WueRZet
WueRZet
  22 października 2010 (pierwszy post)

Terminarz 10. kolejki wygląda następująco :

# 22.10.2010 17:45 Polonia Bytom - Śląsk Wrocław
# 22.10.2010 20:00 Korona Kielce - Legia Warszawa
# 23.10.2010 14:45 Polonia Warszawa - Cracovia
# 23.10.2010 17:00 Arka Gdynia - GKS Bełchatów
# 23.10.2010 18:15 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
# 23.10.2010 19:15 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
# 24.10.2010 14:45 Górnik Zabrze - Lech Poznań
# 24.10.2010 17:00 Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów

Q. Hit kolejki ?
Q. Najmniej ciekawy mecz ?
Q. Czy Lech i Wisła się przełamią ?
Q. Czy któryś z trenerów pożegna się z posadą po tej kolejce ?

:piwo:

Renifer
Renifer
  24 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zalatwie? Grozisz mi? Kim ty jestes, troglodyto?

Ja wiem kim ty jesteś :D To przecież Patryk Małecki :D

Ptaszki ćwierkają że jutro Zieliński oddaje się do dyspozycji zarządu, Na dniach trenerem Lecha ma zostać ... Kasperczak...
Renifer
Renifer
  24 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak twoim sukcesem jest ujrzenie Pique na zywo jak byl nastoletnim szkrabem, to gratuluje. Cenisz sie, ale przynajmniej jestes szczery.

Sukcesem ?? Ty to powiedziałeś. Były to Mistrzostwa U-19 Europy więc nie takie szkraby.
Miałem przyjemność oglądać i porozmawiać z takimi piłkarzami jak miedzy innymi
Juan Manuel Mata, Steven Fletcher , Javi Garcia czy Danielem Sikorskim który nomen omen występował w reprezentacji Austrii.
WueRZet
WueRZet
  24 października 2010
Renifer
Renifer: Na dniach trenerem Lecha ma zostać ... Kasperczak...

Chyba nikt nie byłby zaskoczony :and:

Zieliński odpowiedzialność bierze na siebie i oddaje się do dyspozycji. Jakby miał jaja to by złożył rezygnację sam.

Ulatowski przestał być trenerem Cracovii. Ale zrobił to w sposób dużo właściwszy.
PluskwaDomowa
PluskwaDomowa
  24 października 2010
Renifer
Renifer: Ja wiem kim ty jesteś :D To przecież Patryk Małecki :D


Dobrze,ze chociaz w polowie w koncu zaczailes schemat.

Renifer
Renifer: Ptaszki ćwierkają że jutro Zieliński oddaje się do dyspozycji zarządu, Na dniach trenerem Lecha ma zostać ... Kasperczak...


To chyba jakies bardzo male i pustoglowe ptaszki. Pomyslmy - koliberki?

Renifer
Renifer: Miałem przyjemność oglądać i porozmawiać z takimi piłkarzami jak miedzy innymi Juan Manuel Mata, Steven Fletcher , Javi Garcia czy Danielem Sikorskim który nomen omen występował w reprezentacji Austrii.


No dobra no to dla ciebie to jest przezycie byc moze dla mnie tez bylo ale nie musisz chyba tutaj cisnac ciagle na mnie bez sensu tylko dlatego ze sie nie zgadzasz ja tez mialem rozne spotkania z pilkarzami niektorymi znanymi niektorymi mniej ale nie chce sie tym szczycic o gadzetach pilkarskich nie wspominajac ale to jest chyba offtop i nie wiem co t o ma do rzeczy tótaj
PluskwaDomowa
PluskwaDomowa
  24 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ulatowski przestał być trenerem Cracovii. Ale zrobił to w sposób dużo właściwszy.


Jako nastepce typuje Bakero. Wiadomo jakie sa powiazania Cracovii i Barcelony hehe
Renifer
Renifer
  25 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tótaj

To mnie najbardziej powaliło w tej wypowiedzi :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ulatowski przestał być trenerem Cracovii. Ale zrobił to w sposób dużo właściwszy.

Jeszcze nie powiedziane.Wątpię że Filipiak puści go wolno.

Konto usunięte
Konto usunięte: No dobra no to dla ciebie to jest przezycie byc moze dla mnie tez bylo ale nie musisz chyba tutaj cisnac ciagle na mnie bez sensu tylko dlatego ze sie nie zgadzasz ja tez mialem rozne spotkania z pilkarzami niektorymi znanymi niektorymi mniej ale nie chce sie tym szczycic

Ale czy ja się szczycę zapytałeś to Ci opowiedziałem . Mies różne spotkania... Domyślam się jakie :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: To chyba jakies bardzo male i pustoglowe ptaszki. Pomyslmy - koliberki?

Jeśli informacja o Zielińskim i Kasperczaku się potwierdzą zdradzę co jeszcze wyćwierkały

Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba nikt nie byłby zaskoczony

Nie zapominaj że przyjacielem Rudkowskiego jest "Doktor" Majewski :mrgreen:
KrowiPlacek
KrowiPlacek
  25 października 2010
Renifer
Renifer: To mnie najbardziej powaliło w tej wypowiedzi :D


I co i jestes na tyle naiwny, by uznac to za zupelnie niecelowy zabieg literacki?

