ktory brzydzi sie ta gra (do Ygego) - wez sie lepiej zajmij FLOWERami ekspercie hahahah

Renifer
Renifer: aga tylko cwaniactwem i u siebie wygrywa


Tylko u siebie? A z Lechią to co? Z Górnikiem to co? Chlopie, nie kompromituj sie.

Smieszy mnie ten ziomus co mysli ze jest specem od ekstraklasy bo trafil jeden wynik a pewnie nie zna nawet cwierc zawodnikow i teamow co ja i Majci
Renifer
Renifer
  23 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A z Lechią to co?

Z Lechią wygrana na wodzie czyli cwaniactwem, Z Górnikiem wcisnieta bramka w 90 minucie. Synek liga Polska nie ma przede mną tajemnic :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wow, wiesz to? Pewnie grasz na jakims FM-owym updacie,

Wyobraź sobie jedyny manager w jaki gram to hattrick a tam postacie są fikcyjne ;]
Przyganiał kocioł garnkowi ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Bywa. Jak Arka ma kogos takiego jak Nolla i wszedobylskiego Ivanovskiego, to potrafia wygrywac.

A ponoć nie mieli jaj??

Konto usunięte
Konto usunięte: Hahahah co za sfrustrowany kompleksiarz probuje udowodnic swoja wyzszosc nad tym, ze jednym typem trafil zamiast kogos innego :D Sam pewnie godzinami pociska w fm-a a cisnie do kolesia ktory brzydzi sie ta gra (do Ygego) - wez sie lepiej zajmij FLOWERami ekspercie hahahah

Sfrustrowany ?? Reasumując [wiem trudne słowo sprawdzisz sobie w google , wiemy że masz wprawę] masz wiedzę po wuju ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Smieszy mnie ten ziomus co mysli ze jest specem od ekstraklasy bo trafil jeden wynik a pewnie nie zna nawet cwierc zawodnikow i teamow co ja i Majci

Trafiam większość wyników ;]
DzentelmenMacca
DzentelmenMacca
  23 października 2010
Renifer
Renifer: Synek liga Polska nie ma przede mną tajemnic


To zdanie nadaje sie do kabaretu hahahah

Renifer
Renifer: Wyobraź sobie jedyny manager w jaki gram to hattrick a tam postacie są fikcyjne ;] Przyganiał kocioł garnkowi ;]


To czemu ciagle wyjezdzasz z tym fm-em,jak nawet mnie nie znasz i nie wiesz w co gram i mowie ci,ze w fm-a nie grywam? :) Rownie dobrze ja tez cie moge tak oczernic.

Renifer
Renifer: A ponoć nie mieli jaj??


To nie ja pisalem tylko moj kumpel, widze ze nie odrozniasz postaci.Po stylu pisania ciezko, nie?

Renifer
Renifer: Reasumując [wiem trudne słowo


Jak to dla ciebie trudne slowo to heheheh gratuluje wyksztalcenia :D

Renifer
Renifer: masz wiedzę po wuju ;]


Ty w ogole jej nie masz i jestes pozerem

Renifer
Renifer: Trafiam większość wyników ;]


Glupi maja farta
Renifer
Renifer
  23 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Glupi maja farta

Jakoś nic z wytypowanych przez ciebie spotkań nie weszło :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: To nie ja pisalem tylko moj kumpel, widze ze nie odrozniasz postaci.Po stylu pisania ciezko, nie?

Jasneeee
DzentelmenMacca
DzentelmenMacca
  23 października 2010
Renifer
Renifer: Jakoś nic z wytypowanych przez ciebie spotkań nie weszło


Tak? Tylko fajnie ze nic nie typowalem. Widac spostrzegawczy jestes.

Renifer
Renifer: Jasneeee


I tutaj zlewam na ciebie bo jestes tepym smieciem
Renifer
Renifer
  23 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: I tutaj zlewam na ciebie bo jestes tepym smieciem

FAIL

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak? Tylko fajnie ze nic nie typowalem. Widac spostrzegawczy jestes.

Jak to jest robić z siebie publicznie idiotę??
Wygnaniec znalazł twoje nagie fotki w sieci że tak trollujesz zawzięcie ??
DzentelmenMacca
DzentelmenMacca
  23 października 2010
Renifer
Renifer: Wygnaniec znalazł twoje nagie fotki w sieci że tak trollujesz zawzięcie ??


Nie myl mnie ze soba chyba juz wystarczajaco sie zapisales w barze dla gejow z wygnancem
Pewnie lubisz chlopcow typu Pique, co

Renifer
Renifer: FAIL


Znasz Roberta Failera? HAhahahahahahhahahahahaha
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.