WueRZet
WueRZet
  22 października 2010 (pierwszy post)

Terminarz 10. kolejki wygląda następująco :

# 22.10.2010 17:45 Polonia Bytom - Śląsk Wrocław
# 22.10.2010 20:00 Korona Kielce - Legia Warszawa
# 23.10.2010 14:45 Polonia Warszawa - Cracovia
# 23.10.2010 17:00 Arka Gdynia - GKS Bełchatów
# 23.10.2010 18:15 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
# 23.10.2010 19:15 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
# 24.10.2010 14:45 Górnik Zabrze - Lech Poznań
# 24.10.2010 17:00 Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów

Q. Hit kolejki ?
Q. Najmniej ciekawy mecz ?
Q. Czy Lech i Wisła się przełamią ?
Q. Czy któryś z trenerów pożegna się z posadą po tej kolejce ?

:piwo:

TureckiMadafakir
TureckiMadafakir
  22 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia.


Hahahahahahhahahah t y za to masz pojecie, chyba o plądrowaniu klejnotów starym

Renifer
Renifer: Widzę że wcale nie znasz prawdziwego stylu kibicowskiego więc z laikiem nie będę rozmawiał


Laikiem z pilki to chyba wiadomo kto w tym towarzystwie jest. Ta, takim stylem kibicowskim sie brzydze bo debilne skakanie i niepatrzenie nawet na wydarzenia boiskowe jest kretynizmem. Zreszta sam pewnie chodzisz na mecze tylko po to by sie napier.dalac albo tak debilowato tancowac.
Renifer
Renifer
  22 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zreszta sam pewnie chodzisz na mecze tylko po to by sie napier.dalac albo tak debilowato tancowac.

Chodzę na meczę żeby wspierać moją drużynę. Nie jestem kibicem sukcesu , ani wielbicielem FM jak ty;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Ta, takim stylem kibicowskim sie brzydze bo debilne skakanie i niepatrzenie nawet na wydarzenia boiskowe jest kretynizmem.

Twoje zdanie wg mnie kretyńskie ;] Podniecaj się dalej plakatami Krystyny nad łóżkiem a ja będę zachwycał się pięknymi oprawami;]
thomas893
thomas893
  22 października 2010

@Renifer:
nie karm trolli ;)

Renifer
Renifer
  22 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie karm trolli ;)

Ale ja tak lubię to robić no :and:
TureckiMadafakir
TureckiMadafakir
  22 października 2010
Renifer
Renifer: Ale ja tak lubię to robić no


Lubisz to suko.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie karm trolli ;)


Bubu? Gudziu gudziu? A mowis juz umies? Kretki do szkoly wsioles jus?
Renifer
Renifer
  22 października 2010

Ale Skrorża dzisiaj zabaluje ;]

PluskwaDomowa
PluskwaDomowa
  22 października 2010

Skorża to spokojny człowiek a nie żaden baleciarz

egze
egze
  22 października 2010

No tam mecz w Kielcach jak można było przypuszczać wygrała Legia. Korona bez swoich dwóch czołowych piłkarzy - Vukovica i Niedzielana stała na straconej pozycji. Jeśli do tego dodamy brak od dłuższego czasu Mijailovica i czerwoną kartkę dla Małkowskiego, która praktycznie ustawiła mecz, to widzimy, że Korona tego spotkania po prostu nie miała prawa wygrać.

W Legii po miesięcznej banicji wrócili Iwański i Wawrzyniak. Szczególnie ten pierwszy zrobił na obserwatorach dobre wrażenie. Sprawy pozaboiskowe to jedno, a jego gra to drugie. Widać, że Pączek jaki jest taki jest, ale na rozgrywaniu piłki po prostu się zna.

Korona z kolei miała poważne problemy w obronie. Hernani chyba się nie wyspał. Stano o wiele pożyteczniejszy w ataku niż w defensywie. Markiewicz też nie rozgrywał najlepszych zawodów w życiu. Jovanović nie był w stanie biegać za dwóch w środku w momencie, w którym Tomasz Nowak musiał oddać miejsce w składzie rezerwowemu bramkarzowi. Nieporozumieniem było wejście Kamila Kuzery, które niemal natychmiastowo skończyło się bramką dla Legii po błędzie byłej nadziei polskiej piłki. Zresztą Kuzera zmienił innego niedoszłego gwiazdora Macieja Korzyma, który także niczym szczególnym się nie popisał.

Edi starał się jak to Edi, ale Tataj to nie Niedzielan. W ataku Legii z kolei kolejne dobre zawody rozegrał Kucharczyk. Chłopak robi ze spotkania na spotkanie pewne postępy i jak tak dalej pójdzie to już niedługo zapuka pewnie do drzwi reprezentacji Smudy. Dzisiaj co prawda w kilku sytuacjach mógł zachować się troszkę lepiej, ale i tak za występ należy mu się ogromny plus.

PluskwaDomowa
PluskwaDomowa
  22 października 2010

Korzym to drewno i o tym wie nawet najbardziej zamulony laik.
A tym Kucharczykiem to sie tak nie jarajcie, to ze koles zagral 2, 3 dobre mecze to o niczym nie swiadczy - nie forujmy talentow na sile, juz raz sie przejechalismy na Macku "Boje sie latac samolotami" Sadloku

Renifer
Renifer
  22 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A tym Kucharczykiem to sie tak nie jarajcie, to ze koles zagral 2, 3 dobre mecze to o niczym nie swiadczy - nie forujmy talentow na sile, juz raz sie przejechalismy na Macku "Boje sie latac samolotami" Sadloku

Yhym Tylko szkoda że jako jedyny gra w Legii od początku . Gdyby nie on to Świt dawno by spadł z II ligi wschodniej.Widziałeś go choć raz w akcji ?? Wiem wiem w FM ma słabe warunki.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Hit kolejki ?

Wisła - Lechia

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Najmniej ciekawy mecz ?

Już wczoraj było w Bytomiu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Czy Lech i Wisła się przełamią ?

Tak

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 października 2010

Polonia prowadzi 2:0 z Cracovią po bramkach Trałki i Sobiecha.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  23 października 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Polonia prowadzi 2:0 z Cracovią po bramkach Trałki i Sobiecha.

Jak tak dalej pójdzie to już widzę to kolejki po Ntibazonkize
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 października 2010
Renifer
Renifer: Jak tak dalej pójdzie to już widzę to kolejki po Ntibazonkize

A kto go będzie chciał ? :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  23 października 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A kto go będzie chciał ?

Mi bardzo imponuje ;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.