Renifer
Renifer: Mies różne spotkania... Domyślam się jakie


Jestes strasznie prymitywny. Nie da sie z toba pogadac na poziomie, nawet o Jose Antonio Pikabei.
WueRZet
WueRZet
  26 października 2010

Genialny tekst o naszym selekcjonerze.

Polecam przeczytać, zwłaszcza obrońcą Franciszka S.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Franciszek Smuda w "Piłce Nożnej" oświadczył, że:

1. Ranking FIFA? Powiem bez ogródek, wręcz wkur... mnie te wyliczanki. To nie jest wyrocznia, rankingi nie grają! W 2004 roku przed Euro Grecy byli poniżej 60 miejsca a wygrali cały turniej! Wygrywanie ze słabeuszami nic teraz nie da.

2. Nie oszukujmy się, szansa na to, że (Michał Żewłakow) dotrwa w wyjściowym składzie kadry do finałów Euro 2012, od początku nie była za duża. Biologii nie da się oszukać. W USA zabrakło Arka Głowackiego, który jesienią w Turcji wypracował taką formę, że spokojnie można zacząć myśleć o budowaniu obrony wokół niego.

3. Nie był to czas stracony. Jeśli porównamy pierwszy i ostatni mecz pod moją wodzą to chyba każdy zauważy postęp. Z Ekwadorem graliśmy momentami naprawdę bardzo dobrze, czego jednak niektórzy nie widzieli, lub nie chcieli zobaczyć.

4. Bob Bradley powiedział mi że momentami przecierał oczy ze zdumienia a w przerwie zaczął się bać reprezentacji Polski. A że to selekcjoner czołowej drużyny świata, to odebrałem to jako komplement.

No to po kolei - Grecja przed Euro 2004 nie była poniżej 60. miejsca w rankingu FIFA, tylko zajmowała 34. lokatę. Jak już selekcjoner reprezentacji chce używać argumentów - hmmm... - merytorycznych, to niech się lepiej merytorycznie przygotuje.

Ponadto dodaje "Franz", że wygrywanie ze słabeuszami nic teraz nie da, co jest sprytnym odwróceniem uwagi od faktu, że ze słabeuszami też nie wygrywamy.

Tekst o tym, że Arkadiusz Głowacki wypracował w Turcji taką formę, że można myśleć o budowaniu obrony wokół niego jest kpiną z kibiców. Głowacki rozegrał w lidze tureckiej niecałe dwa mecze, bo w drugim odniósł kontuzję, której do dziś nie wyleczył. O jakim więc wypracowaniu formy możemy mówić, przy 160 minutach spędzonych na boisku? Natomiast cały poprzedni sezon Głowacki spędził w Wiśle Kraków i wtedy, mimo że grał regularnie, w każdym meczu, dla Smudy nie był nawet kandydatem na ławkę rezerwowych. Jak to więc jest - Głowacki grał i był pod stałą obserwacją, ale dla Franka się nie nadawał. Kiedy wyjechał do Turcji i kiedy nikt go nie obserwował, kiedy dodatkowo odniósł kontuzję - o, wtedy już był filarem biało-czerwonej obrony.

Taką samą kpiną jest fragment, że trudno podejrzewać, by Michał Żewłakow miał dociągnąć do Euro 2012 jako piłkarz podstawowego składu. Smuda cały czas powtarza, że buduje zespół na 2012 rok, a nie na dzisiaj, by teraz nagle oświadczyć, że zawodnik, który występuje w każdym meczu w podstawowym składzie i wokół którego buduje się obronę tak naprawdę w 2012 roku nie zagra. To jest Monthy Pyton. Jeśli Smuda wiedział, że Żewłakow do Euro nie dociągnie, to po co uparcie szuka mu obrońcy do pary, a nie dwóch innych zawodników na środek defensywy?

Wypowiedzi, że z "Ekwadorem graliśmy momentami naprawdę bardzo dobrze, czego jednak niektórzy nie widzieli, lub nie chcieli zobaczyć" nawet nie ma co komentować - za takie "bardzo dobrze" serdecznie dziękujemy i nie prosimy o więcej. Natomiast respekt, z jakim Franciszek Smuda zaczął traktować sikającego przed nim w majty Boba Bradleya (tak, na pewno był w przerwie meczu w panice) jest uroczy. Dopiero co nasz selekcjoner nie uważał USA za "czołową drużynę świata", tylko mówił, że: "Piłka w Ameryce to jest operetka, a nie futbol. Zawsze tak było i zawsze będzie".

Renifer
Renifer
  26 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Genialny tekst o naszym selekcjonerze.

To lepsze po przeczytaniu tego zachowanie "Uli" zaczyna być jasne.
http://www.weszlo.com/news/5754
KrowiPlacek
KrowiPlacek
  27 października 2010

Weszlo czyta hahahahah co za paź

WueRZet
WueRZet
  27 października 2010
http://www.sadistic.pl/nie-jedz-slonecznika-vt53925.htm

Mistrz ! :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.