Edqq
Edqq
  1 października 2010 (pierwszy post)

WItam, mam takie pytanie, Otóż przybyło mi trochę tłuszczyku tzn na twarzy takie jajo się robię, druga broda zaczyna się pokazywać... Więc mam pytanie, Chciałbym oczywiście się tego pozbyć, dieta beztłuszczowa oczywiście rozpoczęta. Treningi w szczególności bieganie. Tak po 3 - 4 km dziennie... Ale czy warto wspomóc się jakimiś środkami tylu Lecytyna , L-karnityna? A może jeszcze jest coś innego? Jak szybko pozbyć się tego tłuszczu... bo tak to chyba można nazwać...

Nie wiedziałem gdzie to napisać więc piszę tutaj.

Dzieki ;)

powerorginal
powerorginal
  1 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dieta beztłuszczowa oczywiście rozpoczęta

a mozesz ja jakos przyblizyc :) ??? tluszcz jest potrzebny (zdrowy) dla naszego organizu ... powinienes raczej unikac wegli prostych (wegle proste + tluszcz to juz bomba) ...

Konto usunięte
Konto usunięte: reningi w szczególności bieganie. Tak po 3 - 4 km dziennie...

co to jest 3 km?? w ile to biegniesz?? 20 min??

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale czy warto wspomóc się jakimiś środkami tylu Lecytyna , L-karnityna?

Odpusc sobie ... szkoda kasy wydaj to na zdrowsze zarcie.. takie specyfiki to raczej efekt placebo...

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak szybko pozbyć się tego tłuszczu... bo tak to chyba można nazwać...

racjonalne odzywianie i cwiczenia - bieganie najlepiej rano na czczo 30min .. odwiedz silownie 2 x tydzien i bedzie git...
Rafaeloo88
Rafaeloo88
  1 października 2010

z mojego wlasnego doswiadczenia to wygladalo tak : jadlem normalnie ale staralem sie mniej: sniadanie, obiad, czasem mala kolacja oczywiscie przed 21 i nic pozatym tylko 3 posilki , siłownia i Termo Speed efekt taki ze ok 7kg spalone i juz pare miesiecy utrzymuje wage

Renifer
Renifer
  1 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak szybko pozbyć się tego tłuszczu

Dieta kopenhaska :tak:
powerorginal
powerorginal
  2 października 2010
Renifer
Renifer: Dieta kopenhaska

Wez sie chlopie ogarnij ... jak nie masz pojecia o temacie to milcz a nie piszesz pier.doly
Renifer
Renifer
  3 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wez sie chlopie ogarnij ... jak nie masz pojecia o temacie to milcz a nie piszesz pier.doly

Już Ci pisałem kiedyś. Specjalista wielki :D
PiotrLuszcz
PiotrLuszcz
  5 października 2010
Renifer
Renifer: Dieta kopenhaska

popieram stwierdzenie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wez sie chlopie ogarnij ... jak nie masz pojecia o temacie to milcz a nie piszesz pier.doly


Konto usunięte
Konto usunięte: dieta beztłuszczowa oczywiście rozpoczęt

juz widze ten efekt jojo

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale czy warto wspomóc się jakimiś środkami tylu Lecytyna , L-karnityna? A może jeszcze jest coś innego? Jak szybko pozbyć się tego tłuszczu... bo tak to chyba można nazwać...


wykup karnet na siłkę na pół roku, 3 razy tygodniowo trening siłowy do tego 2-3 razy tygodniowo areoby, do tego dieta low carb i powinno być dobrze samo sie nie zrobi, na początku leci z wagi woda potem dopiero tłuszcz mozna spalić, a jak sie to robi nieumiejetnie to sie spala miesien i po prostu jest to działanie bez sensu bo bf pozostaje podobne a waga mniejsza

Konto usunięte
Konto usunięte: Lecytyna , L-karnityna?

ta odrazu wino z clenem;] lub eca;]
Renifer
Renifer
  5 października 2010
PiotrLuszcz
PiotrLuszcz: juz widze ten efekt jojo

To się nie żre jak świnia. Dietę prowadzi się w celu zmienienia nawyków żywieniowych.
Kolejny e-kspert... :D
PiotrLuszcz
PiotrLuszcz
  5 października 2010
Renifer
Renifer: To się nie żre jak świnia. Dietę prowadzi się w celu zmienienia nawyków żywieniowych. Kolejny e-kspert... :D

Kolejny teoretyk bez praktyki bo nie wyglądasz mi tu na osobę która ma coś wspólnego ze zdrowym odżywianiem się
Renifer
Renifer
  5 października 2010
PiotrLuszcz
PiotrLuszcz: Kolejny teoretyk bez praktyki bo nie wyglądasz mi tu na osobę która ma coś wspólnego ze zdrowym odżywianiem się

Uznam to za komplement ;] Jeśli chodzi o diety mam papier że mogę się uczyć na dietetyka i znam podstawy dietetyki ;]
Podstawy o których nie masz nawet pojęcia e-kspercie ;]
PiotrLuszcz
PiotrLuszcz
  5 października 2010
Renifer
Renifer: Uznam to za komplement ;]

chyba nie rozumiesz tu pewnych aluzji zawartych w wypowiedzi udzielonej przezemnie wyżej, ale nic to nie od każdego wymagam inteligencji...

Renifer
Renifer: znam podstawy dietetyki ;]

to widac na twoim profilu( ironia jakbyś nie zrozumiał znów i uznał to za komplement, ale bede na tyle uprzejmy by oszczedzić ci wprowadzania samego siebie w błąd)
Polecam ci sportowe forum dyskusyjne które zweryfikuje twoją wiedze prawdopodobnie zdobyta za pomocą czasopism takich jak Pani Domu lub brawo girl.....

zabawne ze o e-ekspertach mówi osoba która wyglada jak ludzik z kasztana i wykałaczek, jeśli chcesz moge ci zrobić jakaś rozpiske byś wkoncu poruchał xD
Renifer
Renifer
  5 października 2010
PiotrLuszcz
PiotrLuszcz: chyba nie rozumiesz tu pewnych aluzji zawartych w wypowiedzi udzielonej przezemnie wyżej, ale nic to nie od każdego wymagam inteligencji...

Zrozumiałem ale ty ironii nie :D I nie wygrażaj mi tu IQ :D

PiotrLuszcz
PiotrLuszcz: Polecam ci sportowe forum dyskusyjne które zweryfikuje twoją wiedze prawdopodobnie zdobyta za pomocą czasopism takich jak Pani Domu lub brawo girl.....

e-kspert ;]
Wystarczy mi test państwowy który zdałem bez problemu ;]

PiotrLuszcz
PiotrLuszcz: zabawne ze o e-ekspertach mówi osoba która wyglada jak ludzik z kasztana i wykałaczek, jeśli chcesz moge ci zrobić jakaś rozpiske byś wkoncu poruchał xD

Nie bój się poruchałem więcej niż ty makaronu przez całe życie zjadłeś :]
I Kaszanki nie lubię :ziew:
Dyskusja jest o odchudzaniu a nie o tym czy Ci się podobam czy nie . Z góry mówię szans nie masz ;] Nie toleruje tego typu orientacji seksualnej-> TAK, jestem homofobem;]
PiotrLuszcz
PiotrLuszcz
  5 października 2010
Renifer
Renifer: poruchałem więcej niż ty makaronu przez całe życie zjadłeś :]

nie jem makaronu niestety

Renifer
Renifer: Dyskusja jest o odchudzaniu a nie o tym czy Ci się podobam czy nie .

twoja wiedze o odżywianiu obrazuje twoja sylwetka oraz twoja dieta która poleciłeś, nie wiem czy dasz rade zrobić z siebie wiekszego kretyna ale daje ci szerokie pole do popisu, a zagadywanie na temat gejów jest próba wybrniecia z tematu który porusza to ze jednak wygladasz na osobe która sie na tym nie zna czyli e-ekspert, na żadnej siłowni nie widziałem instruktora który wyglada jak cipa zalana tłuszczem, wiec daruj sobie te homo wywody bo z taka sylwetka to cie geje moga walić po gębie za twoje posty:)
Renifer
Renifer
  5 października 2010
PiotrLuszcz
PiotrLuszcz: twoja wiedze o odżywianiu obrazuje twoja sylwetka oraz twoja dieta która poleciłeś,

Wiedza a sylwetka to różnica ;] Chcąc nie chcąc muszę, znać dietetykę ;]

PiotrLuszcz
PiotrLuszcz: nie wiem czy dasz rade zrobić z siebie wiekszego kretyna ale daje ci szerokie pole do popisu,

Kłócisz się a nie podałeś żadnego argumentu dlaczego Dieta kopenhaska nie jest dobrą dietą. kłócisz się z kimś kto ma pojęcie a robisz z siebie "eksperta" e-kspercie ;]

PiotrLuszcz
PiotrLuszcz: na żadnej siłowni

Mylisz pojęcia mówimy o diecie a nie o siłowni :zonk:

PiotrLuszcz
PiotrLuszcz: cipa zalana tłuszczem

Wg wskaźnika BMI mam wagę w normie ;]

PiotrLuszcz
PiotrLuszcz: wiec daruj sobie te homo wywody bo z taka sylwetka to cie geje moga walić po gębie za twoje posty:)

Nie toleruje twoich zabaw ;]
PiotrLuszcz
PiotrLuszcz
  5 października 2010
Renifer
Renifer: Wg wskaźnika BMI mam wagę w normie ;]

brawo miszczu żywienia a wiesz co to BF moze, no pewnie wiesz jak pan google ci powie, no ale BMI to nie jest wskaźnik dla zdrowej osoby bo jak wiesz człowiek nie składa sie z jednolitej masy

Renifer
Renifer: Nie toleruje twoich zabaw ;]

ja nie toleruje twoich zabaw, najlepsze jest to ze doradzasz autorowi tematu który wyglada duzo lepiej od ciebie, panie dietetyku, czas wziąść sie za robotę a nie strugać na forum znafce, z takimi poradami to wyp... na WP albo Onet tam masz sporo takich inteligentóffff jak ty, bedziesz miał z kim podyskutować, nie widze sensu dalszej rozmowy z toba jako ze twój poziom wiedzy, gratuluje diety która opiera sie na "kawie na śniadanie"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.